Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam pakiet Pakiet Extra + z Canal+ (6) i umowę do 30.06.2019. Miałem już telefon w okolicach stycznia, ale oferta była droższa niż obecne 92 zł. Stąd moje pytanie, czy jest możliwość ugrania czegoś więcej ze sportu (Eleven?) i lekko obniżyć abonament ? Wypowiedzenie już składać czy jeszcze jest za wcześnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

Możesz od razu ustalać paczkę C+. . Dopełnienie po wejściu w życie umowy. 

czyli możliwa najniższa oferta to :

 

I
Comfort - 22,50 zł ( możliwe 19,99 zł ??? )
+ Dopełnienie do Extra+  - 10 zł
Czyli Pakiet  Extra + za 29,99 ( 32,50 zł )
+ Paczka Canal + = 25 zł
+ MPiłka za 20 zł
+ Eleveny za  7,99 ???
Razem: 83 zł
 
lub
 
II
Extra 6xC+ za 69.99zł (Extra 8xC+ za 79.99zł. )
+ MPiłka za 0 zł
+ Eleveny za  7,99
Razem: 78 zł ( 88 zł)
 
Ten II wariant wychodzi lepiej :) Mi te ten wariant proponują za 92 zł z Extra 6xC+ :(
 
 
Edytowane przez Daral7
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19,99zł za Comfort+ możliwe jest tylko wtedy gdy taką cenę za ten pakiet miałeś do tej pory.

Multiroom od C+ jest za 0zł, w innych przypadku minimum 10zł.

Eleveny najtaniej można dostać 7,95zł przy zobowiązaniu na 12 miesięcy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłem skrót - myślałem, że pisząc MP @Daral7 miał na my,sli Multiroom Premium, a tu chodzi o Mistrzowską Piłkę.

Mistrzowską Piłkę za 0zł można dostać przy pakietach z wbudowanym C+. Chociaż może być również konieczność dopłaty 5-10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ircios napisał:

Musisz najpierw zejść na sam Comfort za 22,50, bo taniej nie dają.  Potem możesz starać się o E+ za 10. Raczej problemu nie powinno być. 

 

Aaaaa ...:) Czyli jak dobrze rozumiem to tak:

Przedłużam umowę i przykładowo zamiast Extra+ biorę Comfot+ :

Comfort+ - ok. 22 zł

C+ - 25 zł

Oferta wchodzi w życie od np. kwietnia i cieszę się ofertą za 47 zł. Tzn. część rodziny niezadowolona, z powodu braku kilku kluczowych kanałów z pakietu Extra+.

Potem dzwonię w kwietniu i chcę dopełnić Comfort o programy do Extra+. To dokupuję za 10 zł i mam łącznie wszystko za ok. 57 zł?

 

Hmm... ciekawe. Jakoś tak zbyt pięknie to wygląda :) Z moim szczęściem okaże się, że potem Extra+ zaoferują mi za 25 zł i na to samo wyjdzie.

W każdym razie dzięki wielkie za wyjaśnienie o co chodzi z tym "dopełnieniem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ircios napisał:

Możesz od razu ustalać paczkę C+. . Dopełnienie po wejściu w życie umowy. 

Jesteś pewny tego, że na pewno nie można załatwić takiego dopełnienia do pakietu Extra od razu, czyli w trakcie negocjacji  w sprawie przedłużenia umowy?

 

Pytam dlatego bo widzę, że niektórzy forumowicze wrzucają "tabele" z warunkami przedłużenia swoich umów i jest tam już informacja o dopełnieniu do pakietu Extra+.

 

I dobrze rozumiem, że paczkę C+ za 25zł mogę uruchomić zarówno podczas negocjacji przedłużenia wychodzi jak i po wejściu w życie nowych warunków umowy?

 

I jeszcze jedno: A jak wygląda przy tej ofercie sprawa włączenia opcji HBO+HBO GO? Za jaką cenę można dołożyć ta paczkę?

 

Z góry dziękuję za pomoc...

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu o Comfort, E+ dostaje się za frre na miesiąc w prezencie. Dopiero po wyłączeniu starasz się za 10. HBO dobierasz w promo np za 20 na 6m, lub bierzesz sobie w opcji włącz wyłącz, czy innych promocjach na daną chwilę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ponad 20 stron wstecz i chyba nigdzie nie zauważyłem informacji o tym promocyjnym miesiącu dopełnienia do pakietu Ekstra+. Teraz rozumiem dlaczego informacja o dopełnieniu do wyższego pakietu widnieje w specyfikacji zamówienia przy przedłużaniu umowy. Dzięki za info...

 

ps. Jeśli możesz to doprecyzuj mi jeszcze:

 

1) Po tym darmowym miesiącu dopełnienia provider sam wyłączy pakiet Ekstra?

 

2) Dopełnienie do pakietu Ekstra+ za 10zł mogę próbować uzyskać dopiero po jego fizycznym odłączeniu czyli po upływie tego darmowego miesiąca? Wcześniej nie da rady?

 

3) Promocja na paczkę CANAL+ za 25zł na 6m działa w ten sam sposób jak opisana przez Ciebie promocja na opcję HBO+HBO HD? Mogę ją włączyć kiedy chcę i nie muszę decydować się na nią od razu podczas przedłużania umowy? A może jednak muszę określić się od razu bo później nie będzie szans na uzyskanie ceny 25zł za tą paczkę C+?

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2.Możesz próbować, ale po co? W kolejnym miesiecu dzwonisz o E+ za 10. Uzyskujesz w tej cenie i od dnia włączenia do końca miesiąca masz za Free. Czyli 2 m w sumie gratis.

3. Nie jest to jak z promocją jak na HBO. Możesz od razu mówić, że za tyle interesuje Cię Canal+ na całą umowę lub na 6 m. Jak nie uzyskasz w trakcie negocjacji, to dzwonisz gdy w życie wejdzie nowa umowa. Mi się udało podczas negocjacji na całą umowę 24m. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest to moj pierwszy post na forum, z koncem tego miesiaca konczy mi sie umowa z nc+, poki co nie mialem telefonow bodajze ponad dwoch miesiecy, czekam cierpliwie. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sytuacja w przypadku ewentualnego przedluzenia umowy na 24 miesiace - czy jest mozliwosc uzyskania pakietu Eleven za 7,95 na 12 miesiecy, a jesli tak - to jak wyglada sytuacja po tych 12stu miesiacach? Czy jest mozliwosc kontunuowania tego pakietu rowniez za 7,95zl? Czy moze "tradycyjne" 11,9zl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2019 o 22:20, ircios napisał:

Musisz najpierw zejść na sam Comfort za 22,50, bo taniej nie dają.  Potem możesz starać się o E+ za 10. Raczej problemu nie powinno być. 

Zadzwoniłem dziś i konsultant zaoferował mi Comfort+ i C+ za 64 zł ? 

Comfort za 39 zł ... Jakiś bezsens bo podobnie  płace za Extra+ teraz (45 zł). Natomiast wg niego późniejsze podwyższenie Comfort na Extra na pewno wyjdzie drożej niż wzięcie extra teraz. ?‍♂️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tombik87 napisał:

W jakiej cenie dostał ktoś ostatnio pakiet Nowy Start+?

Ja ostatnio przedłużyłem Start+ 8C+ i (Eleven na 12m) za 43 zł. Czyli Start+ był za 9.99. Dla mnie super oferta. Wcześniej miałem składaka Start+ z 8C+ ze średnią ceną ok 44 zł.

Edytowane przez bejol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa do końca marca, wypowiedzenie zarejestrowane dotychczasowa oferta Ekstra+ /8C+/ HBO/ 2 multiroom za 104,99 i dzisiejsza oferta z telefonu z Krakowa to co mam za tą samą cenę lub opcjonalnie Comfort+ -34,99, 8C+ - 25, 2x MultiR -25 zł i do tego paczka filmbox razem 84,99 ...i coś mi się wydaję, że nie jest to najwyższych lotów oferta.

Za ile mógłbym wyciągnąć:

Ekstra+

8C+ (opcjonalnie 6)

Filmbox

Cinemax

2xmultiroom

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bejol napisał:

Ja ostatnio przedłużyłem Start+ 8C+ i (Eleven na 12m) za 43 zł. Czyli Start+ był za 9.99. Dla mnie super oferta. Wcześniej miałem składaka Start+ z 8C+ ze średnią ceną ok 44 zł.

Dzisiaj też miałem propozycje przedłużenia Start+ 8C+ za 9,99+25=34,99 na 2 lata.

Chciałem przy okazji wymienić turbacza na dekoder 4k ale nie dało rady.

Czy komuś się udało przy tym pakiecie wymienić dekoder na 4k?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, IplaSmartTV napisał:

Dzisiaj też miałem propozycje przedłużenia Start+ 8C+ za 9,99+25=34,99 na 2 lata.

Chciałem przy okazji wymienić turbacza na dekoder 4k ale nie dało rady.

Czy komuś się udało przy tym pakiecie wymienić dekoder na 4k?

 

a obecnie jaki masz pakiet? Do kiedy umowa? Złożyłeś wypowiedzenie?

Dekodera 4K nie chcieli w ogóle Ci wymienić nawet za 15zł/mies czy że za darmo nie chcieli Ci dać?

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marcindworzan napisał:

Witam,

jest to moj pierwszy post na forum, z koncem tego miesiaca konczy mi sie umowa z nc+, poki co nie mialem telefonow bodajze ponad dwoch miesiecy, czekam cierpliwie. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sytuacja w przypadku ewentualnego przedluzenia umowy na 24 miesiace - czy jest mozliwosc uzyskania pakietu Eleven za 7,95 na 12 miesiecy, a jesli tak - to jak wyglada sytuacja po tych 12stu miesiacach? Czy jest mozliwosc kontunuowania tego pakietu rowniez za 7,95zl? Czy moze "tradycyjne" 11,9zl? 

 

Wypowiedzenie wysłałeś? Eleven tradycyjnie jest za 15,99, jak masz za 11,9 to już masz "promocję".

Ja mam teraz Extra+, Eleven, Wifi Premiumbox+ całość za 65,80 zł i umowa do końca maja. Tak się zastanawiam co próbować tutaj ugrać czy lepiej obniżać rachunek czy może dobrać coś dodatkowo, bez dużej zmiany ceny.

Tak BTW naszło mnie takie pytanie, jeśli np. obaj z bratem mamy abonament w NC+, dekoder ten sam Wifi Premiumbox+, ale bratu umowa kończy się wcześniej, a ja bym chciał jakiś inny dekoder, to jest możliwe, że bratu dałbym swój dekoder, a on mi ten nowy zdobyty w negocjacjach? Tylko pewnie problem pojawiłby się, przy jakieś awarii, ale to chyba do zrobienia.

 

Edytowane przez kleyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz inny dekoder to tylko pewnie "lepszy". Czyli 4k. W takim przypadku nie ma takiej opcji, że weźmiesz od brata dekoder, chyba, że z jego kartą i ofertą. Przez sparowanie karty z dekoderem...niestety. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...