Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie przedłużyłem za 79,99,

za extra + z 8x canal +, hbo, mistrzowska pilka, kolekcje National geograficzne i Fox, mr na pace nie było opcji wymiany na wifi premium boxa delikatnie zasugerował że może za 10 zł ale odradzał jakoś dziwnie. Umowa na 24 MSC. Numer krakowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elpiel1, ile miałeś do końca umowy?

 

39 minut temu, tomek198609 napisał:

Odnosnie 8x canal+ czy jest szansa to wyrwac w ofercie zamiast 6x canal czy niestety trzeba sie liczyc z oplata 10 zm/mc ?

Można dostać 8 x Canal+ za 69,99 zł w następującej konfiguracji:

 

1) Pakiet Extra+ za 44,99 zł / 24 m-ce

 

+

 

2) Paczka Canal+ (8) za 25,00 zł / 6 m-cy (później przedłużenie)

 

co razem daje 69,99 zł. Tylko nie wiem jak wtedy z Ligą Mistrzów, bo pewnie będą za nią chcieć 5 lub 10 zł.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

@elpiel1, ile miałeś do końca umowy?

 

Można dostać 8 x Canal+ za 69,99 zł w następującej konfiguracji:

 

1) Pakiet Extra+ za 44,99 zł / 24 m-ce

 

+

 

2) Paczka Canal+ (8) za 25,00 zł / 6 m-cy (później przedłużenie)

 

co razem daje 69,99 zł. Tylko nie wiem jak wtedy z Ligą Mistrzów, bo pewnie będą za nią chcieć 5 lub 10 zł.

 

ok a po 6 mc jak wyglada cena za opcje 8 x canal plus ? Tez to bedzie 25 zl za mc ? No i ta liga mistrzow niewiadomo kwestia ..

 

Ja bym chcial wyrwac w kwocie 69,99 zl - nie 6 a 8 x canal plus

50 minut temu, elpiel1 napisał:

Witam właśnie przedłużyłem za 79,99,

za extra + z 8x canal +, hbo, mistrzowska pilka, kolekcje National geograficzne i Fox, mr na pace nie było opcji wymiany na wifi premium boxa delikatnie zasugerował że może za 10 zł ale odradzał jakoś dziwnie. Umowa na 24 MSC. Numer krakowski.

 

opcje HBO masz na 24 mc ? HBO GO tez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
4 godziny temu, Pawel napisał:

Jak to nie chcą?Kolega parę postów wyżej napisał, że nie ma problemu z wymianą.Napisz do niego na PW.Dostaniesz tajny kod na wymianę ;)

Czytanie ze zrozumieniem jest w szkole podstawowej... a Ty uznawany jestes za fachowca,wiec nie rozumiem Twojego postu.Napisalem,że na 100proc tamten użytkownik dostanie MR z opłatą aktywacyjna 0zl.Napisalem mu również na priv jaki jest kod oferty na darmową aktywację MR. Konsultanci lubią stopniowac oferty więc pewnie na początku zaproponowaliby mu ofertę za 99zl aktywacji.Po usłyszeniu,ze klient dobrze wie o ofercie na darmową aktywacje(zna szczegoly) myślę,że wklepia ten rabat.Widze,że masz problem ze zrozumieniem paru rzeczy.Nie od razu dostaje się najniższa ofertę oraz jest różnica między umowa która kończy się za miesiąc,dwa albo 6 oraz wypowiedziane i niewypowiedziana.Jesli chodzi o oferty z zakresu utrzymania klienta mogę Cię zapewnić,że znam lepiej oferty od Ciebie.Jesli chcesz płacić 99zl aktywacji i 15zl za dekoder 4k to Twoja sprawa.Ja pomogłem wielu osobom uzyskać lepsze oferty i nakresliles jak mają prowadzić rozmowę aby dostać lepsza oferte

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - napisalem

 

Odnosnie 8x canal+ czy jest szansa to wyrwac w ofercie zamiast 6x canal czy niestety trzeba sie liczyc z oplata 10 zm/mc ?

Zawsze można wziąć Extra+ 6xC+ za 69.99zł i potem dobrać 2 brakujące C+ za 5zł miesięcznie w trakcie trwania umowy (dają to bez większego problemu). Tylko nie wiem czy w takiej konfiguracji (6C+ i dobrane 2C+) jest dostęp do C+VOD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!umowa do 31.01.2019 wypowiedzenie w grudniu było extra + 8xc+ hbo ,MR na cameleonach, PACE za wszystko 79,99 zł .Dziś telefon dostałem to samo za ta sama cenę czyli 79,99 zł. Dawali tez gratisowe mistrzowska pilka, kolekcje National geograficzne i Fox czyli to co dla kolegi elpiel1 . Sadząc po wpisach wcześniejszych chyba niezła oferta ale czy da się ugrać HBO GO gratis na 24 m? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mam do lipca. Brak wypowiedzenia. Dostałem taką ofertę.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD (2xCameleon)
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 121,89 zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@garczu, nie lepiej było się powołać na tą ofertę: https://sklep.ncplus.pl/oferta/extraplus-premium-ns?dllist=sg ?

W cenie Cinemax, FilmBox, kolekcje Fox i Nat... 10 taniej, a treści więcej ;)

 

A tutaj wzór do naśladowania ;)

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano lepiej. Tak zrobię w nastepnej rozmowie bo mam zamiar kliknac w rezygnacje. Mam jeszcze pół roku umowe. 
Dodam jeszcze że konsultantka zapewniała iż będę mógł korzystać z obecnego multiroom(2Camel) do końca umowy.
Nie ważne co mówiła. Ważne co masz w umowie. W każdej chwili mogą Cię zaprosić do salonu po nowy sprzęt. Do końca 2019 cameleony idą w odstawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, myk6414 napisał:
12 godzin temu, garczu napisał:
Ano lepiej. Tak zrobię w nastepnej rozmowie bo mam zamiar kliknac w rezygnacje. Mam jeszcze pół roku umowe. 
Dodam jeszcze że konsultantka zapewniała iż będę mógł korzystać z obecnego multiroom(2Camel) do końca umowy.

Nie ważne co mówiła. Ważne co masz w umowie. W każdej chwili mogą Cię zaprosić do salonu po nowy sprzęt. Do końca 2019 cameleony idą w odstawkę.

Jak mam rozumiec, ze calemelony ida w odstawke ? Mam umowa na starych kartach cameleon ... uzywam zarowno dekoderow ncplus jak i fergusona. Co sie stanie 1 stycznia 2020 roku ?

Karta bedzie sparowana z dekoderem dedykowanym ? Konieczne bedzie spiecie dekoderow do sieci LAN czy nadal beda dzialaly niezaleznie od siebie ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście minut temu odebrałem telefon z krakowskiego numeru DUK. I powiem jednym słowem - porażka.  Na moje zapytanie odnośnie możliwości zejścia z abonamentem na 110-120 złotych (przy rezygnacji z kilku dodatkowych opcji) okazuje się, że nie ma dla mnie takiej oferty. Pan po drugiej stronie jedyne co mógł mi zaoferować to obniżenie obecnego abonamentu z kwoty 169,88 na 159,88. Podziękowałem więc grzecznie i powiedziałem, że jak będą mieli dla mnie jakąś poważną ofertę to mogą dzwonić a w innym przypadku niech dają sobie spokój i nie marnują mojego czasu. Na koniec próbował mnie jeszcze namówić na internet i telefonie mobilną, ale widząc brak mojego zainteresowania w tym temacie poinformował tylko o terminie oddania dekoderów pomiędzy 1 a 14 marca. Tak więc bez żalu zegnam się po ponad 5 latach z tą pseudo firmą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zlozylem wypowiedzenie. umowe mam do 31.01. jestem w nc+ okolo 10 lat ale to pewnie dla nich znaczenia nie ma. mam 8xC+ eleveny, wifi premium box za 102zl. 

ile teraz trzeba za to zaplacic ? chcialbym miec jeszcze HBO + HBO go. Kolega Elpiel dostal to bez Eleven za 79,99zl, ile sobie cenia HBO go ? :)

btw. teraz nie mam HBO.

Edytowane przez flisiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta która jeszcze nie zaakceptowałem .umowa do końca stycznia.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem poniższą propozycję. Jeszcze nie zaakceptowałem. Wydaje mi się, że to dobra oferta.

Mam sprzęt własnościowy z kartą conax, więc C+4k, mnie nie interesuje.

 

Czy do takiego pakietu ktoś z Was dostał Multi Man Pack za mniej niż 20zł? Wtedy usunąłbym Adventure TV, gdyż jest już w tym pakiecie.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 113,88 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...