Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Multi Man Pack jest możliwość wł/wył?

 

@Dariush nie dostaniesz na piśmie, 2 miesiace są darmowe, spokojnie.

A czy jest taka opcja która nie ma takiej możliwości?Musiała by być tylko w cenie promocyjnej z zobowiązaniem a chyba wszystkie opcje mają cene standardową.Tak czy nie?@Asansiasz czytaj odpowiedni wątek teraz co jedynie możesz rozwiązać umowę bo na negocjacje nie ma juz czasu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem na krakowski nr. Wypowiedzenie UCH, wcześniej Extra +6C za 69,99 (mediabox 0zł). Powiedziałem, że interesuje mnie niższy pakiet i ewentualnie C+. Konsul bez zbędnych negocjacji zaproponował Comfort za 22,50 + 8C 25 6m/40 później z możliwością wyłączenia/negocjacji, mediabox dalej za 0zł. Dopełnienie do extra do końca stycznia. Umowa na 24m będzie biegła od 1 stycznia. Zaakceptowane.

Do kiedy miałeś starą umowę ze nowa od 1.01 biegnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem na krakowski nr. Wypowiedzenie UCH, wcześniej Extra +6C za 69,99 (mediabox 0zł). Powiedziałem, że interesuje mnie niższy pakiet i ewentualnie C+. Konsul bez zbędnych negocjacji zaproponował Comfort za 22,50 + 8C 25 6m/40 później z możliwością wyłączenia/negocjacji, mediabox dalej za 0zł. Dopełnienie do extra do końca stycznia. Umowa na 24m będzie biegła od 1 stycznia. Zaakceptowane.

Ja również dostałem to samo, szkoda tylko, że nie dało rady wyrwać Eleven na 5mcy. Ale trzeba chyba zadziałać samemu i uruchamiać w opcji włącz/wyłącz w ICA.

Ktoś się orientuje czy nie ma limitu włączania tej opcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy do Comfort 22,50/24 jest szansa na 6 miesięcy HBO? Bo widzę po postach, że dodawany do extra+ jedynie.

Na takie pytanie konsultant powiedział że w comforcie gratisem jest dopełnienie do extra, HBO to gratis o półkę wyżej do extra

Można bez problemu, ja dostałem i to z możliwością wyłączenia.

 

dopełnienie do extra proponuję za miesiąc w BOA, za 10 zł

Canal+ do końca umowy, tj. i 24 m można mieć za 25 zł.

Ale to odpuściłem, bo beznadziejny ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla osób , którzy myślą o wycofaniu wypowiedzenia i przejścia na czas nieoznaczony,

a mają wątpliwości co do przyszłych płatności.

Kwota podana w zakładce Moje Płatności --> Prognoza Płatności --> Pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego

jest kwotą ostateczną i nie są do niej dodawane żadne przyznane rabaty itd. 

Poniżej oficjalna odpowiedź z nc+ , w moim przypadku kwota wzrośnie z 86.80 zł na 93.80 zł.

 
"Szanowny Panie, 
 
informuję, że w przypadku przejścia umowy na czas nieoznaczony podana kwota będzie dotyczyć całości usług łącznie z posiadanym sprzętem"
Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w punkcie od ręki załatwisz. Zadzwoń do najbliższego i zapytaj, ewentualnie na live chat pytaj.

 

Moje pytanie do pakietu Extra jest ElevenSport4, w pakiecie Comfort tego nie ma, a więc jeśli uruchomie dodatkowe Eleven to będę mieć ten nr 4? Bo na ICA przy uruchomieniu usługi Eleven jest opis tylko na 1,2 i 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven 4 jest w składzie Extra+, po uruchomieniu pakietu Eleven będziesz miał dostęp tylko do 1,2,3. Aby mieć wszystkie trzeba mieć Extra+ i do tego wykupić opcję dodatkową Eleven.

No to naprawdę nieźle :) po co dokupować Eleven skoro musze mieć Extra , żeby mieć wszystkie kanały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie od potwierdzenia wycofania wypowiedzenia i przystania na nowe warunki przyszło Wam potwierdzenie na email do zatwierdzenia? miało to być kilka minut, a mija pare godzin i nic.....

Ja rozmawiałem wczoraj przed 21 a maila dostałem dopiero dziś rano około 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego coraz bardziej skłaniam się ku przejściu na czas nieoznaczony. Patrząc na obecne propozycje pojawiające się na forum nie mają mi do zaoferowania nic ciekawego.

Dlatego dałem sobie spokój z wypowiedzeniem z powodu Universal.

 

No to naprawdę nieźle :) po co dokupować Eleven skoro musze mieć Extra , żeby mieć wszystkie kanały.

Nie bedziesz miaĺ 3 Elevenów, jak nie wykupisz pakietu. Extra jest tylko potrzeby aby mieć kanał 4 z rodzinki. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Info dla osób , którzy myślą o wycofaniu wypowiedzenia i przejścia na czas nieoznaczony,

a mają wątpliwości co do przyszłych płatności.

Kwota podana w zakładce Moje Płatności --> Prognoza Płatności --> Pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego

jest kwotą ostateczną i nie są do niej dodawane żadne przyznane rabaty itd. 

Poniżej oficjalna odpowiedź z nc+ , w moim przypadku kwota wzrośnie z 86.80 zł na 93.80 zł.

 
"Szanowny Panie, 
 
informuję, że w przypadku przejścia umowy na czas nieoznaczony podana kwota będzie dotyczyć całości usług łącznie z posiadanym sprzętem"

 

Ja wczoraj wisiałem na linii 50 minut jak konsul potwierdzał i sie konsultował w tym temacie. Stanowisko było takie, że te niskie ceny na czas nieoznaczony obowiązuja na nie więcej jak 2 miesiące i jest to ukłon firmy w stronę klientów, którzy zapomnieli się i nie podjęli żadnych działan w celu przedłuzenia wygasającej umowy, żeby nie wrzuciło im ceny bez rabatów z kosmosu ca. 250zł.

 

W dodatku jak ktoś złożyl wypowiedzenie i je wycofał to pradopodobnie (ale przyznał, że sam nie wie i domniemywa) nie obejmuje go niska cena na czas nieoznaczony, bo wiedział, że umowa wygasa, podejmował akcje, więc "ukłon" mu sie nie należy.

W moim przypadku tj. Extra+6C i HBO+GO cena na nieoznaczony ma wynieść właśnie te ca. 250zł.

 

Czy jest na sali ktoś, kto w tej chwili czas nieoznaczony opłaca, najlepiej od 3 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowę miałem do końca lipca 2018 r. złożyłem rezygnację ze względu na wycofanie Universal Channel. Zadzwoniłem dzisiaj do DUK, oferta którą otrzymałem:

Superpremium 99,99 zł

HBO GO 5 zł

Multi Man Pack 20 zł

Eleven 11,90

1 MR 0 zł, 2 MR 10 zł (posiadam jeszcze Mediaboxa, ale płaciłem kilka lat temu pełną opłatę aktywacyjną i dlatego mam cały czas za 0)

Umowa na 24 miesiące, oczywiście pierwsze 2 miesiące 0 zł.

 

Średnie abo z uwzględnieniem miesięcy darmowych to 134,66 zł. Myślę, że przy takim zestawie nie jest najgorzej ;-)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz E+6C, HBO+GO 94,95 zł/mies do 12.2017, wypowiedzenie.

telefon z 122947879 ale nie moglem rozmawiac, po pół h chyba ten sam gość z 122947850. Rozmowa o nieoznaczonym.

Ostatecznie powiedziałem, że podpiszę papier na 24m ale standard musi być - 2m abo free, 6m hbo, 5m "11". Powiedział, że nie ma tak - albo hbo albo "11", a wy wszyscy tu kłamiecie :)

Poszedłem w nieoznaczony za 101,90 zł/mies. Zapewniał, że będzie działać, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...