Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie:

Superpremium 99,90zł

Eleven 15,90zł

History 1,99zł

2x PACE i Multiroom(2xCameleon) za 0zł

Umowa do lipca 2018r.

W związku z wycofaniem kanału Universal jest szansa coś ugrać taniej czy nie ma sensu Sobie głowy zawracać i lepiej poczekać? Kolega wyżej wspomniał coś, że konsul powiedział mu - cytuję: ,,Powiedział mi, że od teraz pakiet Superpremium będzie wzbogacony o paczkę Filmbox,,.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Powiedział mi, że od teraz pakiet Superpremium będzie wzbogacony o paczkę Filmbox.

Czyli od kiedy i dla kogo? Nowych, czy starych abonentów?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przedłużających umowy. Dzisiaj miałem ostatni dzień na przedłużenie umowy, jutro bym był bez sygnału. Warto walczyć do końca.

Przez 1,5 miesiąca opcja Eleven za 7,95 była dla mnie niedostępna. A  tu dzisiaj niespodzianka umowa na 24 miesiące , płatne tylko 21 pakiet extra z 6xkanał za 69,99,  Eleven za 7,95 i hbo w opcji pół roku free a pół za 25zł, dekoder pace 500gb zwolniony z opłat i 2 karty niezależne.100 godzin oglądania meczy przez urządzenia mobilne. Uważam że oferta jest ok średnia miesięczna 82 zł po roku trzeba wyłączyć hbo a 11 sama sie wyłączy. 

Dlatego trzeba walczyć do końca. 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów satkuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym Was wszystkich pozdrowić ponieważ jest to pierwszy mój post . Dzięki Waszym informacjom przedłużyłem umowę na 15 miesięcy .Pakiet Extra + Canal x 6 , HBO na 6 miesięcy gratis, jeden miesiąc bez opłat . Sprzęt to 2x karta, PVR 500. Średnia opłata to 68 pln.

 

z eleven ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej wspomniał coś, że konsul powiedział mu - cytuję: ,,Powiedział mi, że od teraz pakiet Superpremium będzie wzbogacony o paczkę Filmbox,,.

 

Niestety nie rozwijałem tego tematu, bo tak szczerze to nie obejrzałem tam chyba nigdy nic bo w ogóle nie pamiętam o tych kanałach, nie wiem jak teraz, ale kiedyś były bardzo daleko na liście. Zacząłem mu narzekać, że treści coraz mniej a ceny te same, to przyznał mi rację i obok "nieoficjalnych rozmów z Polsatem w sprawie LM" rzucił info o paczce Filmbox, że on się teraz stanie częścią Superpremium i że tam jest bodajże 400 (?) premier rocznie. Umowę mam do końca lutego, więc to mogło oznaczać że jakoś teraz niedługo, albo od marca, jakby rozpoczęła się nowa umowa, bo nie odniosłem wrażenia, że Filmboksy będą tylko w nowych umowach na Superpremium. Może gdyby nie zaczął gadać o tych rozmowach z CP to bym go uważniej słuchał, a tak to szybko przestałem przywiązywać wagę do tego co mówi, chociaż ogólnie był w porządku i nie dosłownie, ale zgodził się że kicha się robi i taka polityka firmy. Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sprzed chwili. Przed przedłużeniem miałem extra + 8c+, HBO, HBO go, wifi pemium box za łącznie 104,90. Przedłużałem z Superpremium+, HBO go z dekoderem 4k za 119,90. Niestety kiedy się okazało że dekoder nie posiada aplikacji HBO go zmuszony byłem do napisania reklamacji, która została uznana i powróciłem do poprzedniej oferty. Czy superpremium+ i HBO Go z dekoderem wi fi premium box jest OK w cenie 109,90? Bo tyle mi zaproponowano, czy można liczyć na jakiej darmowe miesiące bądź może eleveny na jakiś okres z a 0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj wysyłam wypowiedzenie.

Mam własny dekoder 5800 S.  Płacę 69,99 Extra + 6 Canal, umowa kończy się w lipcu 2017.

Chciałbym nowy dekoder. Czyli muszę poczekać do 1 stycznia i renegocjować umowę?

Jeśli tak, to czy te okresy umów się sumują?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolander, za 80 zł bez szans. 99 zł to minimum.

To wychodzi że przy aktualnym pakiecie jaki posiadam (Extra+6C+HBO+multi) za 80zł jedyne co mogę ugrać to zmiana dekoderów na wifi? A spotkał się ktoś z sytuacją że dało się do mojego pakietu wyrwać same Cinemaxy ewentualnie uzupełnić paczkę C+ do full? Zastanawiam się czy ta batalia ma sens (umowę mam do sierpnia 2018) i jeżeli jedynym efektem ma być wymiana dekodera czy dwóch to czy zaczynać te wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...