Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaczęły się telefony z NC+ to co proponują w standardzie to kpina...Jestem z nimi tylko z względu na sport a z roku na rok tracą coraz więcej transmisji i wydarzeń piłkarskich na rzecz golfa czy jakiś żaglówek ;-) w jakiej jak najniższej cenie dostanę całą paczkę canal+ z najmniejszym pakietem start ??? i umowa maks 12 miesięcy bo nie wiem co z angielską za rok pewnie też stracą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, dziś dostałem ofertę od nc+ na 15 mies oferują mi E+ za 47,50zł do tego premium box wifi za 2 zł mies aktywacja 0zł do tego paczka c+ na 3 mies za free HBO na 6 mies bez opłat i filmbox na free na 1 mies. Obecnie gołe e+ za 44,99 i dekoder pace za free czy to dobra oferta ???.

Dobra oferta to będzie jak dalej zostaniesz przy tym co masz. Teraz nic nie płacisz za deka. Co z tego, że stary. Chcą dać nowy, to niech dadzą, ale też za free. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta to będzie jak dalej zostaniesz przy tym co masz. Teraz nic nie płacisz za deka. Co z tego, że stary. Chcą dać nowy, to niech dadzą, ale też za free.

Chcieli mi dać E+ za 44.99 tylko wtedy umowa była by na 24 mies a wolałem mieć troszkę krótszą  umowę. A co do dekodera to chciałem go wymienić już od dawna bo ten obecny nie ma serwisów internetowych itp. 

Edytowane przez fajny06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ze studiów posiada nc+ - pakiet Superpremium za 130zł. Jakieś opcje co można ugrać lub za ile aktualnie z tej ceny można zejść i czy warto pisać wypowiedzenie?

Ja mam 2x Pace i Cameleony do 30.11.2017 w pakiecie Superpremium (HBO GO) za 99,99 PLN, w umowie na 24 miesiące. Dostaję średnio 1 telefon na tydzień, z identycznymi warunkami na kolejne dwa lata. Zejście na Extra 6xC+ niemożliwe, 8xC+ też za 99,99. Póki co jeszcze umowy nie wypowiadałem, bo za wcześnie.

 

Tak więc, kolega za 99,99 ten Superpremium powinien dostać z pocałowaniem ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mój kolega ze studiów posiada nc+ - pakiet Superpremium za 130zł. Jakieś opcje co można ugrać lub za ile aktualnie z tej ceny można zejść i czy warto pisać wypowiedzenie?

Mój Superpremium jest za 124.88, tyle że ja mam w tym Eleven oraz Man Pack i Sundance. Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Umowę mam do końca października obecnie mam Superpremium + Eleven + History HD / H2 + Adventure + Sport Klub + 5 x Multiroom( 10pln ) za ok 204pln ,dzisiaj dostałem tel z Warszawy z propozycją na Vip +(12 m) + za 139,99 pln +eleven za 9.95 pln + multiroom po 10 pln za dekoder czy coś można jeszcze ugrać czy to dobra oferta??

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ziom309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Możesz je złożyć w każdym aps, nie trzeba wysyłać, zależy od ciebie jak chcesz to zrobić.

Dopiero wtedy zaczną się "sensowne" oferty. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone?To jest podstawa. :)

Tak na marginesie do października masz jeszcze trochę czasu :P

Z własnego doświadczenia napiszę - wypowiedzenie nie gwarantuje lepszej oferty a jedynie zabezpiecza przed absurdalnie wysokimi opłatami za TV w razie zakończenia umowy i nie złożenia wypowiedzenia. Wypowiadając umowę nie zyskałem nic ponad powyższe - proponowano mi sztywne ceny, absurdalnie wysokie (chciałem zejść na pakiet niższy w cenie proponowanej innym użytkownikom forum - było to niemożliwe, proponowano mi "promocyjną" cenę 20 PLN wyższą). W efekcie rozwiązałem umowę, podpisałem nową na niski pakiet i po dwóch miesiącach podwyższyłem pakiet do tego co chciałem. Płacę obecnie tyle ile chciałem przez rozwiązaniem umowy i rodzi się pytanie - po co to wszystko było? Dziesiątki telefonów, rozmów i tekstów "niemożliwe".

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ z 8C+ multiroom po cyfrze i dekoderem z nagrywarką za 79,90zł. Umowa kończy się w sierpniu.

 

Dziś kolejny telefon. Powiedziałem, że w związku z utratą praw do LM interesuje mnie tylko krótka umowa i bez C+Seriale i Discovery. Pan zaproponował Extra+ z 6C+ na 15 miesięcy. Najpierw za 77,50zł potem jak pogrymasilem to za 72,50zł. Ma dzwonić jutro, ale chyba nie odbiorę.

Poza tym jest jeszcze niewiadoma dotycząca przyszłości abonamentu RTV. Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...