Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi oprócz standardowych ofert, które dotąd otrzymywałem czyli Superpremium+(6) za 94,99zł oraz Extra+ z 8 C+ za 79,99zł na 24 miesiące - konsultantka zaproponowała ostatnio pakiet Extra+ z 6C+ za 72,50zł na 15 miesięcy. Zastanawiam się nad tą ofertą - jest krótsza, a jednocześnie obejmie cały sezon Ligi Mistrzów i bez zbędnych kanałów Canal+Seriale i Canal+Discovery, których przez dwa lata umowy praktycznie nie oglądałem. 

 

Lubię też filmy, wiec opcja Superpremium+(6) wydaje się być ciekawą, jednak patrząc na to co się dzieje (Showmax, Netflix - rozdzielenie praw) oraz coraz mniej czasu stwierdzam, że jednak nie ma to sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil2505 ciężko za nimi trafić - dla mnie propozycja Superpremium z 8C+ jest za 99,99zł ale już z 6C+ za 89,99zł (a w ICA jest tylko Superpremium 8C+ za 109,99zł, te 10 zł to dla konsultanta pewnie, żeby miał co dla mnie "urwać"). Za to Extra+ z 8C+ za 84,99zł i nie mam podobno szans na 79,99zł. Bez wypowiedzenia było jeszcze drożej o 5zł... Wszystko na 24 miesiące.

Ostatnia oferta z Krakowa od pani z DUK (tak się przedstawiła :) )) Extra+ z 8C+ za 87,50zł na 15m (84,99 na 12m) do tego E11 za 11,90zł, HBO na 6m za 0zł, HBO go na 6m za 5zł. Multiroom po cyfrze, 2 karty, 2 deki - wszystko za 0zł. Do tej pory w łamańcu płaciłem średnio 92zł, chociaż Oni twierdzą, że 105zł. Pies ich ganiał. Ale mam pytanie: czy HBO można wyrwać za 0zł na cały okres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, ale też łamańca - ileś miesięcy za darmo, a później 25zł i o ile dobrze pamiętam, nie mogłem tego wyłączyć. Teraz 6m za 0, a później mogę zrezygnować.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem w ramach obecnej umowy pakiet Start+ i Eleveny. W tej chwili konsultanci twierdzą, że żeby mieć Eleveny trzeba mieć C+. Umowa już wypowiedziana. Ktoś się orientuje, czy w końcu zmiękną, czy rzeczywiście trzeba C+, żeby dodać Eleveny?

Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 2xcameleon multiroom 2x pace pakiet superpremium 8xc HBO eleven history HD H2 za 114,88 do końca sierpnia za ile mogę wyrwać najnizej pakiet obecnie? Nie muszę mieć cinemax i może być 6xc ... reszta bez zmian (może być niższy pakiet niż superpremium o 1 poziom w dół ) dzięki ps. Kiedyś płaciłem za to samo bez cinemax i eleven 60 zł wiec pożegnam nc jeśli w okolicy 80-90 nie dostanę oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów!

Mam pakiet Extra 6x C+, HBO - HBO GO za 89.90 zł i chciałbym zejść na golasa Extra+. Myślicie, że da się go wyrwać za 49,99 zł? Czytałem kilka stron wcześniej, że padają takie oferty.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko, że dla mnie będzie za 59.99, na co się nie mogę zgodzić, więc będzie przepychanka bez happy endu.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Dostaniesz co chcesz' ? No chyba nie ;] oferta może być podobna i pewnie dostanie pierwszy miesiąc gratis, ale dojdzie opłata za dekoder. Czasy wielkich negocjacji się skończyły i często czekanie do końca może nic nie dać

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o wznowieniu umowy po rozwiązaniu, a Ty o przedłużeniu..

W momencie wznowienia kontraktu w APS możesz sobie wybrać nawet start za 9,99, więc tak jak mówie - dostaniesz co chcesz. Chyba że konsultantowi w punkcie nie będzie zależeć na utrzymaniu klienta ale to już inna inszość. 

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli umowa konczy sie np. 30 czerwca to masz jeszcze, zdaje sie, 10 dni na zwrot sprzetu w APS i do tego momentu mozesz spokojnie podpisac nowa umowe jako stary klient na dobrych warunkach, rowniez telefonicznie przez DUK, bardzo czesto na lepszych warunkach.

 

Czym to sie rozni od "wznowienia" kontraktu, o ktorym piszesz?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 dni na zwrot.

Wznowienie - jak sama nazwa wskazuje wznowienie umowy po rozwiązaniu, wtedy masz możliwość wybrania pakietu jaki chcesz, w dużo korzystniejszych cenach jak sam wspomniałeś.

Przedłużenie - aneks - przedłużenie obecnej umowy, bardzo często na takich samych pakietach co obecnie, z wygórowanymi stawkami ;)

Nowa umowa - nowy klient lub traktowanie jako nowy klient starego - oferty według pakietówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli obecnie bardziej opłaca się wznawiać umowę, niż przedłużać? Rozumiem, że wznawianie możliwe jest wyłącznie w punktach obsługi?

 

Wznawianie jest mozliwe w punktach jak i w DUK. Z tego, co rozumiem, tylko przez max 14 dni po uplywie ostatniego dnia umowy, a przed oddaniem sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, dziś dostałem ofertę od nc+ na 15 mies oferują mi E+ za 47,50zł do tego premium box wifi za 2 zł mies aktywacja 0zł do tego paczka c+ na 3 mies za free HBO na 6 mies bez opłat i filmbox na free na 1 mies. Obecnie gołe e+ za 44,99 i dekoder pace za free czy to dobra oferta ???. 

Edytowane przez fajny06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...