Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnięcie to w tej chwili tu już nie ma nic do rzeczy skoro ofert brak.

 

Jeszcze rok temu można było wyrwać jeden multiroom od ITI za 0zł na cała umowę, ja przedłużałem w czerwcu i trzech konsuli w przeciągu dwóch tygodni mi to proponowało (nie powiem że na wejściu) ale wbicu w system wyskakiwało, że nie da się u mnie MR zrabatować na całą umowę tylko na rok. Teraz z tego co czytam nie da się nawet roku wyrwać za 0zł...

 

Odpowiedź dotyczyła MR po Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polanko. Pewnie nie do końca zrozumiałeś co w APS mówił. Takich ofert nie ma. Superpremium z Eleven to już prawie 112 zł. Do tego MR pseudo premium za 20. HBO Go nie dają za free. Minimum 5 zeta. A gdzie reszta za którą też kasują? Minimum to ok 147. Możesz urwać, ale kanały z Twojej oferty, aby dostać te 130. Poczytaj temat, s zobaczysz, że bajek słuchałeś, albo słyszałeś to co chciałbyś usłyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polanko. Pewnie nie do końca zrozumiałeś co w APS mówił. Takich ofert nie ma. Superpremium z Eleven to już prawie 112 zł. Do tego MR pseudo premium za 20. HBO Go nie dają za free. Minimum 5 zeta. A gdzie reszta za którą też kasują? Minimum to ok 147. Możesz urwać, ale kanały z Twojej oferty, aby dostać te 130. Poczytaj temat, s zobaczysz, że bajek słuchałeś, albo słyszałeś to co chciałbyś usłyszeć.

Reszta to prawie man's pack za 5zl. Wiec wychodzi 117zl plus MR. Mnie kiedyś też wciskali w salonie że MR już jest w cenie. Przy ostatnim podpisie przejrzałem jeszcze raz umowę i wyszło że ta cena jest bez MR. Podziękowałem więc ładnie bez podpisu - a wtedy sprzedawca jeszcze mnie z[beep]ał - po co mu zajmuje czas bo przecież za mną cała kolejka stoi.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. Niniejszy wątek nie jest o ofercie sportowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta to prawie man's pack za 5zl. Wiec wychodzi 117zl plus MR...

Superpremium prawie 100+Eleven ok 12+HBO Go 5. To jest już 117. Pisał, że bez Hustler, więc nie będzie Manpacka.

 

....zaproponował przedłużenie tego co posiadam za 129,90 (z opcją superpremium) bez Hustler bo nie jest mi on do szczęścia potrzebny....

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... jestem abonentem NC+ z umowa już na czas nieokreślony. Posiadam pakiet Comfort+ i multiroom ( jeszcze z Cyfry+ na kartach cameleona) i płacę za to 59 zł. Mam pytanie jaką cenę mogę wywalczyć  przy przedłużeniu umowy (nie wiem czy jak jestem już na czasie nieokreślonym to mogę w ogóle przedłużać umowę) - gdybym chciał teraz wybrać pakiet Superpremium i zachować obecny multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chłopie odpowiedź o Superpremium nad Twoim postem. Wielki trud czytanie. Musisz najpierw złożyć wypowiedzenie z ostatnim dniem maja. Oczywiście jeśli zrobisz to do jutra. W maju wypowiedzenie złożone, to już z dniem ostatniego czerwca.

Czytałem ale tam kolega wspominał superpremium z jakimiś dodatkami a ja nie potrzebuje nic po za superpremium i multiroom.

Czy koniecznie muszę wypowiadać umowę żeby przejść na superpremium ? Dopytuję bo chciałbym pozostać przy starych tunerach i kartach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczki,

 

przegapiłem termin wypowiedzenia. Nie złożyłem go w ogóle. Umowa kończy się na początku maja. Posiadam VIP+ MAX, więc przyjdzie mi przedłużyć umowę na ich warunkach. Powiedzcie mi proszę, na co mogę liczyć? Umowa jedynie 24m, czy dałoby radę zejść do 12m w mojej sytuacji? I na abonament w jakiej kwocie mogę liczyć, dałoby radę zejść za ten pakiet poniżej 199zł, czy niewykonalne i raczej nawet czeka mnie podwyżka? A może byłaby możliwość zejścia na niższy pakiet, czy też niewykonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności składasz wypowiedzenie jutro w punkcie. Jeden miesiąc płacisz bardzo dużo, ale wtedy masz szansę na lepszą umowę na kolejne 24 miesiące.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią Ci wtedy dadzą. ... dużo drożej niz 99,99

A ile bez wypowiedzenia mi zaśpiewają - orientujesz się może?

I dopytam się jeszcze z tym ewentualnym wypowiedzeniem - ma złożyć wypowiedzenie i w ciągu 30 dni walczyć o superpremium za 99,99 zł czy w ogóle zakończyć współprace z NC+ i później jako nowy klient go wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy klient nie dostaniesz Superpremium za 99zł, wystarczy zobaczyć cenniki na ncplus.pl. Ja dla przykładu też przedłużałem z umowy na czas nieokreślony i bez wypowiedzenia dostałem niezłą ofertę (comfort 6c+ za 59.90). Tylko że wyszło jakoś tak że to oni do mnie zadzwonili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@watchman. Umowa nie może sie kończyć na początku maja. Jeśli sie kończy, to z ostatnim dniem maja. Więc jutro masz ostatni dzień na złożenie papieru w APS i wyrawanianie tego co masz nieco taniej. Chcesz krótszą umowę? To tanio nie dostaniesz. Zejście na niższe pakiety w Twoim przypadku oznacza to, że i tak będziesz płacił więcej niż inni. Np. Nie dostaniesz na bank pakietu Superpremium za 99,99 , tylko dużo drożej.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do tej pory:

-Comfort+ (39,99zl)

-Multiroom (10zl)

-Najem Dekdoer WiFi Premiumbox+ (5zl)

W sumie: 54,99

 

Wypowiedzenie zlozone, umowa do konca kwietania. 1 maja nastapilo odlaczenie sygnalu.

 

Dzis oferta konsultantna (przyjeta):

-Start+ (9,99zl)

-Najem dekodera WiFi Premiumbox+ (chciaz wolabym przejsc na modul CAM) (5zl)

- dopelnienie do Comfort+ na 2 miesiace

- Umowa do konca maja 2019 (oplaty liczone od czerwa 2017)

W sumie: 14.99 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis oferta konsultantna (przyjeta):

-Start+ (9,99zl)

-Najem dekodera WiFi Premiumbox+ (chciaz wolabym przejsc na modul CAM) (5zl)

- dopelnienie do Comfort+ na 2 miesiace

- Umowa do konca maja 2019 (oplaty liczone od czerwa 2017)

W sumie: 14.99 zl

 

Multiroom dali bez opłat czy rezygnacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...