Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok do końca trwania zobowiązania a tu proszę niespodzianka :-)

Telefon od konsultanta z propozycją aneksu do  umowy-na kolejne 24 m-ce.ZA 79,99 pełna paczka C+, HBO i do wyboru pakiet Cinemax lub Eleven Sports-wszystko w ramach wymienionej kwoty. Podobno jest wiosenna promocja dla abonentów z najdłuższym stażem :) Oferta jest limitowana.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oferta zaakceptowana. Umowa do końca kwietnia , wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj tel. i utargowałem:

Extra+8 C+          79,99 zł.

Hbo 24 m             0zł.

Eleven  24M       11,90zł.

kino świat 24M     0 zł.

Muliroom (2 karty cameleon)

 

 

razem : 91,89zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma podobny pakiet i sam zadzwonił.Dorzucili mu jeszcze ManPacka w tej cenie do pakietu ,który wcześniej wymieniłem za 79,99.On zaakceptował umowę.Ja po namyśle odrzuciłem propozycję...W sumie jeszcze rok czasu :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było wspominane, pomimo różnych fortali nic nie wynegocjowałem, za wyjątkiem man pack 5 PLN

Extra+ 8x Canal + , HBO 79,90 zł - 24 miesiące 

dodatkowo zadeklarowałe jakąś kwote płatne wpunkcie - nawet nie wie ile za dekoder z WIFi , płatna jednorazowa kwota.. BEZ 5 PLN/miesiąc

+ 10 PLN za multiroom z aktywacją 49 lub chyba 99

dlaczego nie można wynegocjować NIC elastycznego, bo usztywnili oferty i nic poza sztampę nawet w ostatnich godzinach nie chcieli dać.

Jeśli ktos chce niech spróbuje przeczekać dzień po - zadzwonili ale handlowiec zreflektował się że wczoraj już przedłużyłem.

Powiem szczerze, że gdybym nie był leniwy (pakowanie do pudła jednego sprzętu i odbiór innego) i miał więcej czasu - to bym ich zlał na koszt POLSATU bo naprawdę działają zbyt pewnie i monopolistycznie. choc tak naprawdę też muszę wymienic dekoder więc... może warto było .

Edytowane przez VincentV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kiedys myslalem, ze zlozenie wypowiedzenia gwarantuje takie ceny, a tu ci taka oferta i do tego na 3 msc przed koncem umowy bez wypowiedzenia.
Jest w ogole sens skladania wypowiedzenia przy takich ofertach w ICA?
A za ile najtaniej extra+ kosztuje przy dopelnienieniu do comforta?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie ma już Comfortu za 15 czy nawet za 20. No chyba, ze ktoś już ma w takiej cenie. Dla niego będzie Comfort za 35 no może minimum za 30 i być może pojawi się dopełnienie do E+ za 15. Jeśli nie to pozostanie wtedy opcja włącz wyłącz.

 

@tunnel666666. Masz czas do czerwca. Przestań zadawać pytania i bierz się za czytanie, bo takie są prawie na każdej stronie wraz z odpowiedziami.

A tak w nawiasie... dostłeś b.dobrą ofertę i taniej nie dostniesz. Ale ja bym brał na sam koniec. Nie wiadomo co może się wydarzyć przez ćwierć roku.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie ma już Comfortu za 15 czy nawet za 20. No chyba, ze ktoś już ma w takiej cenie. Dla niego będzie Comfort za 35 no może minimum za 30 i być może pojawi się dopełnienie do E+ za 15. Jeśli nie to pozostanie wtedy opcja włącz wyłącz.

O, to coś nowego. Od kiedy takie zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać od siebie, że od wczoraj, 1 kwietnia, w punktach APS można wznawiać umowy podczas oddawania sprzętu. Plus jest taki, że sprzedawcy mają uwolnione ARPU, więc będzie sobie można wybrać pakiet i negocjować cenę. Dla sprzedawcy wznowienie liczy się jako nowa umowa do planu, więc na pewno będą chętni do wznowień. :mrgreen:

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz bardziej opłaca się przedłużać w APS niż na infolinii. :-) Co to znaczy negocjować cenę? Czyli niezależnie od pakietu i płatności będę mógł dostać ofertę Extra, 8 C+ i 3 HBO za 79,90 zł?

 

Nie, bo taki pakiet nie istnieje ( jest extra z C+ za 79,90 a HBO 0zł to promocją która dysponuje tylko infolinia).

 

Negocjować to znaczy że jak skończyła Ci się umowa, to przychodzisz do punktu i z pakietu superpremium możesz sobie zejść na pakiet start za 9,99 i zostawić obecny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, to nie jest tak ze wszyscy beda mieli takie same oferty, po wejsciu w moduł ofert pojawia sie promocje dla danego klienta. :-)

Na razie kazdy, kto wznowi umowe w APS, otrzyma HBO w gratisie na pełne 6 miesięcy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...