Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa na bank nie kończy się za 2 dniu tylko z końcem miesiąca.Za sam Comfort z C+ i Eleven  96 zł?Nawet jak z pełną paczką C+ to i tak bardzo drogo.Wysłałeś wypowiedzenie umowy?I jak masz obecnie pakiet i za ile?

Racja, zwracam honor, uznałem, że to jednak z MR a wychodzi na to, że bez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomne ze teraz mam pakiet comport plus z canal plus z internetem i elevenami za 115 zl, wypowiedzenie też wysłałem, a jak mówie że chcę paczke Canal plus bez Discovery i Seriale to mówią że to nic nie obniży ceny wiec lepiej brać pełną paczke canal plus.

Edytowane przez mats20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mats20  poczytaj w wątku dla nowych abonentów jakie mają oferty np Extra+6C+ za 79.90 zł i Eleven za darmo na długi okres.To jest kpina z abonenta chcą od Ciebie więcej niż od zwykłego Kowalskiego z ulicy.Nigdy bym się nie zgodził na taką ofertę.Daj im do zrozumienia czego oczekujesz i tylko wtedy maja dzwonić.Chyba że ta oferta zawiera dalej internet to już inna sprawa.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy Abonent nc+ teraz w promocji na święta może skorzystać z zestawu antenowego nc+ czyli anteny 80 cm z konwerterem TWIN w cenie 39,50 zł z zakupem w punkcie nc+. Tylko najpierw trzeba przedzwonić do nc+ pod numer 22 334 60 02, by nadali kupon na koncie abonenckim na zakup tej anteny w tej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mats20  poczytaj w wątku dla nowych abonentów jakie mają oferty np Extra+6C+ za 79.90 zł i Eleven za darmo na długi okres.To jest kpina z abonenta chcą od Ciebie więcej niż od zwykłego Kowalskiego z ulicy.Nigdy bym się nie zgodził na taką ofertę.Daj im do zrozumienia czego oczekujesz i tylko wtedy maja dzwonić.Chyba że ta oferta zawiera dalej internet to już inna sprawa.

Eleven za darmo na długi okres?, dłużej niż 12msc?, chyba nie 24msc :?:

Edytowane przez lukinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na 24 miesiące a na 12  jako stały tej opcji nie dostaniesz za free nawet na kilka miesięcy.

Ok.nie żebym sie chwalił, ale w połowie pażdziernika,przy przedłużeniu bez wypowiedzenia,udało mi się ją dostać opcje Eleven za free na 12msc, jako stały abonent staż 9 letni,choć to raczej nie jest tak ważne,wchodzi w życie od stycznia 2017do końca grudnia. :jupi: pozatym

(Extra +6C+MR.Standard+nc Gol 100h +1msc.Filmbox free = 69,99zl / 24msc) :mrgreen: więc czasem cuda sie zdażają,ok.wracamy do tematu pozdro. :roll:

Edytowane przez lukinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja tak jak mówiłem, miałem "nóż na gardle". Osoba na którą jest umowa, musiała wyjechać. Będzie dopiero 02.01. już po czasie umowy. Wolałem nie ryzykować z tymi 14 dniami na zdanie sprzętu, i być może z ofertą jak dla nowego klienta. I teraz tak, miałem do nich sam zadzwonić rano. Natomiast konsultant sam zadzwonił. 40 minut negocjowałem. I oni mają teraz inaczej. Kiedyś wiele osób czekało nawet do ostatniego dnia umowy, żeby dostać lepszą ofertę. Było to nie fair, dla przedłużających wcześniej. I teraz jest odwrotnie, mają określoną pulę pakietów na miesiąc. Które się wyczerpują. Im bliżej końca miesiąca, tym może być gorzej. Sam się o tym przekonałem. Oferta to 32,50zł, za comfort+. Ale jako że miałem wcześniej odrzuconą ofertę za 29,90zł, udało się przywrócić taką ofertę. Ale nie dostałem już HBO 1mc 0zł, z opcją odłączenia. Ponoć wyczerpała się pula tych pakietów. Ciekawe czy ktoś inny dostanie to HBO, do końca miesiąca z opcją 1m 0zł. Ale na HBO i tak mi niezależało, miałem kiedyś i nie oglądałem. Canal+ 3m 0zł, później 30zł z opcją odłączenia. History i H2 1mc 0zł/ później 2,99zł, można odłączyć. Dekoder PVR PACE 0zł/m. Umowa na 24 m/ce. Generalnie jestem całkiem zadowolony. Teraz miałem comfort+ za 34,99zł. Oferta za 29,99zł/59,99zł z Comfort+ i CANAL+ mi bardzo odpowiada. Nie jest źle. Powodzenia dla tych co walczą o Comfort+ za 14,99zł. Z ciekawości zobaczę taką umowę, jak ktoś dostanie to do końca miesiąca.

Na podstawie swojego doświadczenia sprzed miesiąca mogę powiedzieć, że "pule pakietów" to kolejna ściema, żebyś przedłużył umowę podczas TEJ konkretnej rozmowy z konsultantem. Mi też mówili, że oferty już wygasły (to, co pisałem o pojawiającym się i znikającym Comforcie za 24,99), a im bliżej końca umowy (czyli końca miesiąca) tym korzystniejsze oferty się pojawiały. Miałem to szczęście, że stawiając twardy warunek udało mi się wywalczyć, co chciałem, ale wiem, że nie każdemu się udaje. Miałem szczęście do konsultanta, który - ku mojemu zdziwieniu - zadzwonił, kiedy pojawiła się oferta, którą byłem zainteresowany.

 

Zastanawia mnie też jedna rzecz - skoro Ty negocjujesz warunki, to czemu tak ważna jest obecność właściwego abonenta. Rodzice mojej narzeczonej upoważnili mnie do przeprowadzania rozmów w sprawie ich umowy, podając mój numer i dane w NC+. Ja się ich tylko pytam, jaka jest górna granica abonamentu i za jaki pakiet, oczywiście wcześniej informując (głównie na podstawie tego forum) o tym, co można ugrać. W decydującym momencie (kiedy jest już ciekawa oferta dostępna) potwierdzam im, czy aby na pewno i sprawa załatwiona. Ja lubię te negocjacyjne gierki, a oni mają spokój od niezbyt lubianych przez nich konsultantów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ci co nie przedłużają umowy mogą z tego skorzystać?Bo skoro każdy to każdy jakby to było dla wszystkich to sam bym się skusił tym bardziej że mam singla a nie Twina. 

Tak każdy Abonent nc+ na święta może skorzystać z tej promocji anteny o średnicy 80 cm z konwerterem TWIN w cenie 39,50 zł :)

To się bardzo opłaca i sam z tego skorzystałem :D

Wystarczy zadzwonić pod numer 22 334 60 02 i poprosić o nadanie kuponu na antenę w tej cenie na swoim koncie abonenckim i potem wystarczy udać się do punktu nc+ po zakup anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.nie żebym sie chwalił, ale w połowie pażdziernika,przy przedłużeniu bez wypowiedzenia,udało mi się ją dostać opcje Eleven za free na 12msc, jako stały abonent staż 9 letni,choć to raczej nie jest tak ważne,wchodzi w życie od stycznia 2017do końca grudnia. :jupi: pozatym

(Extra +6C+MR.Standard+nc Gol 100h +1msc.Filmbox free = 69,99zl / 24msc) :mrgreen: więc czasem cuda sie zdażają,ok.wracamy do tematu pozdro. :roll:

Widziałem kilka przypadków w wątku że stali dostali opcję Eleven za free nawet i na 12 miesięcy.Ale to raczej nielicznym sie udaje uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze prosili abonenta, przy potwierdzaniu umowy. Jeszcze nie zatwierdziłem tamtej umowy. Zastanawiam się, czy jeszcze się nie wycofać. Rozumiem że teraz mam już anulowane wypowiedzenie? Jeśli tej nowej umowy nie zatwierdze, to przejdzie umowa na czas nieokreślony? Sam już nie wiem. Niby jestem w miarę zadowolony, ale przy 24 m-cach nawet 5zł mniej się liczy.. Być może mogłem jednak ciut lepszą umowę wynegocjować.

Edytowane przez amigo007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze prosili abonenta, przy potwierdzaniu umowy. Jeszcze nie zatwierdziłem tamtej umowy. Zastanawiam się, czy jeszcze się nie wycofać. Rozumiem że teraz mam już anulowane wypowiedzenie? Jeśli tej nowej umowy nie zatwierdze, to przejdzie umowa na czas nieokreślony? Sam już nie wiem. Niby jestem w miarę zadowolony, ale przy 24 m-cach nawet 5zł mniej się liczy.. Być może mogłem jednak ciut lepszą umowę wynegocjować.

Może wynegocjujesz ciut lepszą a może nie a za styczeń zapłacisz większy abonament.Już trochę za późno na analizę.Chyba że bierzesz pod uwagę również ewentualną rezygnację ale moim zdaniem w Polsacie za 30 zł nie dostaniesz lepszej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Obecna umowa do końca lutego 2017, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Chciałbym przedłużyć umowę na tą samą zawartość, którą mam obecnie - jaka cena wchodzi w grę?

 

Maksymalnie chciałbym płacić 80 zł - czy dostanę za to Extra+, 8C+, HBO i Eleveny na całą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @czerstwy za rzetelną odpowiedź. A o darmowym Eleven na jakiś okres mogę pomarzyć? ;)

Ewentualna wymiana dekodera z PACE na wifipremium boxa tylko z opłatą aktywacyjną? inaczej opłata miesięczna? przy przedłużaniu opłaty aktywacyjne jak dla nowych - tzn 199 zl?

Edytowane przez slomaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...