Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie posiadam ofertę Comfort+, 8C+, do tego MULTIROOM STANDARD, netVOD+ konto podstawowe, Premium Sport &Film oraz Multi+ za całość płacę 81,89 zł umowa do 31.01.2017 r.

 

Interesuje mnie pakiet Comfort+, 6C+ oraz multiroom standard. Konsultanci wydzwaniają non stop i proponują to w cenie 69,99 zł. Tu się nasuwa moje pytanie czy jest szansa zbić tą ofertę do 59,99 zł ?

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 7.12 umowa do końca marca i już wczoraj zaczęło się. Nawiedzeni czy co? 3,5 miecha przed końcem?

Nie dość, że firma nawiedzona to koleś dzwoniący również. Tradycyjne bla bla bla  i kontra - nie rozmawiam przed wysłaniem wypowiedzenia -

Gość zdumiony rzecze po co wysyłać takowe pismo?

A ja mu na to - panie zerknij pan na historię klienta o ile takową pan ma w systemie i dajmy sobie spokój.

Z ciekawości na koniec pytanie co ma za ofertę.

No i mówi mi to samo co mam teraz za tyle samo lol.

Pytam dlaczego mnie obraża taką ofertą no i koleś się pożegnał.

 

3,5 miesiąca przed końcem ja pitolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Z ciekawości na koniec pytanie co ma za ofertę.

No i mówi mi to samo co mam teraz za tyle samo lol.

 

3,5 miesiąca przed końcem ja pitolę.

Tak niestety to wygląda. Na dzień dzisiejszy nie dostaniesz taniej swojej ofety. To,że zaproponował Ci tą samą cenę za to samo, to jest dobrze. Może coś się zmieni za 3 m.ale jeśli nie, to nie licz, że zapłacisz mniej za to co masz. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dzisiaj przedłużyłem.

Comfort+ 14,99 zł 24 m

CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m - do wyłączenia

HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m - do wyłączenia

Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m

MultiRoom Premium 20,00 zł 24 m

Zdradź jak udało Ci się to osiągnąć. Dla mnie to by był ideał. Ale na razie nie ma  dla mnie nic poniżej Extra+ (u konsuntanta) i Comfortu+ na ICA za 39zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja klepnąłem:

Comfort+ z HBO 49,99 zł 15m, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 15 m, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m, Najem Box+ 0zł

Myślę, że nic więcej bym nie ugrał. Po wysłaniu wypowiedzenia częstotliwość wydzwaniania wzrosła do 2 tel. dziennie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam ofertę Comfort+, 8C+, do tego MULTIROOM STANDARD, netVOD+ konto podstawowe, Premium Sport &Film oraz Multi+ za całość płacę 81,89 zł umowa do 31.01.2017 r.

 

Interesuje mnie pakiet Comfort+, 6C+ oraz multiroom standard. Konsultanci wydzwaniają non stop i proponują to w cenie 69,99 zł. Tu się nasuwa moje pytanie czy jest szansa zbić tą ofertę do 59,99 zł ?

Pozdrawiam serdecznie,

 

Jeśli masz MR standard w opcji z ITI, sprzęty łączone to nie ma rabatów, dostaniesz to w cenie co najmniej 69,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pozwólcie, że Wam przedstawie moją sytuację.

Umowa kończy mi się 31.12., wypowiedzenie wysłane, kilka propozycji było, ale mało ciekawych.

Obecnie mam: nie pamiętam nazwy pakietu ale są to praktycznie wszystkie kanały, 8C+, pakiet HBO, Cinemax, Filmbox, MR standard, dekodery ITI. Opłata wynosi 69zł.

Wiem, że ceny poszły ostro do góry, ale powiedzcie mi czy poniższa propozycja jest ciekawa czy może da się coś jeszcze ugrać.

 

Pakiet Extra z 8C+ - cena 79zł, MR - dodatkowo 10zł, Eleven - dodatkowo 11,9zł

Chciałem też dobrać jeszcze jeden dekoder do MR, ale życzą sobie 99 lub 149 zł za dekoder (nie pamiętam dokładnie ile) oraz dodatkowe 10zł/m.

 

Powiedzcie mi, czy można coś jeszcze ugrać, np. te opłaty za MR, albo opłatę aktywacyjną za dodatkowy dekoder??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pakiet 6xc+ i w zeszłym miesiacu dokupiłem 2xc+ za 5 zł do końca umowy. Liczyłem, ze dzieki temu będę mógł korzystać z opcji c+vod w aplikacji nc+go a tu duda :( Czekam na wynik reklamacji.

 

Zależy jaką promocję wybrałeś. Są dwie C+ 2 live za 5 zł gdzie dochodzą tylko C+ Seriale i Discovery lub upsell C+2 za 5 zł i masz VOD i resztę. Sprawdź w moje nc+ jaką promocję zamawiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pozwólcie, że Wam przedstawie moją sytuację.

Umowa kończy mi się 31.12., wypowiedzenie wysłane, kilka propozycji było, ale mało ciekawych.

Obecnie mam: nie pamiętam nazwy pakietu ale są to praktycznie wszystkie kanały, 8C+, pakiet HBO, Cinemax, Filmbox, MR standard, dekodery ITI. Opłata wynosi 69zł.

Wiem, że ceny poszły ostro do góry, ale powiedzcie mi czy poniższa propozycja jest ciekawa czy może da się coś jeszcze ugrać.

 

Pakiet Extra z 8C+ - cena 79zł, MR - dodatkowo 10zł, Eleven - dodatkowo 11,9zł

Chciałem też dobrać jeszcze jeden dekoder do MR, ale życzą sobie 99 lub 149 zł za dekoder (nie pamiętam dokładnie ile) oraz dodatkowe 10zł/m.

 

Powiedzcie mi, czy można coś jeszcze ugrać, np. te opłaty za MR, albo opłatę aktywacyjną za dodatkowy dekoder??

Pozdrawiam

Opłata aktywacyjna jest 99zł za wifiboxa, 49zl za sagema, mydelcznike + 10zl miesiecznie. Nie ma znizek na MR od dlugiego okresu czasu. 

Powinno CI sie udac ugrac pakiet Extra z 8C+ + hbo na 24 msc za 0zl w sumie za 79,99 + 12zl eleven + 10zl jeden z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa do 31.12.16, wypowiedzenie wysłane w połowie października. Dzisiaj pierwszy telefon:

1. Pakiet Extra+, Nc + go Kino Świat - 52,50 zł

    MR - 20 zł

    Najem - 5 zł

    Aktywacja za dwa dekodery dodatkowe 2 x 49 zł. Główny bez opłaty ( wymiana za Pace)

    Umowa 15 miesięcy

    Całościowo 77,50 zł

 

2. Pakiet Extra +,Nc + go Kino Świat, HBO - 59,90 zł

    Hbo Go - 5 zł 

    MR- 20 zł

    Najem - 5 zł

    Aktywacja j/w

    Umowa na 24 m.

    Całościowo 89,90 zł

 

Konsultant za wszelką cenę nie chce zejść z pakietu EXTRA+.

Oferta wzruszająca

Edytowane przez lukas80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przedłużyłem umowę. Oczywiście pismo do DUKu itd.

Zależało mi na paczce Eleven i ją dostałem.

Umowa na 15 miesięcy

Pakiet Extra + z całą paczką C+

Pakiet Eleven

HBO na 6 miesięcy

Pace za free na cały okres

Styczeń 89 zł a potem przez kolejne 14 po 99.40zł

Straciłem również Filmboxy, ale te kanały to nieporozumienie jak dla mnie.

Nic lepszego bym już nie ugrał. Ziomki z infolinii cały czas mi wciskali Superpremium za 99 zeta + 11.99 zł za Eleveny

Miałem do wyboru jeszcze ofertę bez HBO i przez cały okres umowy abonament w kwocie ok 95 zł -  nie pamiętam dokładnie, ale jak sobie na szybko policzyłem, to pierwsza opcja była bardziej korzystna.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ramzees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Multiroom Standard z Mediaboxem+ i boxem+ faktycznie nie można zrabatować najmu sprzętu? Za Multiroom płacę 10 zł, za najem 5 zł. Nic nie można zrobić z tym piątakiem czy wciskają mi kit?

Były przypadki, że dawali mboxa ze free.

 

@lukas80. Mozesz jedynie liczyć max na E+ za ok 45zł. MR bedzie płatny i oczywiście aktywacje. Powinieneś sie cieszyć, że Pejsatgo wynieniaja Ci za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką promocję wybrałeś. Są dwie C+ 2 live za 5 zł gdzie dochodzą tylko C+ Seriale i Discovery lub upsell C+2 za 5 zł i masz VOD i resztę. Sprawdź w moje nc+ jaką promocję zamawiałeś.

Zamówiłem telefonicznie opcję "canal+(2) 20 zł" i tak mam to zapisane w ica. Nie ma tam slowa "live" a zanim wyraziłem zgodę na uruchomienie tej oferty otrzymałem potwierdzenie od konsultanta ze będę miał dostęp do opcji c+vod oraz c+seriale i discovery w aplikacji nc+go- wszystko w cenie 5 zł do końca umowyt. Zreszta w regulaminie tej oferty nie ma słowa o opcji "live" i braku wyświetlania tych dwóch kanałów w aplikacji nc+go.

Widnieje tylko wzmianka iż " Opcja dodatkowa CANAL+ (2) nie zawiera Kolekcji: nc+go TV CANAL+ Sport oraz dostępu do serwisu CANAL+ Sport Online". Dlatego po wielu rozmowach z konsultantami i zapewnieniu iż c+vod powinien działać - została przyjęta reklamacja. Zreszta gdy niedawno zamówiłem na darmowe 2 miesiace opcję canal+seriale extra również zostałem poinformowany iż bez problemu będzie działać w nc+go. I niestety również nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jeszcze, do MR po wifi jakie dekodery proponują ? Lub inaczej które warto wybrać jako główne i dodatkowe ?

Dzisiaj konsultant ma dzwonić i wolę wiedzieć w co celować żeby potem się nie użerać z dziadowskim sprzętem.

Osobiście polecam wejść w sprzęt ADB a nie Sagemcoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...