Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeszukalem kilka-kilkanascie stron i nie znalazłem oferty, która by mi pasowała, czy ktoś jest w stanie pwoiedziec  za ile mozna wynegocjowac taki pakiet lub ile beda kosztowac poszczegolne produkty:

MR Premium  - przedstawiona oferta 20 zł, nie da się niżej?

Extra+ - 50 zł, da sie do 45 zjechac tak?

mediabox - 5 zł, dostał ktoś za free?

dzisaj dostałem oferte za 75 zł na 15 miesiecy, pytanie czy da sie uzyskac cos nizej?

z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez specnaz3miasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@specnaz3miasto, można wynegocjować również za 69.99 zł oraz HBO na 6 miesięcy za free i Canal+ na 3 miesiące za free.


Chyba, że powalczysz o zrabatowanie MR Premium, ale może być ciężko.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@świeżak1234

 

No właśnie odnośnie MR Premium dostałem informacje, że nie da się taniej, że jak już to mogę wziąć MR Standard za 10 zł, co mnie nie interesuje. Canal+ na 3 miesiące to opcja Canal+ 8 kanałów?

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dostałem dzisiaj następującą propozycję:

 

- Extra +

- pakiet HBO

- HBO GO

- 8x Canal+

- History HD

- zachowanie kart Cameleon

- antena za 39,50

 

Umowa na 15 miesięcy, łamaniec 89,90 6 miesięcy / 104,90 9 miesięcy

 

Umowa kończy się 30.11.

 

Warto brać czy coś jeszcze wywalczę?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 99,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-03-2017 Koniec okresu oznaczonego 28-02-2019 Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Moja oferta z dzisiaj,dostałem ją bez wypowiedzenia i teraz zastanawiam się czy zatwierdzać czy sobie odpuścić i wypowiedzieć umowę i powalczyć o jakiś gratis np HBO GO albo Man Packa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie oferowanego pakietu. Proponuja ten oto pakiet z oplata aktywacyjna za dekodery w wysokosci 250zl. Myślicie, że mozna powalczyc o najem dekoderów za 0zł?

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  101,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie jeszcze nie złożone, ostatnia propozycja to: Extra i 6C+ na 24miesiące za 69,99 (kilka tygodni temu proponowali to za 79,90). Tragedii nie ma ale zastanawiam się czy nie odrzucić, złożyć wypowiedzenie i wtedy zobaczyć co będzie - widzę, że niektórzy dostają propozycję krótszych umów albo darmowego C+ (lub HBO) na jakiś okres, u mnie nic o tym nie wspominali. Co myślicie?

Edytowane przez Milczar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...