Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byś się zapytał na miejscu o pakiet Extra + 8xC też byś pewnie dostał za 60 - 69 zł.

 

Grunt że zadowolony z oferty i to się liczy.

Za 60-69 zł Extra z 8C+?Nie wydaje mi się.Chyba że coś takiego Extra 44.90+ 8C+ 6m. 25 zł kolejne po 40 zł.Bo tą opcję 8C+ po 30 zł to chyba dostają nieliczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się zapytał na miejscu o pakiet Extra + 8xC też byś pewnie dostał za 60 - 69 zł.

 

Grunt że zadowolony z oferty i to się liczy.

na miejscu była dwa miesiące temu oferta extra 6c+ multi po cyfrze za 80 zł i była to oferta przedłużeniowa czyli taka którą APS może a nie musi dać;w folderach reklamowych tego nie było;sprawdzone pytane było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra i 8x C+ z mr zrabatowanym to 79,90 gdyby ktoś pytał.Extra 6x C+ 69,90 to mi dziś zaoferowano.Do tego jak mam adwenture to do konca kwietnia bym miał za darmo tak jak miałem.( ta promo co dawali za darmo bo cos tam odwalili i kazdemu kto chciał dali do konca danej umowy na rok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie dziejsza rozmowa własnie tak wyglądała.Co pana interesuje to co teraz za 69,90 ok mogę dac Extra 6x C+ zrabatowac multiroom na 0zł i umowa na 24miesiace.Umowa do 31.12 więc poczekam jeszcze chwile.Może będzie za ta kwotę extra 8xc+ i mr w sumie mi więcej nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ oferują za 44,99.Wszelkie opcje C+ są dodatkowo płatne.

 

Na moim koncie ICA pojawiła się o dziwo w miarę sensowna opcja przedłużenia: Comfot+ z HBO na 15 miesięcy,Kino Świat całość 44,99.Piszę w miarę sensowna w porównaniu z  "obok" oferowanym gołym Comfort+ za 39,99 na 24 miesiące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili,obecnie superpremium i mulitroom za 109.90.Proponuja superpremium za 99.90 i kino świat na 24 m za 99.90.Ekstra 8 c+ na 15 m 99.90,ekstra 6 C+ na 15 m za 89.90.Wszystkie opcje z multiroomem po Cyfrze(Pace i Sagemcom)Zalezy mi na obniżeniu abonamentu.Nizej nie da rady ;-) Walcze dalej ;-)

Umowa do końca Listopada.

Edytowane przez Tomek1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ oferują za 44,99.Wszelkie opcje C+ są dodatkowo płatne.

 

Na moim koncie ICA pojawiła się o dziwo w miarę sensowna opcja przedłużenia: Comfot+ z HBO na 15 miesięcy,Kino Świat całość 44,99.Piszę w miarę sensowna w porównaniu z  "obok" oferowanym gołym Comfort+ za 39,99 na 24 miesiące :D

 

To jest normalna oferta. Comfort można dostać śmiało za 14,99, jak bierze się opcję albo C+ albo HBO.

 

Ps działa Wam krakowski numer? Jest zajęty!

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30/10/2016 do tej pory - Extra + ,8 x Canal +, HBO , multiroom Cameleon i Adventure TV (gratisowo jak wszystkim dawali) jeden dekoder Sagem ....cena 12 x 45zł + 12 x 79zł

 

Dzisiaj sam zadzwoniłem....konsultantka konkretna jak nigdy...zero negocjowania tylko od razu zapytała co chce.

 

No i umowa podpisana na 24m.... Extra+, 8x Canal +, HBO, multiroom Cameleon i Filmbox na 1 miesiąc a to wszystko za 79,99zł :)

 

A tyle razy mówili że się taki pakiet za taką cenę nie da :)

 

Powodzenia w negocjacjach :)

 

A jakaś nowa praktyka.....Pani właśnie jeszcze raz zadzwoniła i mnie poinformowała że Adventure TV dodatkowo będzie jeszcze do końca kwietnia :)

 

--------------------------------------------------------------------------

 

 

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.


W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

Potwierdzamy, że uruchomienie zamówionej oferty/usługi nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację.

Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.


 


 

Edytowane przez astalavista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30/10/2016 do tej pory - Extra + ,8 x Canal +, HBO , multiroom Cameleon i Adventure TV (gratisowo jak wszystkim dawali) jeden dekoder Sagem ....cena 12 x 45zł + 12 x 79zł

 

Dzisiaj sam zadzwoniłem....konsultantka konkretna jak nigdy...zero negocjowania tylko od razu zapytała co chce.

 

No i umowa podpisana na 24m.... Extra+, 8x Canal +, HBO, multiroom Cameleon i Filmbox na 1 miesiąc a to wszystko za 79,99zł :)

 

A tyle razy mówili że się taki pakiet za taką cenę nie da :)

 

Powodzenia w negocjacjach :)

 

A jakaś nowa praktyka.....Pani właśnie jeszcze raz zadzwoniła i mnie poinformowała że Adventure TV dodatkowo będzie jeszcze do końca kwietnia :)

 

--------------------------------------------------------------------------

 

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

 

W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

 

Potwierdzamy, że uruchomienie zamówionej oferty/usługi nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację.

 

Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

 

 

 

 

nr na jaki dzwoniles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...