Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem Comfort+ z paczką filmboxów 24,99

Do tego uzupełnienie do extra na 2 miechy, NC+go TV i kino świat na 6 miesięcy gratis.

Dekoder Pace dalej free, dwa kameleony dalej free.

Dla mnie ok, abonament pozostał bez zmian, a dostałem niby ten filmbox na całą umowę. Tyle że i tak pewnie nie będę tego oglądać, ale jak dawali w cenie to czemu nie. Mam spokój z kontraktem i przepychankami, jeszcze nigdy tak wcześnie i tak szybko nie zgodziłem się na aneksowanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem Comfort+ z paczką filmboxów 24,99

Do tego uzupełnienie do extra na 2 miechy, NC+go TV i kino świat na 6 miesięcy gratis.

Dekoder Pace dalej free, dwa kameleony dalej free.

Dla mnie ok, abonament pozostał bez zmian, a dostałem niby ten filmbox na całą umowę. Tyle że i tak pewnie nie będę tego oglądać, ale jak dawali w cenie to czemu nie. Mam spokój z kontraktem i przepychankami, jeszcze nigdy tak wcześnie i tak szybko nie zgodziłem się na aneksowanie umowy.

A mi mówili ze dopełnienie do Extra nie da się na 2 miechy dać oszuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rad-tar  -  ja dostałem ofertę extra+/6xC+/MRs za 0 zł, całość w cenie 69,99 zł , tyle, że ja jestem byłym abonentem cyfry. Więc nie było z tym żadnego problemu.

Dzięki :) ja jestem byłym abonentem "N" i na pytanie : czym moja oferta różni się na tą chwilę od byłego abonenta C+ usłyszałem,że sprzętem. Jak zapytałem co sprzęt ma do rzeczy skoro pakiet ten sam, konsultant powiedział,że sprzęt po C+ nie posiada takich możliwości jak ADB (nc+ go itd...) i dlatego można Wam dać więcej. Dziwne to i niepojęte, długo by o tym rozmawiać, wziąłem Extra+, MRs, Kino Świat, HHD 15 mcy 56.99 PLN. Proponowano mi 79.99 za Extra+/8C+/MRs. - nie oglądam aż tyle TV aby podnosić koszta o 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lajcik_84 da się:

 

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 24,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-10-2016 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Comfort+,, Dopełnienie do Extra+, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR Wybrane promocje Comfort+ 14,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Edytowane przez maciejuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiele zrozumiałeś z tego co mówili ewentualnie pracownik nie miał zielonego pojęcia o czym mówi.W odpowiednich wątkach jest wszystko opisane i radzę ci je poczytać zamiast wypisywać bajki siejąc zamęt.

 

No to chyba ty poczytaj mam pakiet premium 89.99 plus 5zł za pierwszy MR i 6 miesięcy za darmo średnio 71zl . Mogłem wsiąść premium max z Eleven 99.99 plus 5zl MR 6m za darmo średnio 78zl. Drugi i trzeci MR przy przejściu od innego operatora APSy mają możliwość zrabatowania do 0zl.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Eleven i korzystanie jak w NC+ w opcji włącz wyłącz za połowę ceny.@rad-tar ale za to mają abonenci inne karty jak i MR i to powinno być wynagrodzenie.Swoją drogą oferuje sprzęt który nie ma możliwości oferowania pełnej oferty operatora. :lol2:

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lajcik_84 da się:

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 24,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-10-2016 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Comfort+,, Dopełnienie do Extra+, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR Wybrane promocje Comfort+ 14,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

Hej, oferta fajna, ale czemu jak chcę comfort+ albo extra+ to za 2 multiroomy standard kasują mnie 20zł (2x10zł) chociaż do tej pory mam zrabatowany jeden na 0zł a drugi za 10zł.
Teraz niby tłumaczą się, że abonentom cyfry mogą zrabatować a abonentom N nie mogą.
 
Jeden dostanie za 44,99zł pakiet extra i do tego 2 multiroomy po 0zł, a ja mam płacić 44,99 + 2x10zł = 64,99zł za pakiet extra.
 
Dostał ktoś jeden albo dwa multiroomy za 0zł jak jest byłym abonentem N a nie cyfry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala ale nie na 24m. Ta promocja była w tamtym roku w październiku na 12 miesięcy za 7.95, a potem już cena normalna 15.90 z możliwością wyłączenia w każdej chwili. Gdy będziesz blisko kończenia się tej opcji warto zadzwonić i zapytać w jakiej cenie możesz mieć dalej Eleveny, ja sam mam do końca października w tej cenie, a potem zobaczymy.

Już niedługo pojawi się bardzo ciekawa promocja na Eleveny bezpłatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient cyfry może mieć tylkobi wyłácznie jeden mr i ten jest rabatowany za 0 zł. Klientowi dawnej n i nc+ nie da sie żadnego mr zrabatować na caly czas umowy za 0 zł.

Po pierwsze nie tylko jeden multiroom bo kolega dostał dwa multiroomy za zero złotych,

 

po drugie czym jest gorszy klient N od klienta cyfry, że jeden z cyfry dostanie za 80zl + 2x0zl promocje a drugi z N musi dać 80zl + 2x10zl.

W tamtym roku dało się rabatowac chociaz jeden multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogł dostać 2 mr bo klient cyfry mogł mieć dwie karty cameleon czyli dekoder główny i mr. Klienci cyfry płacili kupę pieniędzy aby zdobyć dekoder/kartę i być może dlatego im je rabatują. Z drugiej strony 10 zł to nie duży koszt oglądania tv na drugim tv. Tansze niz kolejny abonament.

Edytowane przez Pawe(L)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś  Pan Sebastian ... dzwonił po 11 z nową propozycją przedłużenia umowy, od dziś usłyszałem mają nową ofertę ok to słucham Extra 8 C+ Eleveny Pace I 2 karty Mr 89 zł  - Ha ha ha ,pytam, gdzie tu jest jakaś propozycja ?Gdzie wcześniejsze propozycje, było w tym Hbo , filmboxy, cinemaxy w tej cenie albo i nawet w tańszych ofertach,(były ale Pan ich nie przyjął i już ich nie ma )

Gdzie jest propozycja ,podaje nr zgłoszenia reklamacyjnego dołączyłem im nagranie rozmowy (telefon je sam nagrywa :) z przed 2 tygodni ,zaproponowali wtedy comfort 19,99 6 C+ 3 x 0 12 x 30 zł Pace i 2 karty Mr za 19,99/49,99 zł, 2 tygodnie mijają i reklamacja dalej wisi, tu cisza i Pan Sebastian się rozłączył

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic - to wątek negocjacji cenowych, inne dyskusje proszę prowadzić w przeznaczonych do tego tematach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogł dostać 2 mr bo klient cyfry mogł mieć dwie karty cameleon czyli dekoder główny i mr. Klienci cyfry płacili kupę pieniędzy aby zdobyć dekoder/kartę i być może dlatego im je rabatują. Z drugiej strony 10 zł to nie duży koszt oglądania tv na drugim tv. Tansze niz kolejny abonament.

 

Był abonentem cyfry kiedyś, teraz jest w nc+ i ma dwa multiroomy i jeden główny.

Z racji tego, że był kiedyś abonentem cyfry dostał rabat na dwa multiroomy.

My takiego rabatu nie dostajemy.

 

Czy ktoś z przedłużających w nc+ dostał teraz rabat na multiroom?

Edytowane przez slavo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz MR po Cyfrze tzn. na kartach Cemeleon to MR za 0zł jest bez wiekszych problemów do zrobienia. jeśli chcesz MR od ITI lub przedłużasz umowę z MR od ITI to zrabatowanie do 0zł w praktyce się nie zdarza.

Mam MR od ITI i jedynie co udało mi się uzyskać to przy umowie 24 mies. połowa okresu za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś i do mnie zadzwonili, umowa do końca września, wypowiedzenie złożone.

Obecnie mam extra, 8c+, HBO, MR z cameleonami i 2 sagemcomy. To w łamamcu 6x0 / 18x79. W trakcie umowy dobrałem eleveny za 7,95 i HBO go za 10zl.
Ostatni rachunek więc 97,85 zł.

Chciałem to co mam za tą samą cenę, czyli 79,90 czy tam 79,99, ale mają tylko HBO na pół roku, potem 25zł przez kolejne pół roku. Do tego HBOgo za 5 zeta.
I zarzekają się, że HBO na 24 miechy w gratisie już nie będzie.

Czy możecie mi powiedzieć, kiedy ktoś ostatnio dostał taką ofertę? Czy myślicie, że takie jeszcze będą?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz MR po Cyfrze tzn. na kartach Cemeleon to MR za 0zł jest bez wiekszych problemów do zrobienia. jeśli chcesz MR od ITI lub przedłużasz umowę z MR od ITI to zrabatowanie do 0zł w praktyce się nie zdarza.

Mam MR od ITI i jedynie co udało mi się uzyskać to przy umowie 24 mies. połowa okresu za 0zł.

 

Multiroomy przedłużam. Mam wifiboxpremium główny i dwa multiroomy wifiboxy, wszystkie trzy na kartach cameleonach.

Mam teraz 1 multiroom za 0zł, drugi 10zł, kończy się umowa, zarzekają się, że nie da się już teraz za 0 zł chociaż jeden zrabatować, tylko liczą 2x10zł.

Od początku jestem w N, ale karty przecież są cameleony wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...