Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyście mieli wybierać z tych dwóch ofert, którą byście wzięli? Wiem, że obie są mało atrakcyjne, ale jestem ciekaw Waszej opinii:

 

1) Extra+, 8xC+, HBO na 6 miesięcy - 79,90 na 24 miesiące

 

2) Extra+. 6xC+, HBO i HBO GO na 24 miesiące - 89,90

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesiątki rozmów za mną i nie da rady. Jak dla mnie, niby Extra+, 6C+, multiroom za 69,90 nie osiągalne. Tłumaczą uparcie, że z najmu Wifi Premiumboxa i multi zejść nie mogą, więc podziękowałem. W słoneczku Evobox z multi i full pakiecie mam za 104,99 PLN przy umowie na 24 miesiące, w tym 6 bez opłat, zatem de facto 18 miesięcy i średnio 78,80 złocisza. Dotychczas Extra + HBO i multi za 84.90.

Oczywiście staż mam mały, bo była by to dopiero moja 2 umowa, no ale cóż, nic mi po tym, że konsultant podzielał moje argumenty, ale nic nie może zrobić. ;)

Pora się rozstać, a szkoda trochę, bo odzwyczaiłem się od latania między dekoderami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście mieli wybierać z tych dwóch ofert, którą byście wzięli? Wiem, że obie są mało atrakcyjne, ale jestem ciekaw Waszej opinii:

 

1) Extra+, 8xC+, HBO na 6 miesięcy - 79,90 na 24 miesiące

 

2) Extra+. 6xC+, HBO i HBO GO na 24 miesiące - 89,90

 

To zależy jak bardzo Ci zależy na mniejszej opłacie a jak bardzo na HBO. 

Gdybym ja miał taki wybór i nic innego to wybrał bym opcję numer 2, bo te 2 kanały C+ to słabizna, której by było w ogóle nie żal. Jedyne czego by było odrobinę żal to C+ VOD, którego nie ma w opcji 6. Ale i tak wolałbym stracić to niż HBO.

Możesz też poczekać jeszcze parę dni, może za którymś razem dostaniesz taką ofertę jak ja wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Bardzo konkretny konsultant mi się trafił i trochę pogadałem (za 2 dni mija termin oddania dekodera, sygnału już dawno nie mam). Wiem, że oni często bajki opowiadają, ale on mówił, że opcja z HBO na całą umowę za 79.90 jest tylko dla osób które płaciły nie więcej niż 59.99 (ewentualnie 69.99).

 

Jest podobno duże ciśnienie na ceny pakietów C+ i w ogóle stąd wzięły się podwyżki. U mnie mógłby włączyć nawet najtańszy pakiet za 19.99 i dołożyć C+, ale i tak cena tej paczki C+ będzie stała. Wszystko zależy od tego, kto ile płacił i czy miał wcześniej daną paczkę czy nie.

 

A gdyby były takie opcje?

 

1) Extra+. 6xC+, HBO i HBO GO na 24 miesiące - 89,90

 

2) Extra+. 8xC+, HBO na 24 miesiące - 89,90

 

Którą byś wziął?

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że gdybym wziął opcję za 79,90 a potem bawił się w włącz / wyłącz do końca umowy to wyjdzie dodatkowo 11.5 średnio miesięcznie czyli jakieś 91.50. W tym byłoby 8xC+ więc to chyba lepsze niż 6 za 89,90.

 

Jak się bierze HBO w opcji 6x0 a potem 6x25 to w tym jest HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Czy obecny "pakiet marzeń" za 79,90 zł, czyli Extra+, 8xC+, HBO na 24 miesiące jest faktycznie dostępny tylko dla abonentów, którzy w trakcie obecnej umowy mieli lub mają HBO w ofercie? O tym, że rzekomo tak jest przekonywał mnie konsultant.

Ja mam teraz za 69,90 zł Extra+, 6xC+, multiroom i dwa Cameleony, nie miałem i nie mam HBO w czasie obecnej umowy (miałem kilka lat temu, w czasie wypowiedzianej wcześniej umowy - numer umowy i abonenta mam od lat ten sam). Obecna umowa wypowiedziana, kończy się 31 sierpnia br. KOnsultant usilnie przekonywał mnie, że za 79,90 zł mogą dać mi HBO jedynie na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kłamie. Ja nie miałem przez ostatnie dwa lata HBO, przy wcześniejszym przedłużeniu brak takiej opcji, ale wcześniej miałem. Dostałem Cinemax w cenie. Teraz, jak przedłużałem pod koniec lipca, jednak HBO na 24 miesiące się znalazło, ale to po walkach parutygodniowych z nimi. Więc to, co on mówi to można sobie włożyć między bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przerażony tym co widzę. Naprawdę takie kiepskie oferty dają? Przecież 9 dych za C+ i HBO to jakiś żart. Czy ktoś z formumowiczów mający dawne Full Extra już przedłużał abonament. Nie wiem co oni mi zaproponują, ale ja teraz za 99 zł mam to co poniżej:

 

netVOD+ CANAL+ Platinum
Akt. MULTIROOM Std SLAVE
HBO
Akt. MULTIROOM Std
Eleven Sports
CANAL+ VOD
Cinemax
Aktywacja turboBox+
Multiroom Standard
HBO GO
EXTRA+
Filmbox
netVOD+ Multi+
History HD
Premium Sport &Film
Multi+
SunDance HD

 

Jakby mi zaproponowali HBO z C+ teraz za 89 zł to bym ich wyśmiał. Umowa mi się kończy w październiku także czekam na pierwsze podejście i absurdalną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę.Obecnie 87,85 zł .Comfort,ekstra,8C+,3 HBO,Vod, History HD i Eleveny w cenie 59 zł 12 miesięcy i 79 zł 12 miesięcy + 7.95.Umowa do końca sierpnia,miałem tylko 3 telefony,pierwszy z Superpremium za 99 zł, drugi telefon ekstra i 6 c+ za 69 zł odmówilem,powiedziałem że interesuje mnie ekstra 8c+ i 3Hbo,niema takiej oferty.dzisiaj 3 telefon od kompetentnej Pani.Przedstawilem swoje warunki na których zostanę,czyli ekstra,8C+,3HBO w cenie 79.99 na 24 miesiące,HHD nie chciałem, chwila muzyki i ok oferta się dla mnie znalazła,do tego mam Eleveny do końca roku za 7.95 potem rezygnacja albo inna cena.Jeszcze H HD na miesiąc z wyłączeniem i Flimbox na miesiąc.VOD przy 8C+ zostało.Dekoder Pace PVR.

 

fb8b03e7565fd55947efb1405964d5d0.jpg
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...