Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Rozmawiałem w sobotę z konsulem na temat przedłużenia mojej umowy. Mam złożone wypowiedzenie.

 

Obecnie płacę w łamańcu średnio 58,59 zł/miesiąc, mam własny dekoder BOX ADB 5800 S.

 

Zgodziłem się na przesłanie oferty na promocje Live 160 w cenie 59,99 zł i dekoder Wifi Premium Box

 

(najem 29 zł i 5 zł doliczane do każdego miesiąca)

 

Zgodziłem się na anulowanie wypowiedzenia.

 

Do dzisiaj nie dostałem tej oferty.

 

Napisałem maila i dostałem odpowiedź że w mojej umowie nie ma wprowadzonej oferty Canal + Live,

 

a wkrótce skontaktuje się ze mną konsultant.

 

Poradźcie co dalej robić.

 

 

Umowę mam podpisaną na 15 miesięcy, ważna do końca czerwca.

 

Dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Nie dostaniesz nowego dekodera

A co do pakietu Konsultant dobrze poinformował , na chwilę obecną nie ma już takiego pakietu

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej powinien dostać, skoro go konsul mu zaproponował i przez to rezygnacja została anulowana. To, że konsul popełnił błąd , to przez to nc niech wywiąże się z umowy, a ewentualnymi kosztami związanymi ze sprzętem, w ramach zadośćuczynienia, niech nieodpowiedzialny pracownik operatora płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Zadzwoniłem przed chwilą na ten numer i konsultant potwierdził mi że była taka rozmowa i przygotowana oferta,

 

ale nie została wysłana. ???

 

Ma przekazać informację do osoby która ze mną rozmawiała, czyli do konsula który wczoraj miał do mnie oddzwonić, ale tego nie zrobił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie mam pakiet extra + z 6 C+ + mrs wszystko na turbo boxie za 79zł ( umowa 12 miesiecy do końca sierpnia ). Obecne propozycje to 74,9zł za ten sam pakiet z umowa na 24miesiące. Czy jest szansa na obnizenia ceny przynajmniej do 69zł lub 59zł ( marzenie) bo pytałem juz kilku konsuli i wszyscy twierdzą ze taniej na moim koncie sie nie bedzie a jak spytałem dlaczego to uslyszalem stara gadke ze jest to ustalane indywidualnie do konta na podstawie historii, stazu i tysiaca innych warunków ;). Na pytanie dlaczego inni uzytkownicy dostaja z automatu 69zł za taki pakiet ( maja dluzszy staz czy cos innego ) zaden konsul nie potrafil powiedziec; ogolnie taki oferte wypluł system i nic sie nie da wiecej zrobic. Wydaje mi się ze oferty kalkulowane sa na podstawie placonego abonamentu i jak ktos mial łamanca za srednio 50/60zł to wtedy dostaje oferte na 59/69zł za extra + 6xC+...Jeszcze jedno pytanie..Dlaczego nie ma dla mnie oferty na wymiane mojego  wysłuzonego turbacza na media boxa? Kilku konsuli potwierdziło ze nie ma mozliwosci takiej wymiany w systemie bo mam juz mega super turbacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nie wiesz, czy to dobra oferta? Czytałeś chyba forum to wiesz jakie ceny są.

 

@Peter_21. Taniej nie dostaniesz. A to, że masz sprzęt po n, to niestety te 5 zeta musisz bulić. W sumie dostałeś za 59. Dolicz jeszcze MR 10. Niby za free, ale nc musi jakoś sobie odbić i dlatego masz propozycję za 69,90 + 5 za dekoder.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon do nc bez wypowiedzenia. Obecnie płacę średnio miesięcznie 70.43 za:

- 8C+

- Eleven

- extra +

- canal plus sport online

- nc+go 100 godzin na tablecie

 

Propozycja 1:

- 8C+

- extra

- Eleven (przez 5 miesięcy 7.50 potem 15), po 5 miesiącach mogę wziąć obecną promocje na Eleven

 

Jeśli założę że na Eleven nie będzie już promocji średnio 93 zł, jeśli założę promocje 4 zł (taka jest teraz), średnia 90

 

Propozycja 2

- różnica to pakiet 6C+

 

Cena 5 zł niższa czyli średnia 85 bądź 88.

 

Co Wy na to? Czy jestem w stanie wyciągnąć pakiet z 6 c+ za mniej niż 80 zł?

 

Mieli dzwonić do mnie jutro ws. decyzji, ale właśnie zaczynają teraz. Na razie nie odbieram.

 

Umowa 24 miesiące.

 

Chyba bez wypowiedzenia się nie obejdzie?

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam  Extra+ z CANAL+ (6) i płacę 69,99 zł.

 

Propozycja konsultanta:

Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów,

Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (2),

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia, umowa do końca sierpnia.

Da się coś z ceny urwać?

Edytowane przez laskowiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nie wiesz, czy to dobra oferta? Czytałeś chyba forum to wiesz jakie ceny są.

 

@Peter_21. Taniej nie dostaniesz. A to, że masz sprzęt po n, to niestety te 5 zeta musisz bulić. W sumie dostałeś za 59. Dolicz jeszcze MR 10. Niby za free, ale nc musi jakoś sobie odbić i dlatego masz propozycję za 69,90 + 5 za dekoder.

 

Teoretycznie 5 zł za dekoder nigdy nie mialem doliczone ( na zadnej umowie nie bylo zadnej dodatkowej kwoty ) bo przy pierwszej umowie z n-ka zaplacilem jakies 99 lub 149zł za dzierżawe; co do MR ma być rzeczywiscie za free przy przedluzaniu umowy tak przynajmniej bylo przy kazdym przedluzaniu nowej umowy..Jak jest teraz trudno powiedziec, konsule twierdza ze jest za free ale moze jest rzeczywiście doliczony juz w "promocji". Wypowiedzenie poszło w tamtym tygodniu i zastanawiam czy jest szansa na zmianę ceny ew jakies HBO w gratisie pod koniec obowiazywania umowy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też mnie interesują okoliczności;) w porównania do @laskowiaczek, moja propozycja tragiczna, rozumiem że 69,90 za paczkę 6c+ i ekstra + to minimum, do tego można dobrać Eleven w obowiązującej promocji, tu nie ma odchylenia, ale jak ugrać mniej niż 69,90 za te paczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zito

W pewnych okolicznościach tzn?

 

.....nieprzejednani'ość ??? :) nie mam pojęcia

miałem 69,99 za E+6xC+ albo 79,99 za E+8xC+, podziękowałem i zapytałem gdzie i kiedy oddać dekoder

następnego dnia zadzwonił koleś z 59,99 za E+6xC+

Edytowane przez zito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowana przez konsultanta z numeru 122947879 opcja to Ekstra z 8x CANAL+ za 79,99 zł na 24 m. Czy da się od konsultantów dostać ofertę taką, jaką mam dotychczas, czyli Ekstra z 6x CANAL+ na 12 m za 79,99 zł  lub taniej?

Edytowane przez Barti
Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz nowego dekodera

A co do pakietu Konsultant dobrze poinformował , na chwilę obecną nie ma już takiego pakietu

Był już takie przypadki i operator stosował jakiś myk i dawał obiecane dekodery.

 

Ciekawe. Zadzwoniłem przed chwilą na ten numer i konsultant potwierdził mi że była taka rozmowa i przygotowana oferta,

 

ale nie została wysłana. ???

 

Ma przekazać informację do osoby która ze mną rozmawiała, czyli do konsula który wczoraj miał do mnie oddzwonić, ale tego nie zrobił.

Napisałem  wczoraj żeby nie dać się zbyć przez dział reklamacji.Powołaj się na rozmowę i maja się do niej ustosunkować.Konsultant zaoferował Tobie ofertę i masz ją dostać.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już takie przypadki i operator stosował jakiś myk i dawał obiecane dekodery.

 

Napisałem wczoraj żeby nie dać się zbyć przez dział reklamacji.Powołaj się na rozmowę i maja się do niej ustosunkować.Konsultant zaoferował Tobie ofertę i masz ją dostać.

Bardzo jestem ciekawy co to za przypadek ;)

Nie ma żadnego myku ;) bo technicznie nie da się tego zrobić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....nieprzejednani'ość ??? :) nie mam pojęcia

miałem 69,99 za E+6xC+ albo 79,99 za E+8xC+, podziękowałem i zapytałem gdzie i kiedy oddać dekoder

następnego dnia zadzwonił koleś z 59,99 za E+6xC+

 

następnego dznia ? szczęściarz :) do mnie juz od prawie dwoch miesiecy dzwonia, ja do nich nigdy, i za nic swiecie nie chca dac 79,99 za E+8xC+ a co dopiero za 59 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...