Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. ICA, mam w chwili obecnej: Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) - Liczba kanałów: 126

W zakładce "Przedłuż umowę" oferują (między innymi) także Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) ale już piszą że on ma 161 kanałów (w tym 62 HD). Różnica 35 kanałów - raczej chyba nie są to duble w SD?

Teraz płacę za to 59,90 a chcą mi to dać za 69,99.... pomijam fakt, że za Comfort+ z Canal + (6) chcą ode mnie za 79,99... gdzie tu sens gdzie logika?

pewnie dadza ci gratisy na 1 miesiąc i to liczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory łamaniec za 53,26zł / miesiąc na 15 miesięcy (Extra+, 8 x C+, HBO, NC+ Go, Turbobox).

 

Oferta z dzisiaj:

Wypowiedzenie złożone, koniec umowy 31 czerwca.

Oferta: 24 miesiące, pakiet extra + z C+ (6 Kanałów), HBO - 6 miesięcy, nc+ go / 100 h

W SUMIE 69,99PLN

 

Osoba z którą rozmawiałem poinformowała mnie, że jak wyłączę HBO po 6 miesiącach (okres bezpłatny) mogę podpisać nową umowę na rok w cenie 25zł / miesiąc ale znowu otrzymam 6 miesięcy za free (czyli 12,50/ miesiąc).

 

Z tego co widzę na forum to w ostatnim czasie standardowa oferta.

Ponoć nie ma możliwości HBO za 0 zł na cały okres umowy a kilka stron temu ktoś taką ofertę otrzymał.

 

Czy coś jeszcze można ugrać?

Na teraz propozycja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę "ukłony" dla NC+. Ten sam produkt (Extra+ 8xC+) sprzedają swoim abonentom od 79.90 do 99 PLN...

 

Co wyróżnia "lepszych" od "gorszych"? Obecna, miesięczna wartość zobowiązania...dla mnie kabaret!

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie kabaret tylko biznes, targetowanie klientów wbrew pozorom najbardziej dobrze robi tym najmniej zamożnym, bo mogą oni płacić za daną usługę poniżej ceny jaką normalnie byłaby oferowana właśnie dzięki takim co będą płacić więcej (bo są tacy dla których nie ma większego znaczenia). 

 

Upraszczając żebyś mógł to dostać za 79,90 ktoś musi płacić 99,90 bo inaczej wszyscy musilby płacić 89,90. A tutaj dodakowo na cenę ma wpływ też długość umowy. Nie chce mi się wyjaśniać dlaczego operator woli dłuższe niż krótsze i dłuższe będą tańsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej by było zrobić jednego cennika dla wszystkich i go oficjalnie upublicznić? Wtedy zero telefonów, negocjacji, pytań na forum w stylu co mogę ugrać, reklamacji, wypowiedzeń składanych tylko po to, żeby dostać lepszą ofertę itp?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to by mieli z połowę mniej zysku... i bankrut. Przecież takich negocjujących jest niewielki procent reszta bierze co dają, z górnej półki i właśnie im trzeba dziękować za dosyć dobre oferty jakie się tu pojawiają. Nikt na świecie w tym biznesie nie ma sztywnych cen, ze względów logistycznych, praktycznych i przede wszystkim finansowych to jest w zasadzie niemożliwe do zrealizowania.

 

Nawet myjąc szyby w autach po jednym dniu byś stwierdził że od lepszych będziesz brał więcej niż sobie zakładałeś a od rupieci cokolwiek dadzą ale mimo wszystko umyjesz jak akurat nikogo innego nie będzie :)

 

A wracając do tematu już 2 raz do nich dzwoniłem ostatnio wyżebrać Euro przy ewentualnym przedłużeniu już teraz i za każdym razem problem mają z systemem i mają oddzwonić ale nie oddzwaniają.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beren84

Było już o tym mówione wielokrotnie w niniejszym wątku.

Otrzymujesz maila z ofertą, na jaką się zgodziłeś, celem ostatecznej jej akceptacji.

Na tym poziomie możesz ją jeszcze odrzucić. Taki krok będzie się jednak wiązał z koniecznością ponownego wysłania/złożenia wypowiedzenia umowy, jeśli wcześniej takowe zostało złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo:

6C+ Extra+ 69,90 (po zgodach marketingowych)

MRS jeden za 0zł, drugi za 10zł.

 

Euro się nie należy bo jeden MR jest za 0zł.

 

W sumie 10zł taniej niż obecnie płacę... ale czekam - może pomęczę o to HBO na całą umowę w cenie tak dla zasady :)

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory łamaniec za 53,26zł / miesiąc na 15 miesięcy (Extra+, 8 x C+, HBO, NC+ Go, Turbobox).

 

Oferta z dzisiaj:

Wypowiedzenie złożone, koniec umowy 31 czerwca.

Oferta: 24 miesiące, pakiet extra + z C+ (6 Kanałów), HBO - 6 miesięcy, nc+ go / 100 h

W SUMIE 69,99PLN

 

Osoba z którą rozmawiałem poinformowała mnie, że jak wyłączę HBO po 6 miesiącach (okres bezpłatny) mogę podpisać nową umowę na rok w cenie 25zł / miesiąc ale znowu otrzymam 6 miesięcy za free (czyli 12,50/ miesiąc).

 

Z tego co widzę na forum to w ostatnim czasie standardowa oferta.

Ponoć nie ma możliwości HBO za 0 zł na cały okres umowy a kilka stron temu ktoś taką ofertę otrzymał.

 

Czy coś jeszcze można ugrać?

Na teraz propozycja odrzucona.

Co do HBO trzech konsultantow mowilo ze niema opcji , jedna konsultantka od razu chciala podpisywac tylko w opcji Extra + 8C+ za 79,99 HBO 24m gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zakładce Przedłuż umowę mam taki zapis: "Dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie z przygotowaną ofertą". Próbował ktoś takiej formy kontaktu? Jakie były przedstawiane oferty?

 

Ja tak zrobiłem i dostałem ofertę taką samą jak każdy z tu piszących. Oczywiście w wersji droższej niż ta do której dążę więc zobaczymy co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przy założeniu tego co mam czyli Extra, C+ x 6 (lepiej x8), History... - na razie wyceniają standardowo 69,90 (x6 C+) lub 79,90 (x8)  + 1,99 za History

 

czyli jak to wynegocjuje to zeby oglądać Euro nie mogę mieć darmowego MR tylko koniecznie dodatkowo 10 PLN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo:

6C+ Extra+ 69,90 (po zgodach marketingowych)

MRS jeden za 0zł, drugi za 10zł.

 

Euro się nie należy bo jeden MR jest za 0zł.

 

W sumie 10zł taniej niż obecnie płacę... ale czekam - może pomęczę o to HBO na całą umowę w cenie tak dla zasady :)

Euro się tobie należy, bo masz za opłatą 10zł jeden. Miałem taką samą sytuację, mianowicie mam 3 X Mutliroom i jeden w tym roku mam zrabatowany i na początku śpiewka że nie dostanę EURO bo mam rabat, no ale z drugiej strony nadal płacę 20zł za MR, po kontakcie z kierownikiem jednak ja miałem rację i EURO dostałem za 0zł.

 

Nie dajcie się robić w balona, jeśli jest opłata za Multiroom to dostaniecie Euro.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowe z NC+ mam do końca grudnia, czy mogę już złożyć wypowiedzenie umowy i liczyć na jakąś inicjatywę ze strony nc+? Na tą chwilę płacę 59,90 zł i w ofercie mam

81fea4131c.png

 

 

Generalnie chciałbym zachować to co mam (HBO też, choć mogę odpuścić) dodatkowo koniecznie pakiet Eleven i jak sie uda Euro 2016 (w końcu Multiroom mam). Na jaką sumę mogę negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon po dwóch tygodniach.

 

Extra + 6C+ za 84.90zł  :crazy:

 

Pani twierdzi, że nikt taniej na pewno nie ma, bo to jest specjalna promocyjna oferta  :mrgreen: Ja to mam szczęście  :aha:

 

Jeszcze coś mówiła o utrzymaniu, bla bla bla, że w cenie są 3 kanały jakieś o których nigdy nie słyszałem. Ogólnie słabo strasznie. Nigdy nie doczekam tego 69.90  :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowe z NC+ mam do końca grudnia, czy mogę już złożyć wypowiedzenie umowy i liczyć na jakąś inicjatywę ze strony nc+? Na tą chwilę płacę 59,90 zł i w ofercie mam

81fea4131c.png.

 

 

Generalnie chciałbym zachować to co mam (HBO też, choć mogę odpuścić) dodatkowo koniecznie pakiet Eleven i jak sie uda Euro 2016 (w końcu Multiroom mam). Na jaką sumę mogę negocjować?

Jeśli Ci odpowiada podwyżka o 100% to składaj wypowiedzenie. Może tak poczytaj i zobacz co dają Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowe z NC+ mam do końca grudnia, czy mogę już złożyć wypowiedzenie umowy i liczyć na jakąś inicjatywę ze strony nc+? Na tą chwilę płacę 59,90 zł i w ofercie mam

81fea4131c.png

 

 

Generalnie chciałbym zachować to co mam (HBO też, choć mogę odpuścić) dodatkowo koniecznie pakiet Eleven i jak sie uda Euro 2016 (w końcu Multiroom mam). Na jaką sumę mogę negocjować?

 

 

chcesz to zadzwoń i spytaj o oferte dla Ciebie tylko mocno złap się krzesła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo:

6C+ Extra+ 69,90 (po zgodach marketingowych)

MRS jeden za 0zł, drugi za 10zł.

 

Euro się nie należy bo jeden MR jest za 0zł.

 

W sumie 10zł taniej niż obecnie płacę... ale czekam - może pomęczę o to HBO na całą umowę w cenie tak dla zasady :)

Przecież twierdziłeś że nie trzeba MR za minimum 10 zł lub cen odpowiednich za Superpremium ,Vip+,Vip max.Bo niby są nowe oferty od czerwca a my na forum ....to nawet moderator wyciął bo nie odpowiadało standardom forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...