Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem się dopytać jak przedłużam ofertę z ncplus przykładowo na 15 miesięcy, to okres ten dolicza się do mojego obecnego zobowiązania?

 

Bo chyba sie cos zmienilo w tej kwesti? Teraz mam umowe do konca wrzesnia czyli jescze 3 miesiace. Jak zaakceptuje oferte przedłużeniową, to mój okres minimalnego korzystania to 09.2016 + 15 miesiecy czy tylko 15 miesiecy od chwili zaakceptowania 'przedłużenia' przez telefon i wycofania wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na forum jestem nowy ale śledzę je od dawna. Parę dni temu przedłużyłem umowę. Do tej pory miałem: Comfort+, HBO GO, Multi+, HBO, Premium Sport&Film, Extra+, Canal+ VOD, History, Eleven, MR na Cameleonach, Pace PVR.za wszystko 98PLN Umowa do końca lipca wypowiedzenie niewysłane. Dzwonili do mnie od jakiegoś czasu i oferty były takie same czyli: Superpremium+ 99,99 + Eleven 7,95, History 1,99, MR i dekoder bez opłat, poza tym Extra+8C 79,99 + HBO 25 czyli bez sensu. Przy ostatniej rozmowie było to samo, ale zapytałem kosula o EURO i powiedział, że przy przedłużeniu dostanę bez opłat. I teraz uwaga: powiedziałem, że się zgadzam i tak dodatkowo wyraziłem 2 zgody marketingowe i tu niespodzianka rabat 5pln. Konsul oczywiście przed wyrażeniem zgód marketingowych nic nie powiedział, że będzie rabat. Podsumowując: Superpemium+ 99,99 + Eleven do listopada 7,95 + History 1,99 - 5pln rabat za zgody marketingowe razem 104,03. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w lipcu, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, weszłem sobie w ICA a tam zakładka przedłuż umowę i oferują Extra 6C+ za 69,99 albo Comfort 6C+ za 79.99 (24m) :crazy:  [...]

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zalogowałem się na swoje konto ICA i zauważyłem że jest przygotowana oferta przedłużeniowa dla mnie. Umowa mi się kończy 30.VIII.2016r. Oto co fantaści z NC+ wymyślili dla mnie.....Pogrzało ich naprawdę nieźle  :crazy: 

Coś mi się wydaje że w najbliższych dniach złożę w punkcie NC+  wypowiedzenie i zacznę przyglądać się poważnie ofercie CP. O ile nie zejdą cenowo  w dół to do widzenia. I tak jest mało co ciekawego do oglądania. 

 

https://naforum.zapodaj.net/5150bee25e77.jpg.html

 

 

Zapomniałem dodać że nie napisali nic o miesięcznych kosztach wynajmu dekodera MediaBox.

Edytowane przez aveo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dobierałem do drugiej umowy Cinemaxy jako plus miesiąca. Przy okazji zapytałem o cenę pierwszej umowy która kończy się 21 listopada. Aktualnie za pakiet HBO, Premium & Film, Cinemaxy, Filmboxy, History HD, Sundance HD, Redlight HD, Multi, Extra+, Canal+VoD, Eleven Sports, Najem Ultrabox + Multiroom za co płacę 127,85zł., Teraz uwaga - propozycja za to samo 225zł. Ale jaja. Nic tylko brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

Extra+ z Canal+ (6) 59,90zł

Cinemax 0zł

2x MRS pierwszy 0zł, drugi 10zł

w sumie miesięcznie 69zł

 

Cały czas mają dla mnie tylko jedną ofertę:

Extra+ z Canal+ (6) 69,90

Multiroom tak jak wcześniej pierwszy 0zł drugi 10zł

HBO na 6m 0zł

 

Podwyżka o 10zł i wyłączenie Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!
Nadszedł znowu ten moment,,,
Ej ludziska jak to jest, jak miałem wcześniej łamańca i płaciłem średnio jakieś 53, to oni teraz i tak się będą trzymać ceny płaconej ostatnio, czyli 79,99?
Nie ma szans utrzymać mojego Extra czy jak to tam się teraz zwie z C+8 i MRS w przyzwoitej cenie - musi być pułap 80PLN??
Miałem dopiero jedną rozmowę i właśnie ok 80 lub 70 za C+6 a reszta pozostaje po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...