Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to już tak namąciliście, że dobrze, że odrzuciłem tego maila (narazie). Myślę, że zadzwonią ponownie z pytaniem dlaczego to zrobiłem. Wtedy też jasno sie dopytam o co chodzi z tym Multiroomem. Począwszy od fuzji N i C+ zawsze miałem dekoder główny z nagrywarką (500GB) i jeden dodatkowy dekoder za 69,90. (Pakiet Extra+ i 6C+). Dla mnie zapis umowy jest nieczytelny skoro piszą "Opłata za pierwszy miesiąc 69,99". Tak ciężko jest sformułować "Opłata za cały okres umowy 69,99"??? Jestem po prostu nieufny bo już raz dałem się oszukać na Multiroomie i obiecałem sobie, że więcej się naciąć nie dam. Jak im zależy, zadzwonią, jak nie, z mostu też skakał nie będę. Umowa stara obowiązuje do końca sierpnia, czasu jest dość. Rozumiem, że po odrzuceniu nowej oferty mailowo, obowiązuje mnie dotychczasowa oferta, którą posiadam?

 

IRCIOS:

 

Proszę bardzo, post z wczoraj o 18:24 i już w pierwszym zdaniu wspominam o Multiroomie, który posiadam:

 

"Witam. Umowa kończy się w sierpniu. Telefony zaczęły się już w kwietniu. Dotychczas: Extra+ Canal+ (6) i Multiroom Standard za 69,90zł całość."

Edytowane przez krzyś109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już tak namąciliście, że dobrze, że odrzuciłem tego maila (narazie). Myślę, że zadzwonią ponownie z pytaniem dlaczego to zrobiłem. Wtedy też jasno sie dopytam o co chodzi z tym Multiroomem. Począwszy od fuzji N i C+ zawsze miałem dekoder główny z nagrywarką (500GB) i jeden dodatkowy dekoder za 69,90. (Pakiet Extra+ i 6C+). Dla mnie zapis umowy jest nieczytelny skoro piszą "Opłata za pierwszy miesiąc 69,99". Tak ciężko jest sformułować "Opłata za cały okres umowy 69,99"??? Jestem po prostu nieufny bo już raz dałem się oszukać na Multiroomie i obiecałem sobie, że więcej się naciąć nie dam. Jak im zależy, zadzwonią, jak nie, z mostu też skakał nie będę. Umowa stara obowiązuje do końca sierpnia, czasu jest dość. Rozumiem, że po odrzuceniu nowej oferty mailowo, obowiązuje mnie dotychczasowa oferta, którą posiadam?

 

IRCIOS:

 

Proszę bardzo, post z wczoraj o 18:24 i już w pierwszym zdaniu wspominam o Multiroomie, który posiadam:

 

"Witam. Umowa kończy się w sierpniu. Telefony zaczęły się już w kwietniu. Dotychczas: Extra+ Canal+ (6) i Multiroom Standard za 69,90zł całość."

 

@Krzyś

Przedłużałem 2 maja i też mnie zastanowiła nazwa tej promocji.

 

W mailu pewnie otrzymałeś PDFy z warunkami każdej promocji. Jest tam napisane dokładnie tak jak to przytoczył Lewis44.

 

@Ircios, niepotrzebnie się unosisz. Twoja odpowiedź jasno sugerowała, że znasz tę promocję i wprowadziłeś kolegę w błąd. Sprawę rozwikłaliśmy i już zostawmy to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje, ale jeżeli składałeś wypowiedzenie to musisz to zrobić jeszcze raz bo godząc się na wysłanie oferty stare wycofałeś. Pokaż te PDFy które otrzymałeś bo tam pewnie masz jasno opisane za co i ile będziesz płacił przez cały okres umowy.

 

Ok, dziękuje. W takim razie w poniedziałek udam się do punktu nc+ i ponownie złożę rezygnację.

Niestety pdf już nie mam, usunąłem razem z mailem, w którym była umowa. Jedyne co posiadam to wydrukowaną ofertę na papierze A4. Mogę wrzucić zdjęcia, ale nie wiem czy jeszcze jest sens i czy ktoś chce na to patrzeć i analizować.

 

EDIT: Wrzucam dwa zdjęcia, chyba najwazniejsze w całym pdf:

https://zapodaj.net/90d68a6aeb9fc.jpg.html

https://zapodaj.net/770e82d5a7bd6.jpg.html

 

W Tabeli promocyjnej 1. Nie ma żadnej wzmianki o Multiroomie.

Edytowane przez krzyś109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maxa jeleniem będzie ktoś kto przedłuży umowę dla Euro 2016...

 

Multiroom dają za 0 zł osobą które przedłużają umowy za 89,99 i 99,99 zł - przy super ofercie musicie zapłacić 10 zł * 24 miesiące = 240 zł z plecy

Pakiet Superpremium+ można przedłużyć za 99,99 zł - przy ofercie z Euro 2016 chcą za to 129,99 zł. Różnica na pakiecie 30 zł * 24 miesiące = 720 zł w plecy

 

Samo Euro 2016 dokupując kosztuje 99 zł - chyba lepiej wydać 99 zł na pakiecik Euro niż stracić na MR 240 zł lub co gorsza na pakiecie 720 zł.

 

Przemyślcie zanim ktoś zatwierdzi ofertę!

 

Warunkiem otrzymania Euro 2016 za free jest:

 

1. Przedłużenie umowy z MR 10zł czyli może to być też wspomniany Superpremium za 99,99 + MR 10zł

2. Opcja bez MR czyli Superpremium ale za 129,99, VIP+ za min. 149,90 lub VIP+ MAX za 199,90

 

W obu przypadkach umowa jest przedłużana o kolejne 24 miesiące. Jeżeli macie umowę do 31.12.2017r. to umowa jest przedłużana do 31.12.2019r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzys109. Sorki. Nie zwróciłem uwagi dokładnie, że wspomniałeś o MR. Skupilem się na tabeli. Reasumując wszystko. ..jest tak namieszane, że sam konsul chyba niewiedział co wysłał. I dalej twierdzę, że w tabeli gdzie jest wspomniane o MR to jest opłata miesięczna 10.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Kończy mi się umowa z nc+ 30.06 i już od jakiegoś czasu bombardują nas telefonami, ale, że mają numer taty, a umowa jest na mamę to zawsze trafiali tak, że "główny abonent nie mógł podejść do telefonu", aż w końcu sam zadzwoniłem na numer który przysłali w smsie i usłyszałem propozycje.
Słowem wstępu, mam obecnie: VIP+Max za 179,9zl i do tego "multiroom standard" za 0zł, najem dekodera za 5zł i to w sumie chyba wszystko co jest w rachunku. Mam 2 dekodery: jeden swój: "BOX+" Sagemcom DSI83 oraz wynajmowany wifi premiumbox+. Najważniejsze w tym wszystkim jest jedno: mam multiroom na 2 oddzielne karty i muszę przy tym pozostać, bo połączenie LAN odpada, a wifi jest problematyczne przy głównym dekoderze, bo nie zawsze ściąga tam internet.
Zależy mi na utrzymaniu obecnego stanu rzeczy bez jakiegokolwiek podwyższania rachunku, a chcę dołożyć Eleveny, bo liga hiszpańska to był główny powód, dla którego, ja za dzieciaka jeszcze, nalegałem na(wówczas) cyfrę+(chociaż cała historia zaczęła się od Wizji, potem jednak za namową rozwiązaliśmy umowę i podpisaliśmy na mamę na nowo z cyfrą, bo "lepsza oferta dla nowych niż dla przedłużających")
Tak jak wspomniałem, zadzwoniłem na podany w smsie numer, trafiłem do jakiegoś centrum utrzymania klienta czy coś takiego i usłyszałem propozycje: utrzymujemy obecną ofertę czyli VIP+Max za 179,9zł, dekoder uda się wrzucić w koszty umowy więc te 5zł najmu odpada, a jeżeli chcę Eleveny to najtaniej to tylko 11,90zł i to "naprawdę, taniej już się nie da". Czyli z Elevenami wychodzi niecałe 192zł. Nijak mnie to nie satysfakcjonuje, ale nie wiem czy dostanę w ogóle lepszą ofertę. Nie składaliśmy wypowiedzenia pisemnego, ale nie wiem czy tego nie zrobić, może wtedy coś się ruszy? Kwestia tego czy wtedy nagle nie zmienią się propozycje na gorsze?
O ofercie w lokalnym punkcie sprzedaży nie wspominam, bo to był śmiech na sali, ponad 200zł za to samo co mam+eleveny.

Edytowane przez Marwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wypowiedzeniu wpisać nr abonenta i nr umowy ? moge je złożyć oczywiscie w punkcie czy lepiej wysłać?

 

ps. niegdzie nie widze tego nr mojej umowy?

 

Możesz je złożyć osobiście w punkcie. Numer abonenta masz podany na umowie, na rachunku w mailu/ekranie tv oraz w ICA nc+.

Jeżeli składasz w punkcie to twoje pismo jest załączane do dokumentu drukowanego z systemu nc+ na którym się podpisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej ciszy zadzwonili. Ekstra+, 6xC+, multiroom-za 69, albo e+, 8xC+, multi, hbo na cały okres umowy za 79. Teraz za e+, 8xC+, hbo, filmbox, multi płacę 59. Tak czy siak żadnych negocjacji. Albo bierz co dajemy albo do widzenia. Do tańszego pakietu nic więcej dostać nie mogę?

Edytowane przez chudeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ostatnia rozmowa z konsultantem, wypowiedzenia nie wysyłałem:

 

Obecnie posiadam:

- Pakiet Extra+ - 74,90

- Canal + (6 kanalow) - 0zł

- Dekoder UltraBox+/PVR PACE - 0zł

- Dekoder wifiBox+/ SAGEMCOM DSIW74 (MR) - 0zł

- Multiroom Standard - 0zł

- Dwie karty cameleon - 0zł

Obecna cena 74,90

 

Oferta nr 1 od konsultanta (utrzymanie tego co mam teraz):

- Pakiet Extra+

- Canal + (6 kanalow) - 0zł

- Dekoder UltraBox+/PVR PACE - 0zł

- Dekoder wifiBox+/ SAGEMCOM DSIW74 (MR) - 0zł

- Multiroom Standard - 0zł

- Dwie karty cameleon - 0zł

Proponowana cena: 74,90 - oferta na 24m-ce

 

 

Oferta nr 2 od konsultanta 

- Pakiet Extra+ (dodatkowo National G, ATM Rozrywka, Filmoboxy do konca czerwca, Sundance, Discovery Historia)

- Canal + (6 kanalow) - 0zł

- Dekoder UltraBox+/PVR PACE - 0zł

- Dekoder wifiBox+/ SAGEMCOM DSIW74 (MR) - 0zł

- Multiroom Standard - 0zł

- Dwie karty cameleon - 0zł

Proponowana cena: 77,89 - oferta na 24m-ce

 

 

Oferta nr 3 od konsultanta :

- Pakiet Extra+ (dodatkowo National G, ATM Rozrywka, Filmoboxy do konca czerwca, Sundance, Discovery Historia)

- Canal + (8 kanalow) - 0zł

- Dekoder UltraBox+/PVR PACE - 0zł

- Dekoder wifiBox+/ SAGEMCOM DSIW74 (MR) - 0zł

- Multiroom Standard - 0zł

- Dwie karty cameleon - 0zł

Proponowana cena: 79,99 - oferta na 24m-ce

 

Zastanawiam się czemu nie powiedzieli, że mam płacić 104zł... bo z tego co pamiętam, przy każdym przedłużeniu cyrki były żeby wyszarpać swoje za niską cenę...

Edytowane przez pumczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej ciszy zadzwonili. Ekstra+, 6xC+, multiroom-za 69, albo e+, 8xC+, multi, hbo na cały okres umowy za 79. Teraz za e+, 8xC+, hbo, filmbox, multi płacę 59. Tak czy siak żadnych negocjacji. Albo bierz co dajemy albo do widzenia. Do tańszego pakietu nic więcej dostać nie mogę?

ten multiroom w cenie 69? masz już go, czy dobierasz dopiero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

Mam stary multiroom (dwie niezależne karty).

 

Nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc zapytam: jest szansa do Extra + 6C+, albo Extra + 8C+ dobrać Mulitiroom Standard za 0 zł na cały okres umowy?

Obecnie nie posiadam tej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse masz raczej zerowe na dobranie MR za free.

 

Po długiej ciszy zadzwonili. Ekstra+, 6xC+, multiroom-za 69, albo e+, 8xC+, multi, hbo na cały okres umowy za 79. Teraz za e+, 8xC+, hbo, filmbox, multi płacę 59. Tak czy siak żadnych negocjacji. Albo bierz co dajemy albo do widzenia. Do tańszego pakietu nic więcej dostać nie mogę?

Propozycja nr 2 to jest najlepsza oferta. Nie dostaniesz taniej. Możesz poszarpać się jeszcze z konsulem,aby na miesięc dostać za free F.box. Prawie darmowe oglądanie TV skończyło się w maju ubiegłego roku. Bierzesz z podwyżką, albo papa. Ot taka polityka nc.

 

 

Dziś wysłałem wypowiedzenie. Umowa kończy się z końcem czerwca. Jakiej najniższej oferty mogę spodziewać się za ekstra+ 6x canal+? :)

Na taką jaką dzisiaj napisabo. Czytanie nie boli.... a na lenistwo nie ma leku. . Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc zapytam: jest szansa do Extra + 6C+, albo Extra + 8C+ dobrać Mulitiroom Standard za 0 zł na cały okres umowy?

Obecnie nie posiadam tej usługi.

nie ma szans, 49zł aktywacja 12m 0zł, nastepne 12m 10zł i euro masz gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja jest oczywiście. Nie ma najmu, ale jest opłata za MR 10zł. Chyba, że ugrasz za zero. Aktywacja 49. .. Jak dobrze zagadasz to i za zero. ..tak jak nowy dostaje.

Mi tłumaczą na infolinii żeby właśnie zapłacić 99zł aktywacji żeby uniknąć najmu :/ i oczywiście 10zł będzie do abonamentu za multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...