Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy mi się we wrześniu. Na razie był comfort plus sam bez niczego.

Propozycja comfort standardowa comfort plus 6 canal plusow za 59 zl zaś ekstra plus 6 canal plusow za 69 zl.

O hbo nie pytałem bo nie interesowało. Sam comfort za 25 zl, ale też nie chciałem bo nie ma nic w nim ciekawego.

Powiedziałem że jak coś to nie dzwonią w lipcu, bo i tak nic teraz nie ma.

Konsultant na to: że w lipcu to mogą nie zadzwonić albo będzie drożej.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładów na forum aż nadto lepszych ofert czyli Extra+8C+ HBO za 79.99 zł.Ale za 70 czy 50 zł to Extra+8C+ raczej nie dostanie tym bardziej za tą drugą kwotę.

 

Dobrze rozumiem? Na teraz w miarę standardem jest oferta EXTRA+ 8C+ i HBO na cały okres umowy (pewnie 24miechy) za 79,99zł????

czym się to różni od SUPERPREMIUM, które chcą mi dać za 99,99zł/miesiąc.

 

raczej jak się płaci za Superpremum 6C+ 94,99zł  to ciężko będzie dostać EXTRA+ 8C+ i HBO za 79,99 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zaproponowaną ofertę na przedłużenie Extra+ 8Canal+ HBO (0 zł na 24M), Filmbox (6 m za 0 zł z możliwością odłączenia) wszystko za 79,90. Konsultant składający ofertę w niektórych kwestiach namieszał i złożyłem reklamację. Dzisiaj z działu reklamacji oferta: Extra+ 8Canal+ HBO (0 zł na okres umowy), Filmbox (0 zł na okres umowy), Multoroom na kameleonach i tuner wszystko za 79,90. A co ciekawe umowę mam do końca lipca, ale jak mi uruchomią od 1 czerwca na nowych warunkach to tylko na 24 miesiące (czyli obecna niejako zostaje skrócona o 2 miesiące).

Jak widać można mieć niezłą ofertę, ale już nie powiem ile telefonów musiałem do nich wykonać. Pozdrawiam i życzę dobrych negocjacji.

Edytowane przez mirba4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kierowało Tobą że nie przyjąłeś tej oferty......Jest całkiem sensowna i kaktus mi wyrośnie na ręce jak dostaniesz coś bardziej korzystnego. Brałbym ją z pocałowaniem w rękę. No ale jak to mówią ......" Twój cyrk, twoje małpy ".......:-)

Bo teraz tyle place z tym co mi oferują a chcą mi zabrać hbo i redlina

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zaproponowaną ofertę na przedłużenie Extra+ 8Canal+ HBO (0 zł na 24M), Filmbox (6 m za 0 zł z możliwością odłączenia) wszystko za 79,90. Konsultant składający ofertę w niektórych kwestiach namieszał i złożyłem reklamację. Dzisiaj z działu reklamacji oferta: Extra+ 8Canal+ HBO (0 zł na okres umowy), Filmbox (0 zł na okres umowy), Multoroom na kameleonach i tuner wszystko za 79,90. A co ciekawe umowę mam do końca lipca, ale jak mi uruchomią od 1 czerwca na nowych warunkach to tylko na 24 miesiące (czyli obecna niejako zostaje skrócona o 2 miesiące).

Jak widać można mieć niezłą ofertę, ale już nie powiem ile telefonów musiałem do nich wykonać. Pozdrawiam i życzę dobrych negocjacji.

@mirba4 - sprawdź czy aby napewno został skrucona - podejrzewam ze masz umowę na 26 miesięcy tzn 24 nowe + 2 zaległe. Wejdź w ica i tam masz podaną datę obowiązującego kontrkatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwonili i do mnie  :jupi:

 

Comfort + 8C+ za... 89.90zł  :rofl:

 

:facepalm:

 

Nie interesuje ich to, że ktoś gdzieś dostał Extra + 8C+ i jeszcze HBO za 79.90zł. Taka jest dla mnie oferta i już. Na pytanie dlaczego chcą mi wciskać gorszy pakiet w cenie lepszego znowu usłyszałem, że taka jest oferta przygotowana przez system. Jak grochem o ścianę. Nawet nie chciało mi się dyskutować. Podziękowałem i czekam, choć nie wiem za bardzo na co, bo pewnie nie zejdą z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie została przedłużona umowa przez tel, ale jeszcze nie potwierdzona na mailu.

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 89.99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów

 

Do tej pory miałem

Comfort+

EXTRA+
HBO
CANAL+ VOD
MULTIROOM STANDARD
Premium Sport &Film

Multi+

umowa była na 15mcy 4 mce free reszta za 79,90 wiec srednio ok 60zl.

Czyli straciłem 2 canal+, a dostałem HBO GO.

Akurat na canal+ seriale mi zależało. Przez nc+go TV też nie będę miał do niego dostępu?

 

Co myślicie o tej ofercie ?

 

Niektórzy dostają to za 79,99 z 8canal+ ale chyba bez hbo go, ale chyba też mniej płacili...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grubo poszli... :D

Dostał ktoś z forum, i czy w ogóle jest szansa na comfort , extra, 6xcanal , 3xHBO za 69.99 ?? skoro to samo ale 8x canal za 79.90 pln  :wink:

  Mnie się kończy oferta w sierpniu.. I postanowiłem nie negocjować  z nc+ Mam abonament plusa za połowę  tego co płace w nc  mam i  HBO i Cinemax i coś tam jeszcze i dekoder niewiele gorszy  u konkurencji . 6 x canal..  kiedyś było 3 x canal  i było co oglądać . A teraz jest 6 x canal i mizeria.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku proponują do multiroomu jako drugi dekoder w-fi box za 99zł aktywacji i brak opłaty za najem do abonamentu

Dla dekodera dodatkowego nie ma żadnego najmu. Chyba chodziło Ci o brak opłaty miesięcznej za MR.

.

@se__b_ek. Przez nc+ go TV nie będziesz miał dostępu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli straciłem 2 canal+, a dostałem HBO GO.

Akurat na canal+ seriale mi zależało. Przez nc+go TV też nie będę miał do niego dostępu?

 

Na nc+go też nie będziesz mieć dostępu a z tym pakietem to chyba każdy dostaje telewizje na tablecie tylko z ograniczeniem 100 godz. miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirba4 - sprawdź czy aby napewno został skrucona - podejrzewam ze masz umowę na 26 miesięcy tzn 24 nowe + 2 zaległe. Wejdź w ica i tam masz podaną datę obowiązującego kontrkatu

W tym zakresie możesz mi zaufać, że jest jak pisałem. Nadal jest zapis standardowy że umowa na 24 miesiące + czas do zakończenia obecnej umowy, bo nie ma umów 22 miesięcznych. Natomiast zmieniono mi w systemie czas zakończenia obecnej umowy na 31 maja 2016 z 31 lipca i wszystko zgadza się ze standardowym zapisem a de facto umowa jakby na 22 miesiące.

Obecny zapis na ICA - sprawdziłem przed chwilą: Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-05-2018

Edytowane przez mirba4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca maja, a w pakiecie Extra+, C+, HBO, History, Multiroom za 59,90. Dostałem standardowo dwie propozycje.

 

1. Canal+ x6, Extra+, Multiroom (dekodery z C+), NC+Go, 24m za 69,90zł

 

możliwe dodatkowe opcje:

HBO - 6m gratis (później opcja odłączenia)

Cinemax - 12m x 0 potem 12m x 15zł

Filmbox - 12m x 0 potem 12m x 15zł

 

2. Canal+ x8, Extra+, HBO, Multiroom (dekodery z C+), NC+Go, 24m za 79,90zł

 

możliwe dodatkowe opcje:

Cinemax - 12m x 0 potem 12m x 15zł

Filmbox - 12m x 0 potem 12m x 15zł

 

Zastanawiam się w którą możliwość pójść. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pan zadzwonił z Wawy miły i spokojny i mówi że dostałam super ofertę i nie przedłużyłam teraz

Najem ultraBOX, +HBO, CANAL+ VOD,MULTIROOM STANDARD,Cinemax,EXTRA+,HBO GO,Filmbox,History HD,Premium Sport &Film,Multi+, SunDance HD za 119

teraz : po pierwszym miesiącu docelowo 121,98 Superpremium+, HBO GO, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

filmboxy i hbo go na miesiąc za free  potem filmbox wyłączają a hbo 10 w ramach promocji jakiejś

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 109,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 24 m dla Abonentów, History HD0 zł 1 m i 1,99 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

Gość wciska mi że super oferta bo przecież nc +go nie wszyscy dostają w cenie a jeśli nawet to na 3 godz miesięcznie nic nie zaproponował nie wiem po co dzwonił a do tego jeszcze powiedział coś że nie dostane innej oferty bo .... i tutaj go nie zrozumiałam.

Chodzi o to że nie anulowałam tamtej oferty? Czy tylko raz dostaje się ofertę na maila.

 

Gdyby dał w cenie 110 z HBO go i History 1, 2 na cały okres pewnie bym się zgodziła ale nic nie powiedział ....

Pytanie czy jeśli wyślę wypowiedzenie można coś negocjować czy tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...