Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie posiadam comfort+ razem z 3 kanałami HBO za 39,90zł. Umowa kończy mi się w sierpniu ale już mnie atakują z ofertami. Chciałem przedłużyć to co mam za tą samą kwotę ale jak mówią nie ma takiej opcji i proponują mi to samo za 44,90. 

Pytanie: czy komuś udało się przedłużyć comfort+ z HBO na 24 miesiące za 39,90 ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny,

 

Zbliża się koniec umowy, wypowiedzenie wysłane więc zaczynają powoli do mnie wydzwaniać. Większość pyta o pełne pakiety, ja natomiast z braku czasu na oglądanie tv chciałbym zejść niżej na coś typu extra/comfort+ mr. Pytanie do Was- za ile go można wyciągnąć? Obecnie extra+8c+hbo+mr za 69zł.

 

Po 'konsultacji z kierownikiem' mogą mi dać extra + MR za 54 zł na 15m bądź to samo za ~47 zł na 30m. Warto przyklepać czy przytrzymać ich jeszcze trochę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze co raz ciekawsze bonusiki potrafia dac, np dostep do wszystkich VOD na 3 miesiace (przy 24 m umowie), WifiPremiumBox+ zrabatowany do zera, albo internet za parenascie złoty, ale net od NC+ to chyba tylko modem 3G

 

majac wieksza oferta nie chca slyszec np o Extra+ C+(6) za 69,99 zł tylko za 89 :D

 

takze jak ktos tu napisal, ze niby dostał: extra+ hbo, cinemax, hbo go, eleven 87,50 zl na 15 mies to gratuluje :)

 

PS czy daja manpack za 5 zł na całą umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 'konsultacji z kierownikiem' mogą mi dać extra + MR za 54 zł na 15m bądź to samo za ~47 zł na 30m. Warto przyklepać czy przytrzymać ich jeszcze trochę? 

 

b52be641f0.jpg

 

W zeszłym tygodniu zaproponowali mi taką ofertę ;)

Edytowane przez Barti
Obrazki na forum wstawiamy z wykorzystaniem odpowiedniego do tego celu narzędzia na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jestem w szoku!

Zadzwonił do mnie konsultant i się pyta czy mam czas żeby mi przedstawić ofertę. Jako że od poprzedniej umowy regularnie czytam to forum to byłem przygotowany na ostre negocjacje, a tu propozycja:

6C+, 3HBO, nc+go 100 godz/mieś, multiroom i najem dekodera za free w cenie 69,99zł na okres 24 miesięcy!

Powiem że mnie zatkało zważywszy że wszyscy pisali o tym że HBO mogli mieć tylko na 6 miesięcy a później standardowa cena.

Za to samo ale z 8C+ już chciał 79,99zł, ale przez cały okres umowy może tylko 2 razy oglądałem C+Discovery to mi na tym nie zależało.

Jako że mój stary sagemcom już ledwo zipał i więcej się wieszał niż działał chciałem wyciągnąć jeszcze w tej cenie WiFi PremiumBOX i WiFiBOX w tej cenie ale za nic nie chciał się na to zgodzić, nawet próbowałem mu zasugerować rozmowę z "kierownikiem" no ale się nie udało.

Po długich negocjacjach wywalczyłem te dekodery ale za multiroom płace dodatkowo 10zł więc rachunek wyniesie 79,99zł.

 

Ja jestem zadowolony z tej oferty.

Życzę powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jestem w szoku!

Zadzwonił do mnie konsultant i się pyta czy mam czas żeby mi przedstawić ofertę. Jako że od poprzedniej umowy regularnie czytam to forum to byłem przygotowany na ostre negocjacje, a tu propozycja:

6C+, 3HBO, nc+go 100 godz/mieś, multiroom i najem dekodera za free w cenie 69,99zł na okres 24 miesięcy!

Powiem że mnie zatkało zważywszy że wszyscy pisali o tym że HBO mogli mieć tylko na 6 miesięcy a później standardowa cena.

Za to samo ale z 8C+ już chciał 79,99zł, ale przez cały okres umowy może tylko 2 razy oglądałem C+Discovery to mi na tym nie zależało.

Jako że mój stary sagemcom już ledwo zipał i więcej się wieszał niż działał chciałem wyciągnąć jeszcze w tej cenie WiFi PremiumBOX i WiFiBOX w tej cenie ale za nic nie chciał się na to zgodzić, nawet próbowałem mu zasugerować rozmowę z "kierownikiem" no ale się nie udało.

Po długich negocjacjach wywalczyłem te dekodery ale za multiroom płace dodatkowo 10zł więc rachunek wyniesie 79,99zł.

 

Ja jestem zadowolony z tej oferty.

Życzę powodzenia w negocjacjach!

Twierdzisz że oba dekodery bez aktywacji i ten pierwszy bez najmu?Dziwne bardzo dobra oferta i do tego dekodery w bardzo atrakcyjnej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do czerwca wypowiedzenie jeszcze nie wyslane. Dziś tel. i propozycja tego co posiadam czyli:

 

Extra , 8 x C+ , eleveny , 2 deki i multiroom za 87,90 powiedziałem ze jak dostane do tego HBO na cały okres umowy to przystane na te warunki dodatkowo wykupując u państwa HBO GO niestety pani twsierdzi ze te oferty z hbo byly tylko w kwietnu ale takie bajki to moze opowiadac dzieciom na dobranoc, odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam kolejny "sezon" negocjacji. Kończę umowę z końcem lipca więc pełen spokój. Dziś pierwszy (tydzień temu nie miałem czasu gadać) kontakt poważny z nimi - oferta 8xC+ HBO na 24 miesiące za 79,9 zł (teraz miałem 6 miesięcy gratis i 18 miesięcy 79,9). Pan zaproponował też Eleven za 11 (około) na rok, a potem normalnie. Odmówiłem, bo to jednak drożej niz dotychczas. 

Zależy mi na Eleven jest szans na 8xC+ HBO i ELeven za ok. 80 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest z pakietem comfort nie z extra+ rozumiem:)?

 

Z pakietem extra+

 

Twierdzisz że oba dekodery bez aktywacji i ten pierwszy bez najmu?Dziwne bardzo dobra oferta i do tego dekodery w bardzo atrakcyjnej ofercie.

 

Nie pisałem że dekodery bez aktywacji, za każdy z nich płaciłem 49zł a starego sagemcoma miałem wykupionego na własność.

 

Jeśli chodzi o numer z którego do mnie dzwonili to był to +48 12 295 39 20 bo takie pytanie też dostałem na PM.

Edytowane przez robo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...