Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opłata za usługi

Opłata abonencka uiszczana przez Użytkownika na podstawie Umowy Abonenckiej stanowi całkowite wynagrodzenie za korzystanie z Usług HBO GO. W rezultacie Użytkownik nie jest zobowiązany do uiszczania jakichkolwiek dodatkowych opłat z tego tytułu.

To jedynie znaczy, że opłaty, które ponosisz w ramach odpowiedniej umowy abonamentowej są jedynymi, które masz do opłacenia w celu korzystania z HBO GO. Ten cytat nic nie mówi o tym, że dostawaca usług telewizyjnych, w ramach umowy którą z tobą zawarł, nie może żądać osobnej opłaty za HBO GO, a jedynie, że HBO nie będzie osobno żądać od Ciebie opłaty za dostęp do serwisu. Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zeby nie zamulać tematu. Umowa kończy mi się z końcem maja, Pakiet Ekstra, 8 C+, 3 x HBO, mulirom premium, posiadam mediaboxa + box. Cena średnia 79,90 na 24 miesiące. Propozycja od nich do przyjecia 79, 90 na 24 miesiące z tą samą zawartością programową. Problem w tym że chcą za multirom premium 20 + 5 za wynajem boxa. Do ilu można zbić cenę za premium ??? I jescze jedno pytanie wypowiedzenie wysłać na ares: NC+ skrytka 8, czy ITI Sikorskiego 9 ??? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Stałych ekspertów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na logikę HBO Go jest bezplatne ale zeby zalogowac sie do serwsi HBO Go musisz miec uprawnienia nadane przed dostawce i  niestety nc bierze za to kase.

dokladnie nc+tlumaczy to:

"uprzejmie informuję, że zasady udostępnienia usługi HBO GO w ramach Umowy o numerze ........ reguluje Regulamin świadczenia usług oraz Cennik. W ramach promocji nc+go TV HBO GO udostępniana jest cała usługa HBO GO, dostępna zarówno na dekoderach oraz urządzeniach mobilnych, zatem opłata jest naliczana."

czyli nie mozna miec HBO go w nc+ bez nc+go TV HBO GO (np tylko w urzadzeniach mobilnych czy pc)- ot taki kruczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam i patrzę na Wasze oferty z niedowierzaniem (mam na myśli, że takie intratne), bo ja podpisywałem umowę 2 lata temu i mam Comfort+ z pakietem Extra+ i Eleven i płacę obecnie 102,85zł, a tu widzę, że ludzie dostają oferty Extra + z pakietami HBO itp. za ~80zł. Pytanie czy jestem w stanie coś takiego wynegocjować? Bo jakby nie patrzeć dla nich to byłaby strata dawać mi dużo więcej za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko bo obecnie proponują tylko drożej, lub w podobnej cenie. Przyjęli taktykę mniej za więcej.

Przed chwilą telefon i babka nawet nie raczyła zaproponować oferty bo jak powiedziałem że interesuje mnie tylko sport to rzuciła ze 'taniej już nie będzie i ewentualnie inny pakiet może zaproponować'. Śmieszni są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geble

po pierwsze to miło, że  potrafisz popatrzeć od ich strony na ten ciężki biznes :wink:  Na ich miejscu w nagrodę na start bym ci doliczyła ze 20 zeta.

Ostro aktualnie przepłacasz, a to co ci proponują jest zależne od dotychczasowych twoich rachunków. Więc pora chyba powalczyć ale nie licz na "oferty Extra + z pakietami HBO itp. za ~80zł." Po pierwsze dobrze nazywać dokładnie to, o czym się mówi: to "itp" to najdroższy pakiet w w takiej ofercie czyli 8xC+. Gdybyś taki zestaw chciał (bo może chcesz zostać przy tym co masz) to Ty prawie na pewno musisz się liczyć z propozycją 110-120 zł. A za to, co masz w tej chwili zaproponują ci jak sądzę tę samą kwotę ale po dołożeniu powiedzmy HBO albo jak się uda 8xC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geble

po pierwsze to miło, że  potrafisz popatrzeć od ich strony na ten ciężki biznes :wink:  Na ich miejscu w nagrodę na start bym ci doliczyła ze 20 zeta.

Ostro aktualnie przepłacasz, a to co ci proponują jest zależne od dotychczasowych twoich rachunków. Więc pora chyba powalczyć ale nie licz na "oferty Extra + z pakietami HBO itp. za ~80zł." Po pierwsze dobrze nazywać dokładnie to, o czym się mówi: to "itp" to najdroższy pakiet w w takiej ofercie czyli 8xC+. Gdybyś taki zestaw chciał (bo może chcesz zostać przy tym co masz) to Ty prawie na pewno musisz się liczyć z propozycją 110-120 zł. A za to, co masz w tej chwili zaproponują ci jak sądzę tę samą kwotę ale po dołożeniu powiedzmy HBO albo jak się uda 8xC+.

 

Patrzę po prostu realistycznie, jakkolwiek to brzmi. To inne pytanie. Dlaczego ludzie są w stanie uzyskać tak dobre oferty? Czy skoro obecnie płacę >100zł z racji tego, że to była pierwsza umowa z NC+ i ciężko było cokolwiek negocjować to teraz już zawsze jestem skazany na tak absurdalne ceny (w porównaniu z ofertami tu przedstawianymi, rzecz jasna)?

 

Zostaje już tylko nadzieja, że jak udam się do punktu i zaproponuję wypowiedzenie umowy to zaczną błagać mnie na kolanach żebym czasem nie odchodził i siłą rzeczy zaproponują coś lepszego?  :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy skoro obecnie płacę >100zł z racji tego, że to była pierwsza umowa z NC+ i ciężko było cokolwiek negocjować to teraz już zawsze jestem skazany na tak absurdalne ceny (w porównaniu z ofertami tu przedstawianymi, rzecz jasna)?

 

 

 

Nie jesteś skazany i na pewno sobie coś obniżysz. Może nie od razu na tyle ile tu piszą niektórzy ale pamietaj, że oni też kilkoma przdłużeniami dochodzili do kwot jakie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś skazany i na pewno sobie coś obniżysz. Może nie od razu na tyle ile tu piszą niektórzy ale pamietaj, że oni też kilkoma przdłużeniami dochodzili do kwot jakie mają. 

Dokladnie. Ja jak dobrze pamietam placilem na poczatku 59,99 za jakis tam pakiet z kanalami C+, potem mialem umowe za 79,99 i dodatkowo dostalem HBO na 6 miesiecy, Nastepnie zeszlem na kwote 69,99 i wymienilem deka na pace majac juz umowe Universe z Canal+ i HBO na caly okres, ostatnio to samo juz mialem za 49,99 a teraz niestety juz tak dobrych ofert nie ma i narazie nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geble

no właśnie, jw. Dobre oferty to lata pracy czasem (jak w moim wypadku, oświeciło mnie 6 lat temu że płacę za dużo dzięki temu forum). Z aneksu na aneks odrabiasz po 15-20 złotych (odrabiasz znaczy też często nie to, że płacisz mniej ale że dostajesz za podobną cenę więcej). Targuj się, bądź konkretny, dobrze zorientowany, grzeczny ale stanowczy. To ty im mów co chcesz , a nie dawaj sobie wciskać badziewia, które cię nie kręci, dla uzasadnienia podwyżki. Nie nadymaj się, nie mów co sobie mogą zrobić ze swoją ofertą, tylko powiedz że wiesz jak wyglądają oferty i liczysz na trochę lepszą niż ci dają. jak wypalisz że chcesz dużą obniżkę to się nie dogadasz. Jeśli tylko masz chętkę na dodatkowe pakiety to poproś, wtedy jak pisałam jest szansa że nie zejdziesz z ceny ale uzyskasz niezłą za rozszerzenie oferty. I nie oczekuj gruszek na wierzbie - nie porównuj się jak czytasz o chwalonej tu ofercie. Na razie musisz sobie do niej dla siebie doliczyć te minimum 20zł. Wypowiedzenie warto złożyć, ale nie przeceniałabym już obecnie jego roli, z tego co tu czytam. A straszenie wypowiedzeniem nie robi na nich żadnego wrażenia.

Edytowane przez melania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co jakiś czas w ICA pojawiają się dobre oferty na różne opcje i pakiety dodatkowe w dość przystępnych cenach. Wiele z nich jest obowiązujących do końca okresu oznaczonego umowy. Warto się tym zainteresować. Z biegiem umowy można sobie coś dobrać trochę taniej. Sam dobrałem tak Cinemaxy za 10 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam comfort + ekstra + multi + 6xC+ + HBO za średnią cenę 59 zł. Umowa 24 msc. Umowa kończy mi się niebawem. Co mogę w tej chwili osiągnąć? Czy ten sam pakiet za te same pieniądze jest realny? W jakiej cenie jest w tej chwili Eleven? Z C+ usunięto ligę hiszpańską, a czasami chciałbym popatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecna oferta to:

- Superpremium+ (6)

- multiroom standard

- najem mr hd (2 dekodery, 2 kamele)

 

Obecnie za to place 89,99. Umowa do końca lipca. Juz miałem pierwszy telefon z oferta: to co mam + c+seriale, c+discovery i pakiet filmbox za free przez pierwszy m-c. Podziękowałem. No i ze jestem ich super stałym klientem  - jak na taki przywar to trochę słaba oferta, juz za ta co mam place imo przynajmniej z dychę za dużo.

 

Jaka kwote można ugrac dla zbliżonego zestawu j.w. Jest szansa żeby utrzymać pakiet i cenę i dorzucić 11y ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś płaci lub płacił np. za swoją ofertę 99 zł lub troszkę więcej, to nie ma szans, aby teraz nagle płacić 20-30 zł mniej. Każdy otrzymuje ofertę w podobnym przedziale cenowym, który płacił lub ciut wyższym. Wyjątkiem mogą lub nawet są osoby, które płaciły za full ofertę 50-60 zł, czyli za tzw. półdarmo. To tacy aboenenci odczuwają najbardziej wzwyżkę, ale cóż. Biznes jest biznes, nie można wiecznie rozdawać za półdarmo.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam o tej walce o jak najlepsze oferty i chciałbym tylko sobie potwierdzić czy dobrze to widzę.

 

  • Pakiet Comfort+ próbować wynegocjować za 14,90 zł na 24 miesiące.
  • Za 69,90 zł na 24 miesiące najlepiej walczyć o Ekstra+ z 6 x Canal+, Multiroom, Pace i HBO na cały okres umowy.
Edytowane przez sebool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś płaci lub płacił np. za swoją ofertę 99 zł lub troszkę więcej, to nie ma szans, aby teraz nagle płacić 20-30 zł mniej. Każdy otrzymuje ofertę w podobnym przedziale cenowym, który płacił lub ciut wyższym. Wyjątkiem mogą lub nawet są osoby, które płaciły za full ofertę 50-60 zł, czyli za tzw. półdarmo. To tacy aboenenci odczuwają najbardziej wzwyżkę, ale cóż. Biznes jest biznes, nie można wiecznie rozdawać za półdarmo.

Ale kto definiuje że było to za 'pół darmo' ? Dawali takie oferty przez 2-3 lata i teraz nagle się obudzili, że źle robili ? To tam ktoś myślący pracuje, czy same [beep] ?

Co innego gdyby zaczęli podwyższać z głową, a nie że nagle np. tak jak mi chcą zabrać 2 kanały c+ (rozbili to co mieli na większą ilośc kanałów i stworzyli pseudo kanał +1...), HBO i wyceniają to na podwyżkę o 70-80% ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące ważną do końca kwietnia.

Pakiet Extra+ z 8x CANAL+,

HBO 6miesięcy,(i tak nie oglądam),

Eleven Sports,

Filmbox Pack, 1miesiąc

MULTIROOM STANDARD,

NAJEM MEDIABOX+

92,94zł,

przeszedłem z obecną promocją elevenów za 7,95zł do października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+
EXTRA+
HBO
History HD
Premium Sport &Film
Multi+
dekoder Pace PVR

 

Średnio płaciłem 59,9 zł miesięcznie, chciałbym to samo utrzymać za 10 zł więcej, realne?

Upierają się na 79,9 bez wysyłania wypowiedzenia, ale tyle nie zapłacę.

Ewentualnie jakie kanały mógłbym dorzucić w tej cenie? Eleven / Cinemax?

Przeczytałem kilka poprzednich stron, że nie warto wysyłać wypowiedzenia. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszecie to prawda, jednak obecne podejscie nc+ wyglada prawie na "zmuszanie" do przejscia do innego operatora. Rozmowy wygladaja dziwnie nawet przy pierwszej rozmowie i bez wypowiedzenia: Dzien Dobry, bedzie drożej, nie chce Pan? to do widzenia.

Jedna umowe z nc juz skreslilem (obowiazuje do konca kwietnia) gdy powiedzialem konsultantowi, ze jeszcze moge wycofac sie z oferty konkurencji - nie nie ma szansy na lepsza oferte dla Pana...

Druga umowa jest do konca maja i jak dotad nie bylo zadnej reakcji ze strony enki na wypowiedzenie zlozone pod koniec marca - ja nie mam cisnienia na utrzymanie tej umowy.

Dotąd nie spotkałem się z takim podejsciem czyli kompletnym brakiem zabiegania o klienta oraz niczym nie uzasdniona podwyżka o ponad 50%.

Ja wiem, że maja tam marketningowcow ale znowu moga sie przeliczyc a jak wiadomo gdy sie straci klienta b. ciezko go odzyskać...

życzę owocnych negocjacji i utrzymania rozsadnych cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...