Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest bardzo dobra cena za Comfort. Niecałe 15 zeta.

 

@miszcz707. Antenę możesz w każdej chwili kupić od nich podajże za 79zł. Antena za zeta jest dla nowych i nie jest zwracana. Resztę odpowiedzi masz w temacie. Poczytaj.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem nowy, na początku Witam Wszystkich. Umowa kończy się 31 marca, wypowiedziana. Obecnie mam to co w sygnaturce - za ile mógłbym wyciągnąć VIP+ Max (na wcześniejszych stronach tego nie znalazłem) interesują mnie wszystkie włączone kanały i kolekcje - z natury nie znoszę planszy, że czegoś nie mam  :mrgreen:  Zanim zadzwonię i ich pomęczę, może ktoś z Was już ten temat przerabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie z tego co widać to chyba większość zamiast ciut taniej ewentualnie oferty na tym samym poziomie co ostatnie przedłużenia to mało realna sprawa. Ja miałem do tej pory jeden telefon ale oferta nie do zaakceptowania drożej o ponad 20 zł :/ Konsultant powiedział że już lepszych ofert nie będzie .  Czekam dalej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta standard. Tyle, że MR taniej wyrwałeś. Mogłeś taniej. Extra z 8 C+ i HBO za 79,90. Do tego Cmax i wychodzi 94,90. W opcji włącz wyłącz. .. o 7,50 taniej.

Może i tak ale nie mieli dla mnie takiej oferty a to co dostalem tez jest spoko. Walczcie dalej ja mem spokoj na 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, ciekawe, bo mi w punkcie nc+ zaproponowano tańszą ofertę niż na infolinii. Na infolinii zaproponowano mi Superpremium z 8xCanal+ za 109,90 zł, zaś w punkcie Superpremium za 94 zł z 6xCanal+ lub z 8xCanal+ za 99,90 zł.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w sprawie oferty Extra+ C+8 HBO za 79.90. Powiedzieli że to oferta tylko dla testowych abonentów :crazy:

 

Nie każdy się łapie na promocje HBO 0zł 24m , niektórzy mają HBO 0zł 6msc , to zależy z jakiego pakietu na jaki migrujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.05.2016 r., nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia. Aktualnie Extra+, C+8, hbo, multiroom standard w łamańcu za 69,9 pln.

Telefon od konsula 9.03 z propozycją kompletnie beznadziejną: C+8 za 79,99 do tego multiroom 5zl miesięcznie przez rok (następnie 10zł) oraz za dek 5zł co miesiąc.
Wspomniałem o Eleven to wyliczył grubo ponad 100zł o HBO nie chciał słyszeć(chyba, że chciałbym po pół roku dodatkowe 25zł płacić). Za samo Eleven kazał sobie doliczyć 15,9zl mimo, że można to mieć za 11,9....

Byłem w pracy, nie było czasu by gadać to go delikatnie wyśmiałem i podziękowałem. Powiedziałem, że jak będzie miał coś lepszego to może dzwonić za tydzień.

Generalnie zależy mi na sporcie, więc bez problemu pozbyłbym się hbo przy jakiejś dobrej ofercie. Nie mam wymagań by płacić 60zł za wszystko ale też nie chce płacić 100zł.

Szukam czegoś z C+8, nsport, eurosport 1 i 2, sportklub plus dodatkowo eleven mógłbym opłacać kosztem HBO  Do tego oczywiście multiroom standard. Pomijam już fakt, że dekoder do multi mam taki, że muszę je łączyć kablem, ponieważ turbo nie ma wifi.

Przeczytałem kilkanaście ostatnich stron. Piszecie, że nic lepszego nie będzie. Myślicie, że ncplus nie zrobi jakichś promocji właśnie jakoś od maja? Dużo osób będzie wtedy brało CP ze względu na Euro2016, więc ncplus będzie musiało jakoś zatrzymać (pozyskać wtedy nowych będzie ciężko) klientele.

Chciałbym coś z pełnym sportem i multiroomem standard za max.90zł miesięcznie. Da się?

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to co moźna dostać najtaniej

Comfort+ 14.90zł 24m

Extra+ 44.90zł 24m

Start+ 6xC+ 54.90zł 24m

Comfort+ 6xC+ 59.90zł 24m

Extra+ 6xC+ 69.90zł 24m

Extra+ 8xC+ 79.90zł 24m do tego w zależności HBO 0zł na 24m lub HBO 0zł 6m - przy niższej cenie nie ma HBO

Superpremium+ 99.90zł 24m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramzesthemaster. Nie masz szans na taką cenę z tym co chcesz. Do tego MR. Zwiększysz szanse jak wypowiedzenie złożysz, ale i tak będzie się kręciła oferta koło 100. Chcesz sport. ..to płać i płacz. Na takich właśnie nc liczy. ..na takich co sportem żyją. ..

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to co moźna dostać najtaniej

Comfort+ 14.90zł 24m

Extra+ 44.90zł 24m

Start+ 6xC+ 54.90zł 24m

Comfort+ 6xC+ 59.90zł 24m

Extra+ 6xC+ 69.90zł 24m

Extra+ 8xC+ 79.90zł 24m do tego w zależności HBO 0zł na 24m lub HBO 0zł 6m - przy niższej cenie nie ma HBO

Superpremium+ 99.90zł 24m

Mi już Comfort z 6c+ proponują za 64.90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jeszcze droższe. Ale spacerek można zrobić. ... lub przejażdżkę

 

Oferty w punkcie i na infolinii są TAKIE SAME od czasu kiedy zrobiły się w miarę sztywne. W punkcie łatwiej zaproponować lepsze warunki bo klient często przychodzi jednorazowo i trzeba wykorzystać to że jest, a infolinia może dzwonić kilka razy dziennie.

 

Idąc do punktu przynajmniej wspieracie lokalny biznes a nie jakieś korpo które zatrudnia telemarketerów.

 

Czytam to co piszecie, od jakiegoś czasu nawet nie chce mi się odpisywać bo i tak wiecie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie mam:

Comfort

Extra

8 x Canal +

Eleven

HBO

Adventure HD

Dekoder : MediaBox (5 zl)

Za calosc place ok. 75 zl.

Umowa do 31.03.2016

Na dzien dzisiejszy oferta z infolinii:

Comfort

6 x Canal+

Eleven

HBO (6 mcy za 0 zl)

Dekoder: PremiumBox+ (5 zl/mc)

Za calosc chca 82 zl.

Wstrzymac sie czy nic lepszego nie ugram ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...