Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może trafiłem na dobrego konsultanta i przedłużyłem umowę.

 

Extra+ z 6xCANAL+ 59,90 zł na 24 m-ce, do tego jeszcze pozostaje z obecnej umowy Eleven Sports 7,95 zł. 

Możesz reklamację złożyć.

 

ooooo :) Czyli jednak można jeszcze zjechać z ceną :) Dobra wiadomość bo do czerwca już nie daleko :-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziełem się,ale myślałem ,że do 31 marca będe miał te kanały

Jeśli zgodziłeś się na włączenie nowego pakietu(extra z 8c+)od razu to skąd to zdziwienie z braku hbo i manpacka, w przedłużonej umowie przecież nie masz tych opcji. Mogłeś zaznaczyć aby nowa umowa obowiązywała od 1 kwietnia wtedy do końca marca jechałbyś na starej umowie a jeśli już Ci tak zależy na hbo to od jutra będzie można sobie włączyć tą opcję jako plus miesiąca, wyjdzie prawie 2 m-ce za free ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to dobra oferta, hmm Extra+ z 6xCANAL+ 59,90 zł na 24 m-ce, do tego jeszcze pozostaje z obecnej umowy Eleven Sports 7,95 zł do końca października potem opłata standartowa 15.90 zł. Łącznie od kwietnia bedę płacił 67.85. Czyli o 10 zł mniej niż tu padają kwoty z ofertami

Edytowane przez Dariusz1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam:

 

Universe+

HBO

Premium Sport

Multiroom Standard

Premium Film

W tym pakiecie mam 8C+

Razem płacę za to 105 zł

 

Umowa do 30 marca, wypowiedzenie wysłane, dzwonili z pierwszą ofertą. Superpremium +  wypożyczalnia Canal + VOD za free za 105 zł. Czyli tak naprawdę to samo w tej samej cenie. Dorzucone tylko cinemaxy. Odrzucać czy akceptować można coś więcej wyciągnąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

umowe mam do konca maja i juz do mnie wydzwaniaja...

 

Mam w tej chwili wg panelu klienta nc+:

 

Comfort+

 

oraz opcje dodatkowe:

- najem mediaBOX+

- Multi+

- Extra+

- HBO

 

płacę za to 49,90.

 

Teraz  dostałem propozycję na 15 mies:

1) 49,9 za to co mam MINUS HBO,

2) 69,9 dokładnie za to co mam z HBO

3) 84,9 za to co mam bez HBO ale z 8xC+

4) 74,9 za ot co mam bez HBO ale z 6xC+

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem... myślicie, że jest szansa na lepszą ofertę niż to co powyżej?

Konkurencja odpada, bo w INEI bym musiał mieć pakiet za 99,9... Cyfrowy Polsat miałem kiedyś i nie wspominam zbyt dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

umowe mam do konca maja i juz do mnie wydzwaniaja...

 

Mam w tej chwili wg panelu klienta nc+:

 

Comfort+

 

oraz opcje dodatkowe:

- najem mediaBOX+

- Multi+

- Extra+

- HBO

 

płacę za to 49,90.

 

Teraz  dostałem propozycję na 15 mies:

1) 49,9 za to co mam MINUS HBO,

2) 69,9 dokładnie za to co mam z HBO

3) 84,9 za to co mam bez HBO ale z 8xC+

4) 74,9 za ot co mam bez HBO ale z 6xC+

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem... myślicie, że jest szansa na lepszą ofertę niż to co powyżej?

Konkurencja odpada, bo w INEI bym musiał mieć pakiet za 99,9... Cyfrowy Polsat miałem kiedyś i nie wspominam zbyt dobrze ;)

Nie daj się naciągnąć. Dla nowego klienta Extra i HBO z HBO Go jest teraz w promocji 6 m-cy gratis. Co prawda umwowa na 30 m-cy, 6 gratis a potem 79,9  PLN. Co daje średnio ok. 64 PLN. Oczywiście to dla nowych ale pamiętaj, że to jest argument w negocjacjach, skoro dla nich jest to dlaczego stały klient nie może mieć za tyle.

Zresztą od 7 marca ma być nowa oferta urodzinowa.

Edytowane przez Le0nGC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do końca lutego, abonament płacę wyłącznie dla ligi hiszpańskiej i angielskiej, więc alternatyw poza nc brak. z Bólem zgodziłem się na Comfort+6C za 59 zł na 24 miesiące. Do tego eleven za 8 zł do października lub listopada. Konsul zarzekał się na swój honor (sic:)), że nie ma takiej opcji jak Extra+6C za 59 zł.

Nie jestem do końca przekonany, że słusznie zrobiłem, miałem dość ich natręctwa i robienia z człowieka idioty, przeważyła siła przyzwyczajeń, trudno po 6 latach zrezygnować z komfortu oglądania ulubionej drużyny. Niestety jestem w grupie klientów, którą najłatwiej im zatrzymać - jak szkoda, że nie mają realnej konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Mam ofertę comfort+ z multi + i premium sport, abonament miesięczny 69,90 zł

Umowę mam do 30.06

Dzisiaj jest początek marca a ja dostałem pismo od nc+ o takiej treści

,,W NAJBLIŻSZYM CZASIE KOŃCZY SIĘ PROMOCJA NA TWÓJ ABONAMENT

W związku z tym cena za wybrany przez Ciebie zestaw kanałów może ulec zmianie zgodnie z opłatami określonymi w cenniku. Szczegółowych Warunków oraz Warunków Promocji,,

 

Dalej napisali, że odpwiedzą na wszystkie moje pytania itd. Jest też mój numer abonenta i dane osobowe.

 

Co to oznacza? Czyżbym miał płacić prawie dwa razy tyle? Czy ktoś też dostał takie pismo? Myślałem, że uda się obniżyć abonament o 10 zł a oni tu piszą o podwyżkach. Czy utratę abonentów chcą sobie odbić podwyżkami? Może macie jakieś informację dotyczące tego rodzaju pism. Czy pod koniec umowy będzie drożej? O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Mam ofertę comfort+ z multi + i premium sport, abonament miesięczny 69,90 zł

Umowę mam do 30.06

Dzisiaj jest początek marca a ja dostałem pismo od nc+ o takiej treści

,,W NAJBLIŻSZYM CZASIE KOŃCZY SIĘ PROMOCJA NA TWÓJ ABONAMENT

W związku z tym cena za wybrany przez Ciebie zestaw kanałów może ulec zmianie zgodnie z opłatami określonymi w cenniku. Szczegółowych Warunków oraz Warunków Promocji,,

 

Dalej napisali, że odpwiedzą na wszystkie moje pytania itd. Jest też mój numer abonenta i dane osobowe.

 

Co to oznacza? Czyżbym miał płacić prawie dwa razy tyle? Czy ktoś też dostał takie pismo? Myślałem, że uda się obniżyć abonament o 10 zł a oni tu piszą o podwyżkach. Czy utratę abonentów chcą sobie odbić podwyżkami? Może macie jakieś informację dotyczące tego rodzaju pism. Czy pod koniec umowy będzie drożej? O co chodzi?

Chodzi o to ażeby za to samo płacić duuużo drożej .

Taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Mam ofertę comfort+ z multi + i premium sport, abonament miesięczny 69,90 zł

Umowę mam do 30.06

Dzisiaj jest początek marca a ja dostałem pismo od nc+ o takiej treści

,,W NAJBLIŻSZYM CZASIE KOŃCZY SIĘ PROMOCJA NA TWÓJ ABONAMENT

W związku z tym cena za wybrany przez Ciebie zestaw kanałów może ulec zmianie zgodnie z opłatami określonymi w cenniku. Szczegółowych Warunków oraz Warunków Promocji,,

 

Dalej napisali, że odpwiedzą na wszystkie moje pytania itd. Jest też mój numer abonenta i dane osobowe.

 

Co to oznacza? Czyżbym miał płacić prawie dwa razy tyle? Czy ktoś też dostał takie pismo? Myślałem, że uda się obniżyć abonament o 10 zł a oni tu piszą o podwyżkach. Czy utratę abonentów chcą sobie odbić podwyżkami? Może macie jakieś informację dotyczące tego rodzaju pism. Czy pod koniec umowy będzie drożej? O co chodzi?

Piszą że umowa moze przejść w okres nieoznaczony czyli bez promocyjnych cen. By tak nie było albo składasz wypowiedzenie albo podpisujesz na określony czas wg. obecnych promocyjnych cen. A czy będziesz płacił mnie czy więcej i ewentualnie o ile dowiesz sie jak z nimi pogadasz. Tyle Ale wypowiedzenie i tak warto złożyć na wrazie czego a potem gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...