Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Umowę mam do końca marca. Wypowiedziałem ją. Obecnie mam extra+, premium film i sport, hbo wraz hbo go, multiroom na dwóch osobnych kartach wynajem dekodera.

 

Otrzymałem dzisiaj ofertę: extra+ z 6 x canal, hbo wraz z hbo go za 89,90 przez cały czas umowy; dekoder i multiroom w cenie, umowa na 24 miesiące.

 

Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć umowę mam do końca lipca 2016r, to dzisiaj z czystej ciekawości zadzwoniłem do DUK w Krakowie zapytać się czy może jest jakaś oferta dla mnie. Po weryfikacji okazało się, że jest i już teraz mogę przedłużyć swoją umowę. Obecnie płacę 99,90 zł za Multi+, Comfort+, Extra+, Premium Film & Sport, HBO, Cinemax, FilmBox i Canal+ VOD. Abonuje też dodatkowo History HD i H2 HD, gdzie po zliczeniu wszystkiego razem miesięcznie wychodzi 103,88 zł. Oferta dla mnie to Superpremium za 109 zł. Jestem ciekawy czy da się zejść do 99 zł za Superpremium po złożeniu wypowiedzenia?. Jak myślicie?. P.S.: tak sobie myślę, że mają ofertę dla mnie za Superpremium za 109 zł przez to, iż z opłatami za History HD i H2 HD przekraczam kwotę 99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie  mam do 30  kwietnia 2016

złożome wypowiedzenie

 

Comfort+

Premium Sport & Film

Eleven Sports

Extra+

Hustler HD

Multi

Multiroom Standard

CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU

 

razem :119,83

 

Codziennie  telefony po 5 dziennie, i jedyna   oferta 119 zl superpremium Tłumaczę im że chcę  ofertę niższą ,a  oni   swoje tylko taka jest dla Pana.

Co mam zrobić  by do    mnie  nie dzwonili ???

za  ile  moge  wyciagnac to teraz  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć umowę mam do końca lipca 2016r, to dzisiaj z czystej ciekawości zadzwoniłem do DUK w Krakowie zapytać się czy może jest jakaś oferta dla mnie. Po weryfikacji okazało się, że jest i już teraz mogę przedłużyć swoją umowę. Obecnie płacę 99,90 zł za Multi+, Comfort+, Extra+, Premium Film & Sport, HBO, Cinemax, FilmBox i Canal+ VOD. Abonuje też dodatkowo History HD i H2 HD, gdzie po zliczeniu wszystkiego razem miesięcznie wychodzi 103,88 zł. Oferta dla mnie to Superpremium za 109 zł. Jestem ciekawy czy da się zejść do 99 zł za Superpremium po złożeniu wypowiedzenia?. Jak myślicie?. P.S.: tak sobie myślę, że mają ofertę dla mnie za Superpremium za 109 zł przez to, iż z opłatami za History HD i H2 HD przekraczam kwotę 99 zł?

Mi wcześniej proponowali superpremium z 99 zł, wypowiedziałem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lipca mam umowę z nc+ moja aktualna oferta to:

Comfort+

Extra+

Multi+

Premium Sport&Film

2xMulitroom standard

Canal+VOD

Płacę za to 104,90 zł więc chyba za dużo :/ Teraz chciałbym nie mniej nie więcej niż to co mam. (No chyba że to Canal+VOD można wyrzucić, bo nie korzystam) Za ile powinien być przewidziany dla mnie taki pakiet?

Mój sprzęt to:

turboBox+

2x Box+

Edytowane przez kajetanor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę uda się, podobnie ja miałem i za  Superpremium konsultant propozycję przedstawił za 89zł.

 

Ja wolę pakiet do 49 zł z Elevenami za 8 zł z obecnej umowy i jak na razie batalia o 10 zł więcej mi proponują.

Edytowane przez Dariusz1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są ten promocje dostępne ale nie dla każdego na początku.
 
Tak się zastanawiam jak to możliwe że podpisuje się zobowiązanie na eleven na rok do października za 8zł a klientowi konczy się umowa w lipcu? O ile dobrze się orientuje to każda opcja dodatkowa nawet w przypadku zobowiązania wiąże się do końca umowy oznaczonego abonenta. Posprawdzajcie sobie na infolinii to  bo ja nigdzie nie słyszałem jeszcze żeby zapis z poprzedniej umowy odnośnie opcji dodatkowej z umową na okres określony był transferowany na nową umowę zwłaszcza kiedy tej oferty już nie ma?
 
A teraz paradoks nie przedłuża umowy i zostaje opcja ta zobowiązania z Elevenami. Zwraca róźnice ? Odbiera same Eleven ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na 5 dni przed rozwiązaniem (wysłanej) umowy:

Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m , HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów,

Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

Łącznie: 89,90/mies

 

Jak oceniacie ? Pewnie szału nie ma ?

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na 5 dni przed rozwiązaniem (wysłanej) umowy:

Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m , HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów,

Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

Łącznie: 89,90/mies

 

Jak oceniacie ? Pewnie szału nie ma ?

Z multiroom jest 100 tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejasno napisałeś o tym multiroom.

Gdyby mi dali tą ofertę pewnie bym ją przyjął- tylko dla filmów w C+.

 

Z multiroom premium jaki mam to pewnie byłoby to 100.

Myślę, że warto.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejasno napisałeś o tym multiroom.

Gdyby mi dali tą ofertę pewnie bym ją przyjął- tylko dla filmów w C+.

 

Z multiroom premium jaki mam to pewnie byłoby to 100.

Myślę, że warto.

Multiroom miałem za daromo już w poprzedniej umowie. W poprzedniej, bo tą opisaną obecnie przyjąłem. Szału nie ma ale nie jest też najgorzej. Teraz klejne 24 miesiące spokoju :-):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy pomóżcie, mam coś takiego od nc+:

Comfort+

HBO

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

Multi+

Premium Film

EXTRA+

Premium Sport

Najem HD Multiroom

Eleven Sports

 

Płace teraz za to 75 PLN

umowa do końca marca, pytanie ile to może mnie kosztować za przedłużenie?

Wypowiedzenie wysłane w grudniu zero telefonów do dnia dzisiejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty bez złożonego wypowiedzenia:

- extra+, 8C+ - 79,90,

- extra+, 6C+ - 69,90,

- extra+, 3xHBO - 64,90,

- extra+ - 44,90,

- comfort+, 8C+ - 69,90 (+ewentualnie Eurosport2 za 4,99 i dopełnienie do extra+ 1M),

- comfort+, 6C+ - 59,90 (+ewentualnie Eurosport2 za 4,99 i dopełnienie do extra+ 1M),

- comfort+, 3xHBO - 44,90 (+ewentualnie Eurosport2 za 4,99 i dopełnienie do extra+ 1M),

- comfort+ - 14,90 (+ewentualnie Eurosport2 za 4,99 i dopełnienie do extra+ 1M)

Umowa na 24M. Takie oferty na dziś, koniec umowy jak w podpisie.

Jaka jest roznica miedzy 8C+ a 6C+ czy sa to odpowiednio pakiety:

8C+ : Canal+, Canal+1, C+Film, C+Seriale, C+Discovery, C+Family, C+Sport i C+Sport2

6C+ : MiniMini+, Ale Kino+, Domo+, Kuchnia+, Planete+, Teletoon+, nSport+ (7 kanałów)

Jeśli tak to Extra+ z 8C+ za 79,90 jest bez tych 6C+, czy dobrze myśle?

Tylko nie bardzo to rozumiem bo pakiet Comfort+ zawiera juz pakiet kanały własne czyli te 6C+ co wymieniłem tak samo Extra+ też je zawiera jedyna roznica to kilka kanałów typu Comedy Central Universal itd

Edytowane przez chomikwasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...