Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dzwoniono do mnie z propozycją Extra + 6C+ MR za 69,90 zł i do tego Eleveny. 

Oferta odrzucona, wypowiedzenie zarejestrowano a umowa za 1,5 miesiąca się kończy.

Najgorsza oferta to nie jest - ja bym brał jakbym taką ofertę dostał. Rozumiem 69,90 + za Eleveny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do stracenia :) Do końca kwietnia prawie 2 miesiące. Zawsze szybko przedłużałem umowę i źle na tym wyszedłem. Dlatego tym razem wstrzymam się.

I bardzo dobrze, ale nie licz,że na święta będzie coś wyjątkowego. Jak nic się nie zmieni z polityką cenową nc, to dostaniesz ofertę tak jak wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i propozycja 

Extra+ 

multiroom 

Najem dekodera 

Razem 59,90.

Umowa na 15 miesięcy

 

Pani zarzeka się że nie da się zejść 5zł za najem. Byłem gotów podpisać umowę na 24 miesiące byle by to była kwota 54,9 a nie 59,9. Pani mówi że się nie da.  

Czy jest szansa zejść do kwoty jaka mnie interesuje?

Edytowane przez antos777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni z ludzi debi.i robią ? jednemu Extra + 6C+ MR za 69,90 zł + Eleveny 7,90 zł = 77,80 zł a drugiemu to samo za 100,80 zł. Tym powinien się ktoś zająć. Czy w CP też jest takie dzielenie na lepszych i gorszych (idiotów) ?

 

 

[ot]

Tak, tylko tam raczej ceny mają stałe (aczkolwiek te same pakiety mogą sie różnić o 10 PLN), a różnica jest w ilości darmowych miesięcy i czasie trwania umowy, jaki proponują.

[eot]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek1970 moze ty m

i powiesz za ile moge mieć pakiet

Comfort+

multi+

premium sport

ekstra+

eleven?

Mi superpremium proponują za 109zl ,eleweny osobno tylko ze ja ma czas do konca lipca ...a Ty nie wiem za ile ale cos koło 100 zl na pewno

Edytowane przez Arek1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...