Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do wczoraj, extra+ canal+ hbo w typowym łamańcu za 79,90. Dzwoniłem zapytać co z nadpłatą na koncie i oferta ciągle ta sama.

Extra+ za 54,90

Extra + z 6C+ za 69,90

Extra+ 8C+ za 79,90

Gdybym chciał multiroom na dodatkowe dwa dekodery (teraz miałem sharing na arivach) to muszę oddać wifiboxa którego mi kiedyś przysłali i kurzy się w szafie, a dostaję wifipremiumboxa za 5zł miesiecznie i dwa wifiboxy: pierwszy po 5 zł przez rok później 10zł, drugi 10zł miesiecznie (oczywiście za obydwa muszę zapłacić opłatę aktywacyjną 99zł)

 

Nowy klient biorący Extra+ z 8C+ płaci 5 zł więcej. Gdzie tu ta super oferta dla przedłużających ja się pytam?

Inna sprawa to Extra+ po 44,90 dla mających niższe pakiety. Człowieka traktują jak jakiegoś głupiego, jak mi to konsultant wytłumaczył: nie możemy podnieść dużo ceny klientom którzy płacili mniej, pan płacił więcej to ma drożej.

 

Wziąłem na wszelki wypadek ten promocyjny pakiet cp z evoboxem i dwoma dekoderami (tu za multi płacę 10 zł miesięcznie za całość) Za wszystkie dekodery, aktywacje i zestaw antenowy unicable zapłaciłem 230zł.

 

Chciałem zostać w nc+ ale nie widzę niczego co mogło by mnie do tego skłonić, tym bardziej że nie lubię być robiony w wała.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tak, że nie zrozumiałem oferty, którą mi NC+ składało i nadal składa (dzwonili znowu chwilę temu). Czyli zmiany z ~57 zł za 8xC+ / 3xHBO / Extra+ na kwotę 99 zł za to samo lub "utrzymanie" ceny poniżej 60 zł, ale rezygnację z 3xHBO, 2xC+ i całej masy kanałów pozostałych, poprzez zejście z Extra+ na Comfort+. Są maksymalnie nieelastyczni - proponowałem przykładowo, że nie chcę ani Extra+, ani Comfort+, tylko niech mi dadzą wszystkie kanały sportowe, które są w Extra+, a resztę mogą wyłączyć - nie, bo nie, system, itd. Zatem nie zrozumiałem oferty. Mam 14 dni na oddanie sprzętu. Jeśli z ofert uwłaczających inteligencji nie przejdą do normalnych to się pożegnamy definitywnie. Argumenty konsultantów na infolinii są tak "śmiechowe", że płakałem przy każdej rozmowie. "Kanały premium muszą tyle kosztować", "wyższa półka rozrywki", "u nas najlepsza jakość, a w kablówkach to wie pan...", "kanały C+ to elita", itd.

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie ja mam ciąć, tylko Ty masz pisać na temat. Wątki od narzekania są w innym miejscu, tu mają być tylko oferty na zasadzie pytanie-odpowiedź. Jeśli masz coś innego do zamieszczenia - są osobne wątki drożyzny lub narzekania. Stąd wycinam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z Krakowa (umowa do końca marca):

 

Comfort 6C+                - 65

Comfort 8C+                - 70

Extra 6C+                     - brak oferty

Extra 8C+                     - 85

Superpr. 6C+/8C+        - 95/100

 

Pace + Sagemcom + 2 cameleony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok  nie byłem na forum, po przeczytaniu kilku ostatnich stron forum widzę,że oferty takie jak rok temu nie ma już szansy. Moja umowa do końca marca 2016: Comfort+,Multi+,Premium Film,EXTRA+,HBO,Premium Sport wszystko za 49,90 zł.Ile teraz trzeba wybulić za coś podobnego??

No i wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.Był 1 telefon.Oferta taka jakie są ostatnio promowane przez nc+. Extra+ canal za 69 zł lub samo extra+ za 49 zł.Przejrzałem już ofertę konkurencji i prawdopodobnie też opuszczę nc+.Tak dla zasady,że nie szanują klienta.No chyba,że się coś zmieni przez te 2 miesiące ale tak prawdę mówiąc nie wierze w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qlex, ostatnie dobre dekodery  jakie nc+ miała w swojej ofercie to Turbobox (poenkowy) i Mediabox. To co obecnie oferują to badziewie, moi sąsiedzi to mają i strasznie się wkurzają na zawieszki, brak płynności w działaniu, długie wczytywanie info itp.

Ja mam od 6 lat Turboboxa (prawdopodobnie do końca lutego) i nie mogę na niego powiedzieć marnego słowa, nigdy mi się nic z nim nie działo, raz tylko wymieniałem baterie w pilocie, nie bierz tego współczesnego badziewia.

Kompletne bzdury wypisujesz mam ten dekoder od czerwca nigdy nie było żadnej zawieszki czy braku płynności.Jedyna wada to obraz trochę przymglony choć większość może na to nawet nie zwrócić uwagi.Mediabox?Tam jest praktycznie taki sam obraz jak w Wifi Premiumboxie czyli ma tą samą wadę co i ten dekoder.

 

ircios: Czy P box jest gorszy od wieszającego się Pace? Pytam, bo mogę albo wymienić na nowy Pace i nie brać MR, albo wymienić na P box i dobrać MR...

Na nowego?Dobre sobie jedyne co możesz to wymieni na innego starego grata który już swoje odsłużył u abonentów.Żeby było było jasne nie namawiam ale i nie odradzam jak inni tylko ja w przeciwieństwie do nich posiadam ten dekoder a nie widziałem czy słyszałem od znajomych.

 

Proszę o informację:

Jaki najtańszy pakiet muszę mieć by mieć: Eurosport 1,2 , Eleveny + MR 2 karty i za ile najtaniej to wyrwać i druga opcja to co napisałem wczesniej + Canal+ Sport , nsport  i to za ile można mieć ? Teraz płacę 130 z HBO , Cinemax , MR , 8xC+ itd. Umowa do końca kwietnia - wypowiedzenie na początku stycznia.

Musisz posiadać Extra+6C+Eleven lub Comfort+opcja Eurosport2+6C+Eleven

 

Powoli zbliża się koniec umowy.

 

Aktualnie:

6x C+

Cinemax

Filmbox

Pakiet Extra+

History HD

Najem Media Box

 

Przez pół roku było:

HBO i Redlight GD

 

 

Aktualnie 64,99 zł

 

Będę w stanie to utrzymać?

Zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne bzdury wypisujesz mam ten dekoder od czerwca nigdy nie było żadnej zawieszki czy braku płynności.Jedyna wada to obraz trochę przymglony choć większość może na to nawet nie zwrócić uwagi.Mediabox?Tam jest praktycznie taki sam obraz jak w Wifi Premiumboxie czyli ma tą samą wadę co i ten dekoder.

 

Na nowego?Dobre sobie jedyne co możesz to wymieni na innego starego grata który już swoje odsłużył u abonentów.Żeby było było jasne nie namawiam ale i nie odradzam jak inni tylko ja w przeciwieństwie do nich posiadam ten dekoder a nie widziałem czy słyszałem od znajomych.

 

Musisz posiadać Extra+6C+Eleven lub Comfort+opcja Eurosport2+6C+Eleven

 

Zapomnij.

No jak to zapomnij. Pewnie, że będziesz w stanie utrzymać, ale gdzieś za 81,99 - 89,99 PLN / mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed chwili (uwzięli się czy co?)... nie zgadniecie... identyczna jak wszystkie wcześniejsze, czyli min. cena 59,90, za Comfort+6xC+. Po co oni ciągle dzwonią? Chociaż przynajmniej przy okazji potwierdziłem punkt gdzie można oddać sprzęt. Wygląda na to, że faktycznie im nie zależy. Lub testują ludzi i przez 2-3 miesiące będą tacy "twardzi" żeby zobaczyć jak na tym wychodzą.

Edytowane przez Mr. Orbita
Regulamin III. 6
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję: wcześniej łamaniec ze średnią ~56, 8xC+, 3xHBO, Extra+ i kupę innych bajerów, z których nie korzystałem. Teraz moje wymagania nie są duże, starczy mi: a) nie drożej, B) wszystkie kanały sportowe, c) resztę mogą wyciąć. Ale uparcie chcą mi wcisnąć masę badziewiu, odciąć rzeczy potrzebne, a całość w cenie wyższej niż do tej pory (czyli Comfort+ / 6xC+ za 59,90). Nie rozumiem tej oferty, naprawdę nie rozumiem. Ani tego podejścia - wolą nie mieć klienta niż mieć :).

Edytowane przez Mr. Orbita
Regulamin III. 6
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skarżyski

Takiej oferty nie miałem. Pytałem, dla mnie nie ma.

Czy wziąłbym? Nie wiem, bo w Start+ nie ma Eurosportów.

W zasadzie Comfort+ / 6xC+ bym wziął za te 59,90 gdyby w cenie był Eurosport 2. Ale nie ma. Można wziąć dodatkowo za 5 zł. I przez te 5 zł NC+ woli stracić klienta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chlast za 54,90 powinieneś dostać Start+ z 6xC. Ja taką oferte dostałem. Więc płaciłbyś jeszcze mniej niż teraz. Jeśli reszta kanałów Cie nie interesuje to chyba oferta ta jest dla Ciebie korzystna.

 

 

Faktycznie mniej. Szczególnie jak będzie sobie musiał doliczyć za eleveny.

 

Za 59,90 to ja też bym wziął comfrot 6C ale oczywiście dla mnie nie ma

Edytowane przez andywal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z kolegą z NC+.

Pracuje w salonie. Oferty proponowane na infolinii są identyczne z salonem.

Systemowo nic nie mógł zrobić. Ewentualnie Extra+ z 6C+ za 69zł.

Niby był konflikt na linii z HBO, dlatego nie dają go tak w gratisie. Od kwietnia nowa oferta - niby, nie będzie taniej. Ale to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poniżej dotychczasowa oferta oraz otrzymana propozycja.

Rozmowa z konsultantem dziś, z ich inicjatywy.

 

Dotychczas:

- Comfort+

- Multi+

- Karta Cameleon

- własny Moduł CI Aston 2.26

- umowa na 15 miesięcy do 30/04/2016

- zastosowana promocja: "Multi+ 0 zł 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.
- oraz "Comfort+ 19,90 zł 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r."

- 19,90 zł/mies. przez cały okres

- wysłane wypowiedzenie

 

Otrzymana oferta do zaakceptowania:

- Comfort+

- wifiBOX+ (aktywacja 0 zł, opłata miesięczna 0 zł)

- dopełnienie do pakietu Extra+ na jeden miesiąc

- umowa na 24 miesiące liczona od 01/05/2016

- zastosowana promocja: "Comfort+ 19,90 zł 24 m dla Abonentów"

- 19,90 zł/mies. przez całą umowę

 

Chciałem na 15 miesięcy ale wówczas za powyższe 24,90 zł/mies.

Myślałem o MR Premium do powyższego.

Ciekawe ile by kosztował. Poprosiłem o kontakt. Zobaczymy.

 

Mam już w CP pakiet "Pakiet Familijny HD" za 1 zł w SmartDOM.

Chciałem w NC+ Start+ za 9,90 zł ale nie było takiej oferty.

Jak mam płacić 19,90 zł za Start+ to wolę w tej cenie Comfort+

 

Chyba zaakceptuję otrzymaną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś zadowolony ;)

Może bez zachwytu, ale również jestem zadowolony z podpisanego aneksu (6xC+, Comfort+, cinemax 6m-cy free, H2 1 m-c free, 2 miesiące free podwyższony pakiet do Extra+, rok free Hustler za 59,90), gdyż spodziewałem się podwyżki (aczkolwiek stawiałem na lepszą zawartość pakietów).  :wink:   Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic, to wątek ofert.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek ostatecznie przedłużyłem. Extra+6C+Multiroom Standard za 69,90 na 24 miesiące. Do tego 6m Cinemax za darmo, do końca lutego Adventure, History, H2 i Sundance oraz Filmboxy za darmo w marcu. Dziś dobrałem sobie Man Pack za 0 zł do marca. Chyba nic nie dało się więcej ugrać... 

 

Do tej pory: Extra+8C+HBO+Multiroom Standard za 64,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta wznowiona na standardowych warunkach Extra+6xC+z MR standard na PAce i WiFiszrocie za 69,90zł, do tego filmboxy na 6m/0zł, H,H2 i Sundance do końca marca, a Adventure do końca października-kontynacja rekompensaty z 2014r

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...