Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michalek, wiem,że teraz to wychodzi troszke drożej, ale do końca kwietnia troszkę czasu jeszcze zostało. A jeśli to co pisał jackq się potwierdzi,ze Extra 6C+ będzie chodziło po 65 zł (a może w przypadku odpływu abonentów pójda po rozum do glowy i będzie taniej) to jest na to szansa. Więcej płacić nie zamiarzam, gdzyż HBO, Cinemaxy i Filmbox mam z CP gdzie płacę 45 zł (na połowę z teściami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie złożone. Czy mając obecnie Comfort+ z Canalami+ i HBO (łamaniec za średnio ok. 53 zł) mogę przejść na najniższy abonament Smart+? A jeśli tak to jest szansa dostania go dla obecnego klienta po cenie niższej niż ta na stronie. Czy możliwa jest wymiana dekodera (za darmo czy też z dopłatą). Mam HD Box+ a chciałbym mieć taki z nagrywaniem.

Edytowane przez skarżyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec umowy 29 luty. 

W tej chwili mam extra+/wszystkie C+/multiroom + 2 x dekoder z nagrywrką za 79.90.

 

Oferta z dzisiaj 

Extra+8c zostawiają mi w tej samej cenie co mam 79.90

Extra+6c krzyknęli 74.90...

START +6C zaoferowali za jedyne 69.90....masakra

 

to w takim razie pytam o COMFORT z 6C :) Okazuje się, że to samo co EXTRA tj 74.90. Zgłupiałem, nie rozumiem ich taktyki już w ogóle :)

 

Oczywiście przy każdej ofercie było podkreślane, ze multiroom i dekodery z nagrywrką pozostają za 0 PLN. 

 

Do tego ewentualnie 11 za 7.95. HBO na rok, srednio 12,50/miesiac pakiet 6m/6m. Tak samo przy CIN lub FILMBOX ale za 15 PLN

Ponadto standadowo superpremium za 99.90, z manpackiem za 109.90, oraz VIP (wszystko oprócz erotycznych) za 119.

 

Coś czuje, że może być tylko gorzej. EXTRA+6C z bólem, ale pewnie wezmę, chociaż liczyłem realnie jakiś czas temu, że powinienem zejść do 59 PLN :) 

 

Powiedzcie mi, jeśli dzisiaj bym przedłużył umowę to będzie obowiązywała od 1 marca  ?  Kiedy aneksować, żeby mieć prawie cały miesiąc za free ? Jak już odetną sygnał np. 3 marca, bo wtedy zaczną naliczać dopiero od 1 kwietnia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem - policzone mam za 6 Canal+ Extra 79,90, oraz za Eleven 7,90, Reszta 0zł na 24 miesiace, wszystko wyszczególnione. Proponowal mi jeszcze wymiene dekodera Sagemcom na ten nowy WIFI za 45 zł aktywacja, ale to mogę dobrać w każdej chwili. Proponowali HBO w promocji 6m 0/6m 25, ale nie jestem zainteresowany HBO, z wiadomych względów.

 

Eleven po 12 miesiacach można przedłużyć o kolejne 12 miesiace promocji, natomiast HBO nie można zrezygnować po 6 m

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć teraz oferują NC+GO do 4 urządzeń za 0zł. Miał ktoś taką ofertę?

 

Teraz patrzę, że NC+GO akurat jest za 0zł wystarczy się zalogować :D No to mają tupet konsultanci :)

http://ncplus.pl/ncplusgo

Teraz za free póki w fazie testów ale później nie wiadomo ile będzie kosztować, więc jakby dawali na cały okres umowy to już byłby jakiś krok naprzód ;) Ale nie liczylbym na zbyt wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie jestem klientem nc+ już od ponad 15lat. 28 lutego kończy mi się umowa a oni zamiast trochę obniżyć abonament dają mi to samo za większą kasę. Teraz płacę 199zł gdyż mam multiroom na 4 telewizory. Raz zadzwonił konsultant i chciał obniżyć mi abonament o ok 30zł ale więcej nie zadzwonił a teraz chcą mi dać to samo za 204zł. Co powinienem w takiej sytuacji zrobić? Czy wysłanie wypowiedzenia umowy da mi jakieś szanse na obniżenie abonamentu? Czy po wysłaniu wypowiedzenie konsultanci z nc+ zawsze dzwonią do klienta by go przekonać do pozostania czy może się tak zdarzyć że nie zadzwonią i umowa się zakończy? 

Kolejna sprawa to jeśli zadzwonią to do jakiej kwoty mam szansę się targować?

Takie mam teraz pakiety: Comfort + 

Cinemax
Filmbox
Redlight HD
netVOD+ konto podstawowe
Multi+
EXTRA+
HBO
Premium Sport &Film
VOD+ Seriale+
CANAL+ VOD
netVOD+ CANAL+ Platinum
netVOD+ Multi+

 

Cześć 

Złóż wypowiedzenie wtedy dzwonić będą z innymi promo, ale jak widzisz nie są to już tak duze promo jak były kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 4 telefonie z Warszawy, bez wypowiedzenia PODPISAŁEM:

 

Canal+ , Extra , Eleven, Multiroom, najem UltraBOX+ umowa 24 miesiace - 87 zł mies. do tego MANPACK oraz FILMBOXY - gratis

Normalna oferta:C+Extra za 69,90zł ,Eleven za 7,9zł, UltraBox za 5zł i ManPack za 5zł ,razem daje 87,8zł  i jeszcze ten nieszczęsny Filmbox który może faktycznie dali Ci gratis.Oto całe NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec umowy 29 luty. 

W tej chwili mam extra+/wszystkie C+/multiroom + 2 x dekoder z nagrywrką za 79.90.

 

Oferta z dzisiaj 

Extra+8c zostawiają mi w tej samej cenie co mam 79.90

Extra+6c krzyknęli 74.90...

START +6C zaoferowali za jedyne 69.90....masakra

 

to w takim razie pytam o COMFORT z 6C :) Okazuje się, że to samo co EXTRA tj 74.90. Zgłupiałem, nie rozumiem ich taktyki już w ogóle :)

 

Oczywiście przy każdej ofercie było podkreślane, ze multiroom i dekodery z nagrywrką pozostają za 0 PLN. 

 

Do tego ewentualnie 11 za 7.95. HBO na rok, srednio 12,50/miesiac pakiet 6m/6m. Tak samo przy CIN lub FILMBOX ale za 15 PLN

Ponadto standadowo superpremium za 99.90, z manpackiem za 109.90, oraz VIP (wszystko oprócz erotycznych) za 119.

 

Coś czuje, że może być tylko gorzej. EXTRA+6C z bólem, ale pewnie wezmę, chociaż liczyłem realnie jakiś czas temu, że powinienem zejść do 59 PLN :)

 

Powiedzcie mi, jeśli dzisiaj bym przedłużył umowę to będzie obowiązywała od 1 marca  ?  Kiedy aneksować, żeby mieć prawie cały miesiąc za free ? Jak już odetną sygnał np. 3 marca, bo wtedy zaczną naliczać dopiero od 1 kwietnia ? 

jakaś podpowiedź ? pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man Pack gratis/5zł  dają chyba tylko wtedy jeśli  weźmie się Extra i całośc ze zobowiązaniem 24msc.        A gdzie gratisy na takie kanały jak Redlight Mezzo   H2 HD   nie wiem Sundance   :(

Ja tam czekam aż się dowiem więcej w sprawie Man packa. Niby Sport Klub oraz Zest  i coś jeszcze w maju ma zostać wycofany/usunięty.  Kto wie czy Polsat sobie tego nie przywłaszczy.

 

Bez pakietu Extra to widze że gratis to można dostać    G    :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Koniec umowy przypada nam na koniec marca 2016 roku. Od miesiąca powoli zaczynają dzwonić z coraz to "lepszymi" ofertami, aby złapać nas na nową umowę. Obecnie posiadamy Comfort + / koszt 44,90. W nowej umowie potrzebuje usługę multiroom do drugie telewizora (nawet z niższym pakietem - kanały comfort+ i tak nie są w pełni używane). Jak to lepiej rozegrać? Wysłać wypowiedzenie umowy, czy może poczekać na koniec umowy i poczekać na ich oferte? Nigdy nie wysyłaliśmy wypowiedzeń, ale czytałem nieraz, że ludzie wysyłają, aby coś "ugrać" więcej w nowej/starej umowie.

Z góry dzieki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Koniec umowy przypada nam na koniec marca 2016 roku. Od miesiąca powoli zaczynają dzwonić z coraz to "lepszymi" ofertami, aby złapać nas na nową umowę. Obecnie posiadamy Comfort + / koszt 44,90. W nowej umowie potrzebuje usługę multiroom do drugie telewizora (nawet z niższym pakietem - kanały comfort+ i tak nie są w pełni używane). Jak to lepiej rozegrać? Wysłać wypowiedzenie umowy, czy może poczekać na koniec umowy i poczekać na ich oferte? Nigdy nie wysyłaliśmy wypowiedzeń, ale czytałem nieraz, że ludzie wysyłają, aby coś "ugrać" więcej w nowej/starej umowie.

Z góry dzieki za rady.

Wysyłaj wypowiedzenie umowy i czekaj na rozwój wypadków i przy okazji śledż ten wątek.Jak widać z wątków coraz więcej abonentów rezygnuje z NC+ więc albo operator zmieni oferty albo baza abonencka bardzo szybko się skurczy. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj na e-maila dostałem takie oferty, umowa do 29 lutego:

Wariant I

- pakiet Superpremium+ (8) w kwocie 119,90zł przez 24 miesiące
- najem dekoder WiFi Premiumbox+ w kwocie 5zł przez 24 miesiące
- Multiroom Standard pierwszy dekoder za 0zł, każdy następny 10zł przez 24 miesiące
- opcja Eleven Sports w kwocie 7,95zł przez 12 miesięcy, następnie 15,90zł

Wariant II

- pakiet Superpremium+ (6) w kwocie 119,90zł przez 15 miesięcy
- najem dekoder WiFi Premiumbox+ w kwocie 5zł przez 15 miesięcy
- Multiroom Standard pierwszy dekoder za 0zł, każdy następny 10zł przez 15 miesięcy
- opcja Eleven Sports w kwocie 7,95zł przez 12 miesięcy, następnie 15,90zł

Wariant III


- pakiet Extra+ z Canal+ (8) w kwocie 89,90zł przez 15 miesięcy

cleardot.gif
 
 
- najem dekoder WiFi Premiumbox+ w kwocie 5zł przez 15 miesięcy
- Multiroom Standard pierwszy dekoder za 0zł, każdy następny 10zł przez 15 miesięcy
- opcja Eleven Sports w kwocie 7,95zł przez 12 miesięcy, następnie 15,90zł
- opcja HBO w promocji na 12 miesięcy w kwocie 0zł przez pierwsze 6 miesięcy, kolejne 6 miesięcy 25zł
 
 pakiet Extra+ z Canal+ (6) w kwocie 89,90zł przez 15 miesięcy
- najem dekoder WiFi Premiumbox+ w kwocie 5zł przez 15 miesięcy
- Multiroom Standard pierwszy dekoder za 0zł, każdy następny 10zł przez 15 miesięcy
- opcja Eleven Sports w kwocie 7,95zł przez 12 miesięcy, następnie 15,90zł
- opcja HBO w promocji na 12 miesięcy w kwocie 0zł przez pierwsze 6 miesięcy, kolejne 6 miesięcy 25zł
 
Czy warto?
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam umowę do końca stycznia, wypowiedzenie oczywiście "w trakcie" więc DUK zaczyna wydzwaniać.

Do tej pory miałem Superpremium i Pace PVR HD w łamańcu - 15 miesięcy, średnio 85,92zł.

 

Musimy wymienić Pace, bo co chwilę obraz się tnie i trzeba go resetować i dostałem propozycję na 24 miesiące:

Superpremium 6xC+,

HBO,

Cinemax

Pace PVR

Filmbox lub HBO GO na 6miesięcy

94,90zł

lub

Superpremium 8xC+,

HBO,

Cinemax

Pace PVR

Filmbox lub HBO GO na 6miesięcy

99,90zł

 

Opcjonalnie Supepremium na 15 miesięcy ale po wyższej cenie 119zł/129zł  (6xC+/8xC+)

 

Kiedy powiedziałem, że wymieniając dekoder, chciałbym Multiroom i wtedy zaproponowali mi, że muszę wymienić na Wifi Premium Box i podali takie koszty:

- dekoder główny Wifi premium box +5zł miesięcznie

- dekoder główny Wifi box 49zł aktywacja i przez 12 miesięcy +0zł, kolejne 12 miesięcy +10zł

 

Alternatywnie zaproponowano mi:

Extra, Pace PVR w cenie - tu rozumiem są wszystkie kanały jak w Superpremium poza Cinemaxem (i Filmboxem) ale z HBO i HBO GO za 109,90zł na 15 miesięcy

 

Pytania:

1) czy to dobra oferta jeśli chodzi o Superpremium lub ewent. Extra? Bralibyście na 15 miesięcy czy 24 miesiące?

2) czy faktycznie jeśli chcę dodać multiroom to muszę zrezygnować z Pace PVR na rzecz Wifi Boxów? Chyba tylko w Pace jest DVB-T, z którego korzystamy. Instalację SAT mam poprowadzoną do drugiego pokoju z TV.

3) decydując się na wymianę Pace, czy nie ma ryzyka, że wszystkie które mi dadzą mogą mieć taką wadę - nie da się oglądać bo tnie obraz i średnio 2x tygodniu trzeba przywracać do ustawień fabrycznych

4) Pamiętam, że w trakcie trwania umowy nic nie można zmieniać, ale rozumiem, że w "górę" można pójść, np teraz wziąć Extra i zmienić na Superpremium z/bez Multiroom ?

 

Pzdr

Qlex

Czy mógłbym liczyć na odpowiedzi / podpowiedzi? Szczególnie odnośnie wymiany dekodera czyli pytania 2) i 3) ?

Będę wdzięczny - przygotowywuje się na kolejną rozmowę z DUK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...