Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@iricios - przeciez w jego przypadku to nic nie zmienia. Jesli dobierze wifi boxa czy nawet premium boxa, a ma aktualnie sagemcoma i wlasny dekoder to co to zmieni ? Niby jak wycofaja multiroom na cameleonach to beda mu kazali laczyc kablem dekodery ? Jesli nie dobierze dekodera, a wycofaja cameleony to i tak narzuca mu wymiane sprzetu. Nie chce tu sie bawic teoretyka ale jesli nawet bedzie kiedys wycofanie 2 kart niezaleznych to raczej nie nastapi to z dnia na dzien dla abonenta, wyznacza jakas date graniczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będziesz płacił od 7 do 12 miesiąca. Zapytaj wprost konsultanta.

u mnie też tak jest 6m za zero, 6m za 25zł HBO w sumie to nie jest zła oferta, średnio 12,50zł miesiąc czyli połowa jednego biletu do kina :-)

w sumie uważam, że generalnie oferta filmowa się pogorszyła (o sportowej nie wspomnę) ale jednak uczciwie trzeba przyznać, że parę filmów miesięcznie ogladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricios - przeciez w jego przypadku to nic nie zmienia. Jesli dobierze wifi boxa czy nawet premium boxa, a ma aktualnie sagemcoma i wlasny dekoder to co to zmieni ? Niby jak wycofaja multiroom na cameleonach to beda mu kazali laczyc kablem dekodery ? Jesli nie dobierze dekodera, a wycofaja cameleony to i tak narzuca mu wymiane sprzetu. Nie chce tu sie bawic teoretyka ale jesli nawet bedzie kiedys wycofanie 2 kart niezaleznych to raczej nie nastapi to z dnia na dzien dla abonenta, wyznacza jakas date graniczna.

Cameleony to też Nagra. Wifibox to też Nagra. Weźmie i za jakiś czas mogą kazać dobrać P.box do MR. I w sieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie około 10razy dziennie z Krakowa. Koniec umowy z końcem roku, obecnie klasyczny lamaniec ze srednia 53zł. Chce to samo do maks 60zł, ale podobno nie ma szans. Czekać do końca czy brać to samo za 70zł.

Dodatkowo mam stary multiroom i pace pvr w dzierżawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i nie dowierzam.

Obecnie mam:

COMFORT+, EXTRA+, MULTI+, VOD, 6x C+, 3x HBO, MR STANDARD, całość za 59,90zł

 

Na co obecnie mogę liczyć gdybym chciał w tej chwili przedłużyć. Oczywiście oferta zbliżona do tego co mam, za ile Wam się udało ugrać taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam: Comfort, Extra, Multi, 8 x Canal+, HBO, C+ vod - multiroom premium (własny)- całość za 79.90.

Myślę, że  obecnie nie mam na co liczyć w ofercie przedłużeniowej. Teraz za to samo chcieliby conajmniej 4 dychy więcej.  Poczekamy, zobaczymy.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z multiroom premium to będzie 120, a tylko taki multiroom mnie interesuje. Poza tym własnościowego multiroom nie rabatują. Pytałem dlaczego- odpowiedź nie, bo nie. Więc dla mnie byłaby podwyżka 40 zł. Tego przyjąć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie bierz, bo może to się skończyć w krótce MR w sieci.

 

Sprawa wygląda tak że do końca tej umowy nie da rady spiąć 2 dekodery  - wiadomo o co chodzi :)...a po przedłużeniu umowy opcja po "kablu lub po wifi" już wchodzi w rachubę :)

 

Pytanie było tylko takie czy nie będzie problemu z "załatwieniem" drugiego dekodera....oczywiście takiego żeby nie było kosztu aktywacji i płacenia miesięcznego czynszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie około 10razy dziennie z Krakowa. Koniec umowy z końcem roku, obecnie klasyczny lamaniec ze srednia 53zł. Chce to samo do maks 60zł, ale podobno nie ma szans. Czekać do końca czy brać to samo za 70zł.

Dodatkowo mam stary multiroom i pace pvr w dzierżawę.

klasyczny łamaniec to extra + 6 canal plus plus hbo za 53 zł.

oferują ci to za 70?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o podpowiedź: ile można wytargować za Entry z Canal+ ?

(migracja z nc+tnk na Start+ na 12 miesięcy i od razu przedłużenie umowy na Entry z Canal+)

Czy do tego pakietu można dostać opcję Multi+ za 0zł ?

 

pozdrawiam i życzę wszystkich Wesołych Świąt !!!

Edytowane przez marcin7650
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie około 10razy dziennie z Krakowa. Koniec umowy z końcem roku, obecnie klasyczny lamaniec ze srednia 53zł. Chce to samo do maks 60zł, ale podobno nie ma szans. Czekać do końca czy brać to samo za 70zł.

Dodatkowo mam stary multiroom i pace pvr w dzierżawę.

Mam podobnie, również po kilka tel. dziennie i dodatkowo jeszcze wysyłają sms-y.  Narazie nie odbieram i nie oddzwaniam bo po ostaniej rozmowie delikatnie mnie w[beep]ili  :> Czekam do ostaniego dnia umowy bo niechcę się już denerwować przed świętami.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...