Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie TAK, bo to wszystko nie jest warte więcej!!!

Tyle, że darmowe oglądanie się skończyło. Zawsze jest CP. Tam full z HBO bez C+ jest droższe niż w nc Extra z HBO i Cinemax

Dokładnie, zaproponowali mi dużo gorszą ofertę niż miałem to odrzuciłem, może się coś zmieni przez najbliższe 4 m-ce, uwiązany jakoś nie jestem, nie ta telewizja to będzie inna a płacić więcej niż 60 zł za telewizje to poprostu mnie nie stać i tyle

Sorki... ale jak mnie nie stać na 20 piw. ... kupuje 10, albo wcale.. przeznaczajac kasę na chleb.. ;-) Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was brał po złożeniu wypowiedzi pakiet TV+internet ??

Czy można coś ugrać w cenie dla comfort+ orange LTE ? na dziś to koszt 80zł/m a jeszcze nie cały tydzień temu był łamaniec ze średnią 70 zł ( za to samo ).

 

Obecnie mam extra+6c+jakieś bajery online za 60 zł, złożyłem wypowiedzenie z zamiarem przesiadki do CP, bo głównie mi zleży na necie, a potem na jakimś podstawowym pakiecie TV. Oglądam parę kanałów na krzyż, z czego część jest dostępna w naziemnej. Z C6 w ogóle nie korzystam, są dla mnie zbędne, tak jaki i wszystkie kanały filmowe i z bajkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka       wiem bo to jest na siłe by mieć  hajs od abonenta  wyzysk za utrate BPL  tutaj to już masa osób pisało i wiem lecz mi to na ręke  bo Copa Del rey 3 lata.  A Jedyny  minus nie znany to sytuacja z kartami

 

A jak brzmi cena takie zestawu  Comfort Extra 8C+   HBO    i jakieś dodatki  typu  H1/H2    RED  Hustler   Mezzo   rabatów nie nie dają? Wiem że pakiet Man za 10zł zobowiązanie na całą umowe. Cena oczywiście jako przedłużenie na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie drogo. Comfort z 8 C+ to 69,9 zł, HBO z 6 msc darmowymi i 18 płatnymi (włączanie 1 dnia miesiąca i wyłączanie w kolejnym, żeby było taniej ;) ) 9,38 zł lub bez kombinowania 18,75 zł, Man Pack 10 zł, Mezzo 5 zł, a Czerwone Światło wg cennika 15 zł (nie wiem czy da się taniej). W 100 złotych trudno będzie Ci się zamknąć.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myśłałem 100 lub nawet więcej.  No to to by było na tyle.   Dodam także iż  co niektórzy twierdzą iż ciężko dostać 6c+  .  Nie rozumiem czemu Hustler może być po 4.99    kiedyś także był droższy    nie schodziło  zmniejszyli cene to teraz dają 0zł 12msc i 4.99 drugie 12msc. Red 15 za drogo. Mezzo niedostępny chyba nadal dla cyfrowiczów tylko nkowiczów.         

 

Comfort + 6c+    59zł   i dodając Smartdom Full  totalny z dodatkami i mr  to 75zł   = 134zł   i nie ma dostępu raptem do Baby TV  Zest  SportKlubu i MGM  o ile te kanały jeszcze będą w 2017 styczeń :)

 

A na facebooku polsatu już świstaki zwijają w sreberka o rzekomym porozumieniu z Eleven. Warto obserwować sytuacje.Warto wierzyć   LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że darmowe oglądanie się skończyło. Zawsze jest CP. Tam full z HBO bez C+ jest droższe niż w nc Extra z HBO i Cinemax

A ile kosztuje w nc+ Extra z HBO i Cinemax??? Bo się zastanawiam nad CP i według moich obliczeń za pakiet Premium średnio wychodzi 67,50 zł. A takiej oferty jak ty piszesz mi nie proponowali.

Edytowane przez mikolo6
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wywalczeniu Extra za 44,90 i dodawaniu HBO z Cinemax co 2 m. Wychodzi średnio 64,90. Nie ma potrzeby wiązania się umową na opcje dodatkowe.

No niby tak, ale będę miał ewentualnie jeszcze inne kanały bez dodatkowych opłat jak: History, H2, paczka Filmbox-ów, Sundance HD, FightBox HD. Dlatego cały czas się zastanawiam co wybrać do kwoty 70 zł: (Extra i C+, Extra HBO i Cinemax) w nc+ czy całą resztę kanałów prócz C+ w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do dzisiaj 30.11. Jeśli jutro czyli1.12  przedłużę umowę to dostanę grudzień za free?

 

Dzwonili  DUK z samego rana z ofertą stałą czyli extra, 6 c+ za 69,90, HBO 6 m-c gratis i eleweny 7,95. Zero elstyczności w czymkolwiek ... 

Zanosi się, że za 2 lata platforma będzie miała nowego właściciela/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...