Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowa do końca listopada na słynnego łamańca za 53 zł. Umowa wypowiedziana w terminie. Interesuje mnie pakiet start. Czy da rade za 9.9 zł? Do tej pory propozycje tylko 19.9 zł... Pozdrawiam

również zaintereresowany tematem -na infolini gadali że startu sie zrabatowac nie da -dostał ktoś za 9,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa przedłużona na 24 m-ce

Extra+

6 x canal+

multirum

2 dekodery

HBO na 6 m-cy gratis

za 69.90

eleveny na 12 m-cy za 7.50   

adventure, H1 i H2 do końca grudnia gratis

nc+go do końca grudnia gratis

razem 77.85

umowe miałem do końca listopada z wypowiedzeniem.

 

czy tylko 69.90 czy dodatkowo opłata za dzierżawę sprzętu i w sumie będzie 91 zł ??

ja dostałem standardową ofertę Extra+ 6 x canal+ za 69.9 i zastanawiam się czy warto czekać jeszcze na multiroom w cenie czy to raczej nie osiągalne ??

Oferta konkurencji jest naprawdę dobra wszystko oprócz HBO plus multiroom z 6-mc gratis wychodzi średnio 52 zł.

Szkoda mi jedynie Ligi Mistrzów bo ligę Hiszpańską można po zalogowaniu oglądać na STS.tv za darmo a inne oglądam rzadko :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużyłem umowę za 69.90 na 24msc w tym:

Extra+

6xC+

MR-cemele

wynajem sprzętu

HBO 6msc free

Filmbox 1msc free

+ opłata 7.95zł za Eleveny 12mscy

 

Niestety jako fan sportu nie miałem alternatywy.

Z ciekawszych informacji od konsultanta to to, że:

Eleveny po 12msc mogą być dalej w promocji,

Gwarancja sprzętu przez cały okres umowy

Edytowane przez Infinity007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam jeszcze chwilę może coś się zmieni, jak nie to nie będę płakał pozostanie CP     :wink:

Z twojej sygnaturki wynika że masz umowę do marca więc,raczej na 100% zmienisz operatora lub zaczniesz płacić w granicach 100 pln jeśli dalej chcesz oglądać to co masz obecnie ....

Ciekawe co wybierzesz..... "czerwone światło" ,czy "słoneczko"  :lol:  ;)

Twój przypadek jest bardzo ciekawy ,przypatruje się rozwojowi zdarzeń i mam nadzieje że nie zapomnisz pochwalić się jak zakończą się twoje negocjacje ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale coś mi się wydaje że ten cały nc+ to chyba z koniem na łby się zamieniło. Dzisiaj kolejny w tym tygodniu telefon i babeczka mi próbuje ponownie wcisnąć abo za 159zł gdzie teraz płacę 139zł odejmując mi pakiet noc, redlight. No to stałe pytanie czy potrafi liczyć tak ona potrafi to dlaczego mam płacić 20zł więcej za mniej. No ale nowe kanały eleven są, no ale to ja straciłem prawa do la ligii??. Tak mnie dzisiaj wqwił ten telefon trudno... jak im śmierdzą moje pieniądze mam ich w d***ie tak aroganckich i natarczywych konsultantów w żadnych BOK nie słyszałem. Coś czuję że sharing rozkwitnie jeszcze bardziej...

Edytowane przez nawasaqi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i dalej bez zmian u mnie :) umówiłem się na sobotę jeszcze. Warto brac HBO i Cinemax coś ciekawego tam teraz puszczają ?

 

Obecnie mam 80 zł i HBO. zastanawiam się czy przedłużać za 80 i HBO 6 m gratis czy dopłacić do 94 i mieć dalej HBO i zyskać Cinemax. Odpada C+ seriale i discovery w tej opcji ale tam lipa jest

@mawasaqi- zaraz i BPL mogą stracić :( dlatego też nie wiem co robić a umowa do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawa gustu. Jeden Ci powie, że Cinemax jest ok a inny, że nic nie oglądał przez cały rok. Dlatego takie pytanie nie ma sensu, musisz przejrzeć program z ostatnich miesięcy i samemu ocenić. Ja bardzo lubię ten program, mają nowości (niektore amerykanskie hity typu "Foxcatcher" czy kino eurpejskie typu "Manadarynki") i dobrą klasykę, możliwość wybrania napisów i nie przerywają filmów reklamami. Są niestety nierówni, bywają miesiące, że z trudem mozna cośwybrac, innym razem filmów jest więcej. Średnia w moim odczucie przyzwoita. Ale ktoś inny może napisać coś zupełnie odwrotnego bo np. nie lubi kina festiwalowego.

 

Jeśli jesteś kinomanem i Cię stać to obowiązkowo musisz mieć dostęp do C+, HBO, Cinemaxu i Ale Kino. Wtedy będziesz miał dostep do prawie wszystkich premier kinowych plus filmy spoza dystrybucji.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mawasaqi- zaraz i BPL mogą stracić :( dlatego też nie wiem co robić a umowa do końca listopada.

Cokolwiek byś nie zrobił to nie daj się wpuścić na 2 lata jak ci zależy na BPL o której przyszłości mało wiemy.

Weź nawet o 10 zł drożej byleby na 1 rok maks 15 miechów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku było tak, że dostałem HBO na 6 miesięcy z zaznaczoną opcją wyłączenia. Pani poinformowała mnie, że 31 maja jest ostatnim dniem promocji HBO i z dniem 1 czerwca HBO zostaje automatycznie odłączone. No ale ja się o to dopytywałem, pewnie nie ma tak że "mechanicznie" to działa, tylko trzeba sobie tego dopilnować. Filmboxy włączają się 1 miesiąc 1 stycznia- tu wszyscy tak mają. Poza tym Pani wyraźnie czytała mi ile płacę i że ta opłata jest niezmienna przez cały czas umowy (z wyjątkiem Elevenów o czym piszę poniżej)- chyba że sam dokonam w tym czasie jakiś zmian, czyli dobiorę coś np.  Miałem też możliwość zablokowania rozmów telefonicznych z nc+ od ich strony, czyli że nie życzę sobie żadnych telefonów od nich, ale wolałem jednak zostawić jak do tej pory. Pani tłumaczyła wszystko jasno i wyraźnie- naprawdę jeszcze tak przejrzyście nigdy nie dokonywałem przedłużenia umowy :) Ceny standardowe: Extra+ i 6xC+ z MR Cameleon i dwoma dekami za 69,9zł. No i Eleveny w wiadomej cenie, z tym że też od razu zaznaczyłem w umowie tylko na rok Eleveny, a potem chcąc przedłużyć muszę zadzwonić. Przyszło potwierdzenie i absolutnie wszystko się zgadzało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem po pierszym telefonie (oferta identyczna do porzednich na tym forum) czyli Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł.

Umowa do 31.12.2015. Uważam, że warto zaryzykować i wysłać wypowiedzenie. Obecnie za niniejszą ofertę programową płacę średnio 59,9 zł a podwyzka o 10 zł to lekka przesada (podwyżka max 5 zł do przyjęcia). Jest cały miesiąc, więc ryzykuje - tak radzę każdemu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatecznie zaakceptowane warunki:

 

Start z 6 x Canal - 54,90 zł 

Vod Seriale  - 0 zł przez 12 miesięcy, 13-24 m - 20 zł

Hustler HD - 0 zł x 12 miesięcy, 13-24 m - 4,99 zł

Wymiana na dekoder HD 500GB z Wifi - 0 zł aktywacja/ 5 zł najem miesięczny

MR - z dekoderem HD wifi (aktywacja 99 zł), 12 m- 5 zł najem, 13-24 m -10 zł

Proponowano mi HBO x 6 m - 0 zł, a następne 6m za 25 zł. Możliwość wyłączenia HBO po upływie 12 miesięcy.

Edytowane przez rafal1377
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostanie dalej za 0.

@rafal1377. Po co wiązać się umową na dodatki, skoro można sobie włączać i wyłączać co 2 m. i na to samo wyjdzie? VOD seriale za średnio 10 zł/m? Ten szajs powinien być w gratisie. Do tego ta aktywacja 99. Zrobili Cię w chu... Aktywacja dodatkowego grata do MR 49. Musieli sobie zrekompensować aktywację za główny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon i nic nowego,nadal czekam i tak sobie myślę że NC+ ma nas głęboko w dpie .Dziennie wywalają tysiące złotych na reklamę dla nowych ,a szkoda 5 czy 10zł dla starych.Pewnie że koszty rosną ,ale nie aż tak,  u mnie skok opłat z 49zł na 69zł za Extra z C+ jest trochę przesadzony zwłaszcza że Canal+ teraz niczym szczególnym nie rozpieszcza!.Spokojnie przystał bym na 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...