Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było:

Extra+ z C+ 69,90zł/mc. przy umowie 24 mies.

Extra+ za 54,90zł/mc. umowa na 15 lub 24 mies (wg. konsula nie ma różnicy).

Możliwość negocjowania "gratisów" typu HBO/ManPack/Filmbox - mnie interesuje tylko zniżna na abo a nie dodatki na krótko.

Ewentualnie Comfort+ za 39,90zł (czyli tyle co dla nowych).

Rozmowa miła, kulturalna i rzeczowa, kosul powiedział, że niestety taka jest polityka i taniej będzie cieżko, ale mówił, że może za jakiś czas coś się uda zaproponować - tak więc, czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie stanęło na:

 

Extra+ 

HBO

MR

Pace500 i SagemcomHD

Cinemax'y na 6-mcy 

Umowa 15 m-cy  

 

69,90 zł

 

Może za 15m-cy będzie lepsza oferta :)

Ciekawe, że HBO wyceniają dokładnie tak samo jak Canal+. Zdecydowanie wolałbym ofertę Extra z 6C+ i HBO gratis na 6 miesięcy w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca lutego (stary abonent cyfry+) obecnie:

 

comfort+

netVOD konto podstawowe

Multiroom standard

NajemBOX+

HBO

Extra+

Multi+

Cinemax

PremiumSport&Film

Filmbox

Najem HD Multiroom

2x Cameleon

dekodery sagecom DSIW74 / DSI83

 

Kwota 141 zł

 

Na tą chwię nie interesuje mnie cinemax, filmbox, multi+ , jestem zainteresowany c+ 6/8 hbo łącznie z hbogo

Co na tą chwilę mogą mi zaproponować?czytając forum proponują superpremium 104 zł  bądz extra+ z 6C+ hbo mr 99 zł 

Na Tą chwilę mógłbym sie zgodzić na to, abonament i tak opłacany przez 2 osoby. Na co mogę liczyć? Abonament opłacany w tej chwili dość wysoki, niestety umowa mojej mamy a ja dopiero teraz wziąłem sie za to , sami znowu jej coś wcisną i będzie jeszcze wyższa kwota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W połowie 2014 przedłużałem umowe . Mam Comfort+, Multi +, Extra+ na 24m za 79,9 gdzie 6m za 0zł. dodatkowo miałem HBO na 6m za free i stad pytanie. Czy nc+ powinna wyłączyć mi HBO z automatu? Niestety nie moge znalezc papierow odnosnie przedluzenia tej umowy. Moze ktos wie gdzie znalezc jakis regulamin itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla mnie:

Extra + 6xCanal + MR + PVR na 24 msc. za 69,90 zł 

HBO - 25,-

Eleveny 7,95 (pierwsze 12msc), później 15,95(?)

 

Ale zdecydowałem się na Superpremium za 94,5 zł z 6XC+ + Eleveny jak powyżej na 24 msc. bo extra + 6xC + hbo wychodzi tyle co superpremium a mam jeszcze Cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj myslałem że w końcu przedłużę już umowę, oferta oczywiście standardowa, wiec bez szału, Extra, z 6x C+ itd. za 69,90 po czym gdyz gośc zaczał czytac już waruni umowy okazało się że VoD Canal+ które do tej pory miałem cały czas, teraz już nie będzie, bo tylko w przypadku gdy ma się dostęp do wszystkich Canalów udostepniają tez Vod. Paranoja , nnie dość że musże dopłacać do HBO które było wcześniej, mieć gorsze awarunki, to jeszcze zabiora VOD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam pakiet Comfort + z

  • opcje dodatkowe:
  • MULTIROOM STANDARD
  • Multi+
  • Cinemax
  • HBO
  • Premium Sport &Film
  • EXTRA+
  • Filmbox

Chciałbym wziąść all tj. VIP max + kanały Eleven. Za ile można dostać całość? Oczywiście umowa wypowiedziana.

Najtaniej można to wziąć za 170 zł przy czym opcje internetowe idą do kosza. Tyle płacisz pierwsze 12 miesięcy a po 12 miesiącach 8 zł więcej jeżeli nie będzie promocji na Eleveny lub z nich zrezygnujesz. Ja tak wynegocjowałem i jestem zadowolony. Przy tych promocjach co mi dali, czyli 4 miesiące tańszy abonament średnia cena wychodzi 168 zł, a że płaciłem za mniej do tej pory coś koło tego więc mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jaką dostałam nie odbiega od tutaj proponowanych

 

Comfort+ z 6x Canal , HBO - 6 miesięcy gratis , MR i najem -gratis - 59 ,90 pln

 

Extra + z 6 x Canal , HBO - 6 miesięcy gratis, MR i najem - gratis - 69,90 pln

 

umowy na 24 miesięcy .

Poszłam w comfort bo umowa do końca listopada a nie mam już czasu na dalsze negocjacje .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi również przyszło przedłużyc. Umowa na wypowiedzeniu do kona listopada. Dzisiaj kontakt i propozycja:

 

Extra+, 8C+, HBO 6m free,Filmbox 1m free, za 79.90

Superpremium, 6C+ za 94,90

 

Chciałem pierwsza opcje z 6C+ i HBO 6m a później 25 ale miła pani powiedziała ze takiej opcji nie ma. Nic w jedna ani druga nie ruszaja. Nie wiem czy jeszcze próbować coś szarpać w czwartek jestem umówiony na kolejny telefon ale raczej nie powalcze.

 

Mam dekoder Pace 500 GB czy jest sens go wymieniać ? Musiałbym zapłacić aktywację lub haracz miesięczny. Zostając przy obecnym mam za free. Czy warto wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam umowę do końca Lutego 2016, umowy jeszcze nie wypowiedziałem ze względu na 1 miesięczny okres wypowiedzenia.

 

Obecnie proponują mi:

 

1) Comfort + 6x Canal - 59,90 zł

Vod Seriale - 15 zł miesięcznie

Hustler 12 m - 0 zł/ 4,99 zł po 12 miesiącach

Dekoder HD Wifi najem x 5 zł miesięcznie

MR -12m x  5 zł miesięcznie / 10 zł po 12 miesiącach

 

2) Extra + 6 Canal - 69,90 zł

Vod Seriale - 10 zł miesięcznie

Hustler 12 m - 0 zł/ 4,99 zł po 12 miesiącach

Dekoder HD Wifi najem x 5 zł miesięcznie

MR -12m x  5 zł miesięcznie / 10 zł po 12 miesiącach

 

W obu przypadkach umowa na 24 miesięcy.

Czytając forum wiem że w przypadku Comfort + i Extra + cena jest tak jak dla wszystkich na wypowiedzeniu, natomiast czy będąc na wypowiedzeniu mogę "ugrać" najmem dekoderów za 0 zł? lub Vod Seriale za 0 zł?.

Nie wiem czy czekać, czy brać ofertę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 31 grudnia mam koniec umowy wypowiedzenie złożone.

 

Obecnie mam: Universe+, Premium Film (do końca roku 8C+), HBO, MRS, CANAL+ VOD za wszystko płace 89 zł

Chce zrezygnować z HBO, i przedłużyć za kwotę, która się tu często pojawia 69,90 za 6C+, Extra

Niestety dla mnie nie ma takiej opcji...jest 8C+, Extra, 6m HBO MRS w cenie za 79,90 na 24m

 

Czy naprawdę dla mojego abonamentu nie ma tej popularnej opcji za 69 zł ? Czy może muszę jeszcze poczekać ?

 

Pytam bo raz zadzwoniłem na Warszawski numer, gdzie zostałem przełączony do działu utrzymania klienta i zapytałem Pana wprost czy dla mnie jest oferta za 69,90zł 6C+, Pan potwierdził, że jest i w skład wchodzi pakiet Extra nie Comfort, wywalczyłem nawet HBO na 6m gratis, później mogę wyłączyć. Ostatnim moim pytaniem było czy MRS będę miał za darmo jako ich klient Pan tego nie wiedział, więc kazał zaczekać dopyta. Po dwóch minutach wrócił do mikrofonu i oznajmił, że niestety oferta za 69,90 zł już się skończyła i dla mnie jest za 79,90 z 8c+. Szczęka mi opadła. Podziękowałem. I co teraz czekać, będzie lepiej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że VoD Canal+ które do tej pory miałem cały czas, teraz już nie będzie, bo tylko w przypadku gdy ma się dostęp do wszystkich Canalów udostepniają tez Vod. Paranoja , nnie dość że musże dopłacać do HBO które było wcześniej, mieć gorsze awarunki, to jeszcze zabiora VOD...

 

Za czym płaczesz. Ta usługa - to największe nieporozumienie jakie jest na platformie NCplus. Ta usługa ma sens TYLKO dla abonenta który nie potrafi sam sobie wybrać ciekawego filmu i samodzielnie go nagrać ORAZ uwielbia mydlaną jakość SD która jest na VOD Canal+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czy mógłby ktoś doradzić czy wymieniać Pace 500 GB na ten nowy dekoder przy przedłużaniu ? Obecnie mam za darmo jeśli wezmę mowy to opłata aktywacyjny lub miesięcznie 5 zł. Przez ostatnie miesiące mię korzystałem z dekodera wiec nie wiem czy jest sens zmieniać ( nowinki techniczne lepsza wydajność jakość ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też nie ma tej opcji extra + 6 canalplus w cenie 69 zł.

Chętnie przedłużę jeśli mi to zaproponują... inaczej na pewno nie.

W tej chwili najtańsza oferta dla mnie to extra + 6 canalplus za 79 90 !!

Ja przy pierwszych ofertach też tak miałem 89,90 zł za 8C+, 79,90 za 6C+ raz nawet dostałem wspaniałą ofertę 6C+ za 69,90 ale z pakietem Entry nie Extra:D

 

po jakimś czasie mam teraz propozycje 8C+ za 79,90 na 24m lub nowość za 59,90 zł sam pakiet Extra na 15m

 

Tobie też powinni opuścić z ceny pytanie tylko kiedy i czy jest dla nas realny pakiet Extra, 6C+, MRS za 69,90zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...