Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy mi się... no tak, już dzisiaj. W związku z brakiem ciekawej oferty nie przedłużyłem umowy i pewnie jutro wyłączą mi sygnał.

Widzę, że czasem dzwonią po wyłączeniu sygnału, nawet po kilku dniach. Natomiast, czy jeśli ja zadzwonię do nich po wyłączeniu już sygnału, to przedłużą mi umowę? 

Domyślam się, że tak. Rozumiem, że ten okres 14 dni na zdanie sprzętu jest okresem, kiedy klient może się rozmyślić z wypowiedzenia i przedłużyć umowę?

Bez różnicy czy Ty zadzwonisz czy oni, możesz reaktywować umowę bo rozmyślić się z wypowiedzenia już  nie możesz. Jest tego plus bo październik powinien być za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba również po 1 listopada przejde do polsatu, piłki noznej nie oglądam więc nie będe płakał, a za 79,90 będe miał u nich HBO i Cinemaxy, bo to co zrobili od maja tworząć np.C+1 to żenada godzinne opożnienie a i tak wszędzie powtórki, cóż po 8 latach bye nc+, słuchajcie a możemy napisać email do UOKiK że proponuja dwa lata umów przedłużających lub 12 m-cy lae drożej, jak własnie za chwile wysyłam skarge na nich a co,  a po drugie wkurza mnie emisja piłki nożnej i żużla na głównym C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś biorę pakiet CP ale bez HBO bo my nigdy z tych kanałów nie korzystaliśmy.

Nie mam niestety telefonu w PLUSie - nam miesieczna opłata wyniesie ok 45 zl ( uśredniając z darmowymi miesiącami) za pakiet Familijny MAX HD z Film HD,Sport HD i Cinemax HD.

Tez nie mam telefonu w plusie ale mam kogos w rodzinie i na niego wziąłem. W Nc coraz gorzej bo miesiac temu chociaz na rok dawali a teraz 24 miesiace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie mialem tel. z krakowa,

umowa do konca maja'16 i oburzeni dlaczego już teraz wyp. umowy zlożyłem.

Żadne tłumaczenia że oferta filmowo/sportowa na dnie im nie pomaga,

informują że tj. nietypowa sytuacja i będa dzwonić co jakiś czas  z propozycją wycofania wyp.

O elevenach babka nic jeszcze nie wie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Do mnie znów tel od konsultantki z Krakowa .... co do odróżnienia... to krakusy czasem zaciągają końcówki :) po tych ich rozpoznać, wiem bo studiowałem w Krakowie i sam tez zacząłem trochę zaciągac

 

 

No i bez zmian, są mocni 24 mc 69,90 .... mam to gdzieś... ja chce 12 69.90

w poniedzialek oddaje dekoder, Antenę dziś zamontowałem mam 20 parę kanałów wystarczy. A w promocji świątecznej coś podpisze może z CP może z NC+ sie okaze, dwa miesiące na naziemnej da sie zyc

 

 

Badzcie twardzi - jak w czasie połączenia N z C+ , W KOŃCU PODWYŻKA WYNOSI PONAD 20 % CENY POPRZEDNIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, chyba już przez te kilka godzin nikt nie zadzwoni ..... poczekam więc na ewentulane propozycje kilka dni, a potem oddaję dekoder i biorę u lokalnego operatora kombo z internetem z i telewizją z C+ (C+ na 12 mcy reszta na 24)), które będzie mnie kosztować więcej około 6 zł / mc niż oferta osobno net i osobno nc+ (na warunkach które proponują), Zyskuję sportowe Polsaty i internet mi przyspiesza z 50 do 100 Mbit/s, a tracę TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z dziś.

8x C+, Extra+, Filmbox na 1 miech gratis za całe 93zł lol. Oniemiałem, choć nie na początku bo babka mnie wypytywała co lubię oglądać itp. itd.

Ale ponieważ jestem rzeczowy po kilkunastu sekundach zaprotestowałem hahah i pytam o konkret. Więc go dostałem i tak samo jak podczas poprzedniej rozmowy żaden argument z mojej strony na obniżkę ceny i 1 rok umowy zupełnie nie trafiał do pani.

Pytałem czy za każdym razem będą te same absurdalne dla mnie oferty, czy notują co klient oczekuje to nawet tego nie wiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...