Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt że umowa kończy mi się dopiero w kwietniu ale tak zaglądnąłem zobaczyć co się dzieje w tym dziale i jakoś gorzej Panowie i Panie gorzej niż było w styczniu. Obecnie mam Comfort, Multi, Extra, wszystkie C+, C+ Vod, HBO, najem Mediaboxa za 49,90 + 5 zł najem dekodera. Miesiąc temu dokupiłem do abonamentu Multiroom Standard więc dodatkowo 10 zł do abo. Czy na tą chwilę byłbym w stanie utrzymać to wszystko za podobną cenę jak nie identyczną??

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że umowa kończy mi się dopiero w kwietniu ale tak zaglądnąłem zobaczyć co się dzieje w tym dziale i jakoś gorzej Panowie i Panie gorzej niż było w styczniu. Obecnie mam Comfort, Multi, Extra, wszystkie C+, C+ Vod, HBO, najem Mediaboxa za 49,90 + 5 zł najem dekodera. Miesiąc temu dokupiłem do abonamentu Multiroom Standard więc dodatkowo 10 zł do abo. Czy na tą chwilę byłbym w stanie utrzymać to wszystko za podobną cenę jak nie identyczną??

Sam sobie odpowiedziałeś na początku. Jeśli naprawdę przejrzałeś to forum to wiesz że nie osiągniesz tego co miałeś ale też bez sensu jest dzisiaj zastanawiać się jeśli do kwietnia masz spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od dawna tutaj nie zagladalem, ale juz niedlugo trzeba bedzie przedluzyc umowe.

 

Umowa do konca Listopada, ale od tygodnia telefony z NC+ 3 razy dziennie. Jak widze na tym forum jakie ceny proponuja to mi sie nie chce jeszcze odbierac od nich telefonu - napewno nie dzwonia po to aby mi obnizyc rachunki.

 

W tej chwili mam Comfort+, HBO, Multi, Extra+, Premium Sport & Film i kameleon za 80zl - 16 miesiecy temu wydawalo mi sie to bardzo drogo. W sumie TV prawie nie ogladam, za to moja zona prze 2 godziny dziennie tylko oglada lokowanie produktow przerywane reklamami k/mac.

Edytowane przez GolfBravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Was więc Smart HD z opłatą 20 zł na dwa miesiące. Pierwszy miesiąc 100% oferty Smart HD, potem doładowanie za 20 zł i 3/4 oferty Smart w miesiącu w następnym miesiącu programy podstawowe potem "obowiązkowe" doładowanie za 20 zł i znów 3/4 oferty by po miesiącu mieć podstawowe programy i tak w kółko. To dla mało wymagających i mało oglądających TV.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tych ofertach dla przedłużających i pytam....gdzie te dobre oferty ? :) gdzie te oferty żeby abonenta zatrzymać.....przecież to jakieś nieporozumienie... Canal+ z taką treścią z takimi prawami a cena z kosmosu :)...mam jeszcze rok do końca umowy...pakiet Extra+ 8xC+ HBO Adventure i multiroom na Cameleonach na łamańcu ze średnią 65zł i nie czuje że to jest coś więcej warte...już widzę tą cenę przy negocjacjach :).. oj sporo ludzi się z nimi pożegna...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To własnie nie jest więcej warte niż (niech będzie) te 69zł :)...za miesiąc powiedzą ile jeszcze trzeba dorzucić za 11 (ale za miesiąc będzie na forum o tym głośno)...wiadomo czego jest mniej w ofercie C+....czego więcej?...nie wiem nie odczułem tego :)

Oglądam mało telewizji....te premierowe filmy to już dawno widziałem :)...trochę popatrzę na coś w stylu TVN24 ,czasami jakieś mecze,dziecko trochę na bajki,na 70% kanałów nawet nie da się patrzeć...taką "piękna" jakość :)

A HBO na cały okres....tak dla zasady bo niby nie można było tego dostać jak się wcześniej nie miało :)

Przy następnych negocjacjach będę w komfortowej sytuacji...chcę zrezygnować całkowicie :)..wystarczy mi DVB-t i internet :)...canal+ sport online będzie od rodziców a ipla od brata :)

Edytowane przez astalavista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, 3. już telefon z Krakowa od konsula , który przyznał (na me "gorzkie żale") , że i tak jestem najgrzeczniejszym z rozmówców (oj, nasłuchają si e niebodzy, nasłuchają) spełzł na niczym. Nie widzę powodu w ramach jakiejś chorej odpowiedzialności zbiorowej za politykę operatora wnieść abonament o 60% wyższy niż dziś (mając ewidentną demolkę na poprzednio hitowym BBC HD) . Trochę szkoda camela , na którym coś tam się przyplatało więcej, ale bez jaj. Z retoryki operatora wynika, że teraz pokutujemy za błędy polityki cenowej. Teza , ze jest dużo drożej w technicznej kwestii nadawania (w świetle opinii, ze MPEG4 to taniej)  też mnie nie przekonuje. Konsul wyraził też opinię, że dumping z przeszłości odbija się na ofercie premium (coraz częściej C+  "zapomina" o premierze). Coż czekam do końca (i ze mną 2 inne osoby) , wszystko jednak wskazuje, że ten kontrakt nie do uratowania. Propozycja za  Comfort+Multi  z Sagemcomem to 24,90...za Start+ z tymże dekiem 14,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa do końca miesiąca - Wrzesień

Wypowiedzenie wysłane w zeszłym miesiącu. Obecnie mam jakiegoś łamańca na 15 miesięcy, najpierw było przez parę miesięcy po 10 zł abo a teraz 89,90 za Comfort+, Multi+, Premium Sport&Film, Multiroom standard, EXTRA+, Najem Box+.

Dekodery mam jeszcze stare z cyfry (SAGECOM), czy opłaca się wymienić?

Na razie żadnej oferty nie dostałem - zablokowałem połączenia przychodzące od nich ;) i czekam z odblokowaniem do poniedziałku, bo wcześniej zwykle nie ma sensu rozmawiać, ile by kosztowało utrzymanie obecnej oferty?

 

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Z retoryki operatora wynika, że teraz pokutujemy za błędy polityki cenowej. Teza , ze jest dużo drożej w technicznej kwestii nadawania (w świetle opinii, ze MPEG4 to taniej)  też mnie nie przekonuje. Konsul wyraził też opinię, że dumping z przeszłości odbija się na ofercie premium (coraz częściej C+  "zapomina" o premierze). Coż czekam do końca (i ze mną 2 inne osoby) , wszystko jednak wskazuje, że ten kontrakt nie do uratowania. Propozycja za  Comfort+Multi  z Sagemcomem to 24,90...za Start+ z tymże dekiem 14,90.

pod koniec lipca z łamańca na start przeszedłem za 9,9 zł z sagemem i nie widzę większej róznicy a wcześniej miałem łamańca z C plus HBO nie bójcie się :mrgreen: z roku na rok i tak tzw premium canały stawały się premium tylko z nazwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znajomy ma 2  x  Cameleony bez dekoderów obecnie płaci 89,90 za

 

Comfort+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

 

 

Umowa do końca wrzesnia na wypowiedzeniu chce dostac EXTRA+  Z  CANAL+ (6) za 69 zł + MenPack za 10 zł

Czy sa takie oferty i czy takie cos dostanie ? Moze ktos z Was dostał  coś takiego ?

Edytowane przez WielkopolskaGórą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tych ofertach dla przedłużających i pytam....gdzie te dobre oferty ? :) gdzie te oferty żeby abonenta zatrzymać.....przecież to jakieś nieporozumienie... Canal+ z taką treścią z takimi prawami a cena z kosmosu :)...mam jeszcze rok do końca umowy...pakiet Extra+ 8xC+ HBO Adventure i multiroom na Cameleonach na łamańcu ze średnią 65zł i nie czuje że to jest coś więcej warte...już widzę tą cenę przy negocjacjach :).. oj sporo ludzi się z nimi pożegna...

 

Dokładnie , też czytam już od dłuższego czasu bo zbliża się powoli koniec umowy a tu takie jaja z tą nc+ :(

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba łączyć, każdy dekoder działa niezależnie.

 

Cześć,

Mam jeden abonament nc+, kończy mi się umowa. CZy jest jakaś opcja żeby dobrać drugi dekoder i kartę za dopłatą ale tak żeby mieć tv w drugim mieszkaniu? Umowa na tego samego abonenta. Niestety ale odległość jest za daleka aby zadziałał multiroom który potrzebuje połączenia sieciowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki numer dzwonić, żeby dostać comfort za 24,90zł? Wypowiedzenie wysłane, tylko spóźniłem się miesiąc i jak nie przedłuże do końca miesiąca to zabulę 205zł w kolejnymi miesiącu. Miałem super łamańca z canal+ i HBO + hustler za niecałe 60pln. Proponują tylko comfort za 39,90zł lub start za 19,90zł. Czy w moim przypadku, tzw."nóż na gardle" wyciągnę comfort za 24,90zł? Czy muszę brać albo start za 19,90zł albo comfort za 39,90zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...