Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi proponowali przedłużenie canal plusów. Mówię że ekstraklasa nie pewna, inne prawa również . Konsultant: Wszystkie prawa zostały przedłużone. Odpowiadam : Czemu mnie Pan bezczelnie oszukuje nie ma jeszcze rozstrzygnięcia. Z oszustem nie chce rozmawiać. Później oddzwonil i przeprosił za oszukiwanie.

Pewnie wybiórczo sprawdzali rozmowy i trafiło na moją i kazali mu oddzwonic.

Nie ma nawet co cytować tego jawnego oszukiwania przez konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem, poprzednia oferta to:

 

6 x Canal+

Filmbox 6 msc

Redlight 6 msc

Multiroom - 2 x karty Cameleon

5 msc 0 zł 10 msc za 79,90 zł

 

Proponowano mi dzisiaj umowę na 12 msc z kwotami jak poniżej:

 

59,90 zł - odpowiednik EXTRA + tylko z 6 canal+

Filmbox na 6 msc

HBO na 6 msc

Multiroom - 2 x karty Cameleon

 

84,90 - odpowiednik superpremium z 6 canal +

HBO GO na cały okres trwania umowy

Filmbox na cały okres trwania umowy

Multiroom - 2 x karty Cameleon

 

Ostatecznie skończyliśmy na

 

99,90 - superpremium z 8 * Canal+

HBO GO - na cały okres trwania umowy

Filmbox - na cały okres trwania umowy

Redlight HD - na cały okres trwania umowy

Multiroom - 2 x karty Cameleon

 

Chyba ta ostatnia nie jest najgorsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam Pace z karta Cameleon

pytanie: czy jest jeszcze możliwość multiroomu z dwiema oddzielnymi kartami Cameleon i dodatkowym tunerem np: Sagemcom?

 

Jestem w cyfrze ok 4 lat, od początku bez MR, teraz przydałby się MR - tylko jak rozmawiałem z konsultantem to ponoć od maja nie ma już takiej możliwości i tylko opcja wifi/lan z wymianą tunerów

proszę o info

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy tu pisali o równym traktowaniu abonentów. Więc jak widać w nc+ też doszli do tego samego wniosku i oferty dla tych którzy wysłali wypowiedzenie

są takie same jak dla tych którzy takowego nie wysłali :P

 

@lukkil no i konsultant ma rację, nie ma już multiroomu z dwiema oddzielnymi kartami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wypowiedzenie jest konieczne jeśli chce się zejść z pakietu.

Place 99 za Cinemaxy HBO i wszystkie C+ zadzwonili do mnie bo umowa do końca lipca i zaproponowali mi to samo za 109 PLN ^^

Mówię, że nie interesują mnie Cinemaxy i HBO a pani mówi, że przykro mi ale nie da się zejść bez wypowiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy telefon po wypowiedzeniu. Extra+, 6xC+ i MR standard na 12 miesięcy za 59,90 zł. Czyli drożej za mniej w moim przypadku. Wytknąłem konsultantowi, że w C+ nie będzie już ligi włoskiej i francuskiej (przemilczał to uczciwie, bo czytam, że inni konsule kłamią na ten temat). Ciekaw jestem kto pierwszy trafi na tą samą ofertę, ale za mniej niż 59,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tu, że możliwe, że nc+ pozbywa się najbardziej roszczeniowych klientów, ale jak na moje chłopskie myślenie biznes nc+ (podobnie jak telekomy) nie wiąże się z kosztami przypisanymi każdemu abonentowi (ewentualnie tyle co koszt dekodera). Oni dokonują inwestycji ogólnych w infrastrukturę, w ofertę programową i potem każdy kto płaci cokolwiek to dla nich czysty zysk. Więc nie wydaje mi się, żeby byli skłonni pozbywać się jakichkolwiek abonentów, szczególnie na tak trudnym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon przed chwilą. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane.

Proponowali Extra+, 6xC+, HBOx3 (ewentualnie Filmbox) na 6 miesięcy, Pace 500GB. Wszystko to za 59,90 umowa na 12 miesięcy. Aktualnie płacę za to samo w łamańcu ok. 65zł.

Za ile minimalnie w obecnej chwili można to wyrwać od nich?

Chciałem też zmienić PACE na Mediaboxa ale konsul stwierdził że aktualnie nie wymieniają na te dekodery. Przy Turboboxie doliczył 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczą na naciągnięcie jak największej liczby abonentów na wyższe ceny:( Kto się nie ugnie to będzie miał - takie jest moje zdanie. To jawne [beep]e w @#ja z abonentami, widać to na tym forum po różnicach w cenie za te same pakiety - kogo udało im się wy@#*ać bez mydełka a do kogo musieli go użyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Proponowali Extra+, 6xC+, HBOx3 (ewentualnie Filmbox) na 6 miesięcy, Pace 500GB.(...)

Za ile minimalnie w obecnej chwili można to wyrwać od nich?

 

nikt po 11 maja nie szedł poniżej 59.9....

+ drobne niuanse: można wymęczyć hbo na 6 a filmox'y/cinemax'y na 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczą na naciągnięcie jak największej liczby abonentów na wyższe ceny:( Kto się nie ugnie to będzie miał - takie jest moje zdanie. To jawne [beep] w @#ja z abonentami, widać to na tym forum po różnicach w cenie za te same pakiety - kogo udało im się wy@#*ać bez mydełka a do kogo musieli go użyć :)

Bez mydełka mają tych, którzy płacili więcej niż 59,90zł. Ci którzy płacili mniej (np. słynne łamańce za 53zł) nie przedłużają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Proponowali Extra+, 6xC+, HBOx3 (ewentualnie Filmbox) na 6 miesięcy, Pace 500GB.(...)

Za ile minimalnie w obecnej chwili można to wyrwać od nich?

 

nikt po 11 maja nie szedł poniżej 59.9....

+ drobne niuanse: można wymęczyć hbo na 6 a filmox'y/cinemax'y na 12

 

 

A przed 11 maja za ile można było mieć ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem. Umowa do 31.08, wypowiedzenie złożone.

Nowa umowa na 12 miesięcy

Superpremium+ (6) - w tym jest 6xC+, miało być 8xC+

Filmboxy

Multiroom x 2 karty

2 x deki od nich

Kwota 84,90zł

Wszystko na 12 miechów, niby nowa umowa ma obowiązywać od 01.09.2015, ale już włączone, na razie świeci się 8xC+, jeśli zgasną to mam składać reklamację.

Do tej pory też płaciłem 84,90zł ale bez cinemaxów i filmboxów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego?Brałeś opcję w marcu to liczona jest od kwietnia.

 

Pani na infolini mowila ze wylacza z koncem maja:)

 

Powiem wam ze maja duzy balagan w NC+.Na poczatku marca bralem pakiet comfort i do tego paczka canalow plus na 3 miechy gratis.Mamy juz polowe czerwca a mi paczka nadal swieci ,czym to jest spowodowane?

 

Albo świecić będzie dalej a się kwota rachunku zmieni :)

 

CAly czas mam do placenia 39,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...