Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały Cyfry+ są już od jakiegoś czasu, tylko jak je zamówić ? inne zmiany tez są już od jakiegoś czasu.

 

Dziś po uruchomieniu dekodera włączyłem TVN i był tylko dźwięk i plansza że nie ma tego kanału w abonamencie, po restarcie dekodera nadal to samo dopiero ponowne przeskanowanie listy kanałów pomogło, czy miał ktoś już taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taki problem: Ostatnio dokonałem aktualizacji oprogramowania na dekoderze SHD-85 i jak sie aktualizowało to wyskoczył błąd 1406(wychodzi na to że coś się źle pobrało) i tak teraz jest przy każdym włączaniu. czy koś może wie co zrobić ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłączyłem do USB klawiaturę ;)

Działają klawisze te co na pilocie. Wciąż próbuje rożnych kombinacji, a może akurat na coś trafie ;)

 

U mnie po wejściu w "ukryte menu" wyświetla się Alert "1" i dekoder zawiesza. Zabezpieczenie? Być może...

Pozdrawiam

 

EDIT:

Z klawiatura się chyba nie uda... Jeśli kliknie się guzik nie znajdujący się na pilocie w dekoderze jest wykonywana poprzednia akcja.

Jeśli chodzi o menu, to u mnie jakiekolwiek listy, okienka itp pokazują się tylko przy HDMI. Jak dekoder podłączony jest SCARTem to poza oglądanym programem nic się nie wyświetla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powiem o tej waszej paczce SMT-H6106_opensrc

 

ntpclient.tar.gz - NTP (ang. Network Time Protocol) – protokół synchronizacji czasu

wget-1.11.tar.gz - GNU Wget jest programem służącym do pobierania plików z Internetu, za pośrednictwem protokołu HTTP lub FTP.

linux-2.6.17.14_stm22_0039.tar.gz - jądro Linuxa

busybox-1.2.1.tar.gz - BusyBox to program komputerowy łączący funkcje podstawowych narzędzi Uniksa w jednym pliku wykonywalnym.

initrd.tar.gz - initrd (też initrd.gz) - "initial RAM disk" - Plik initrd jest używany przez bootloadera podczas uruchamiania komputera z systemem operacyjnym Linux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja myśle że gdy bedzie nowy soft to usb bedzie wykorzystane do podłączenia pamięci flash

Na pewno nie ;)

Każdy używał by dekodera jak odtwarzacza i wideo na życzenie nie było by pewnie dochodowe :]

 

W dekoderze da się zrobić wszystko bo to Linux.

Jednak trzeba się na tym znać ;) Poza tym dekoder ma plombę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam prośbę, może ktoś mi pomoże. Nie znajduje mi dekoder kanałów Discovery i Animal Planet (tylko 5 kanałów), resztę kanałów z tej częstotliwości mam na liście i nie ma informacji, że jest brak sygnału, co można zrobić, żeby już normalnie znajdywało kanały?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...