Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak livebox ci się zepsuje to dzwonisz na infolinie i tam dają ci numer reklamacji jedziesz do telepunktu i ci wymieniają.

To jest wszystko zrobione tak, abyś nie mógł korzystać z tego poza domem, tak jest w umowie że nie wolno poza miejscem zamieszkania.

 

To są ich zasady na które godzisz się podpisując umowę, a jak ci coś nie pasuje trzeba było jej nie podpisywać :)

TP to nie Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko zrobione tak, abyś nie mógł korzystać z tego poza domem, tak jest w umowie że nie wolno poza miejscem zamieszkania.

To są ich zasady na które godzisz się podpisując umowę, a jak ci coś nie pasuje trzeba było jej nie podpisywać :)

 

 

skoro odlaczam kabel od gniazdka telefonicznego i dziala mi tv to jak moge z tego nie korzystac poza domem ?:) biore liveboxa i dekoder nawet do sasiada ktory tp nie ma i dzialac bedzie, a jak mi udowodnia ze uzywam poza domem?:) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę chodzi oto, że jeżeli nie podłączysz sobie do tego gniazdka to nie będziesz miał dostępu do wszystkich możliwości tunera. Swoją drogą jeżeli wyjeżdżasz do Wlk. Brytanii to nie lepsza byłaby dla Ciebie oferta Telewizji na Kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest ta telewizja na karte? musze poczytac o niej :) ale chodzi o to ze po co mam podpisywac umowe na jakies inne telewizje jak mam z neostrady, co prawda kanalow duzo nie ma ale zawsze cos:) nie chodzi mi o wszystkie funkcje dekodera, tylko o to ze jak przyjdzie wieczor chcialym wlaczyc polska telewizje :D hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich .

mam taki problem działał mi dekoder tv wszytko bylo git.

do wczoraj:(

zalaczylem pojawia sie logo orange dalej klikam wlacz/wylacz i nie przechodiz mi do menu (tylko ciagle czarny ekran)

 

Pomozcie, co to moze znaczyc zepsuty dekder? czy moze jakie inne przyczyny?

 

z gory dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie opisywales... ale niestety odlacenie liv i dekodera u mnie nie pomoglo:( chyba tylko wymina sprzetu z okablowaniem:(

zaraz zadzownie na infolinie moze coe poradza:) chociaz watpie

 

dzwonilem dzownilem i sie nie dodzwonile:) wkurzony usiadlem i sam jakos przez przypadek zrobilem:)

jeszcze mam pytanko dlaczego tv chodzi tylko przez eurozlacze aprzez hdmi nie? trzeba cos przestawic w dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś wyniknął mi kolejny problem. Gdy włączam dekoder pokazuje się na wyświetlaczu napis "init" świeci się chwilę, potem na sekundę gaśnie i znów się pojawia na trochę i gaśnie. Musze zaznaczyć że podczas uruchamiania nie pokazuje się nawet czarny ekran ani logo orange, widać tylko szum telewizyjny. Próbowałem go odłączać z prądu i od liveboxa. Macie jakiś pomysł co się mogło stać i jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..dzisiaj podczas sprawdzania sygnału z satelity hot bird postanowilem sprawdzic takze sygnal z astry i tu sie bardzo zdziwilem gdyż antene mam na hot bird i sile sygnalu mam -38dBm, a na astrze mam -30dBm!!!Anteny nie przekręcałem i poprostu łapię 2 satelity na jednej antenie z jednym konwerterem nie wiem jak to mozliwe kiedys sprawdzalem poziom sygnalu z astry i nic nie wykrywalo nawet próbowalem ustawic astre lecz nic nie wykrywalo sygnalu wiec ustawilem antene z powrotem na hot bird.dzis chcialem zainstalowac kanaly z astry lecz instalowaly sie tylko kanaly z hot birda..Wiec jak to mozliwe zeby łapac dwie satelity na jednej antenie??

pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taki problem wczoraj oglądałem sobie kanały z oferty Orange TV i nagle część znikła. Teraz jak je odpalam to wyskakuje, że jest za słaby sygnał anteny, dotyczy to m.in. kanałów TVP, Vivy. Część działa chociażby TVN-y. Jeżeli chodzi o instalację antenową to raczej wszystko jest w porządku posiadam w domu jeszcze dwa tunery i na wszystko działa. Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą mój dekoder zainstalował aktualizacje.

Aktualizacja startowała 3 razy (czy to normalne?) po czym nastąpiło przeszukiwanie kanałów. znaleziono 222/240 kanały tv sat - czemu nie wszystkie?, oraz 6/6 kanałów cyfra+.

ze zmian widze:

- miniaturki kanałów tvsat/c+

- ikonki dla dorosłych, dla dzieci

- info o kolejnym programie (oprócz trwającego)

- działa już telegazeta (przez SCART)

- nie ma opcji replay tv

- działają 4 czarne przyciski funkcyjne (pod strzałkami)

 

więcej zmian na razie nie widzę (pewnie została aktualizowana lista kanałów ale nie sprawdzałem).

 

Ja też mam problem z czasowo zanikającymi kanałami dzieje się tak np z 4funtv, viva, biznesTV, patio czy Orange Sport, dziś lekko rwał także TVN co wcześniej się nie zdążało, kanały TVP działają bez zarzutu. Jakość sygnału mam ok -45dBm. Jaki najlepszy sygnał da się ustawić na antenie od TP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...