Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie.

Kolega, który nie interesuje się TV Sat, ma ten dekoder i zapytał się mnie, czy jest w tym dekoderze możliwość wyszukiwania kanałów, a jeśli tak, to jak się to robi? Nie wiem zbyt dużo o tym dekoderze, więc kieruję pytanie do was. Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Aby nie zaśmiecać działu nowym wątkiem, zadam moje pytanie tutaj.

Otóż:

Mam ten dekoder i zastanawia mnie rzecz jedna - czy ten dekoder współpracuje z "zezem" (konwerter monoblock)?

Po podłączeniu nie mogę wyszukać żadnych kanałów i wyszukiwanie ścina się na 7 %.

Będę bardzo wdzięczny za porady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie ogólnie ten dekoder ma tak ''okrojone'' funkcje że aż płakać się chce a aktualizacje są raz na miesiąc :D

Lista ustawia operator nic nie można samemu zrobić nic nie działa jak nalezy, pilot się ścina tak samo jak dekoder

 

Zgadzam się, płakać się chce. Co prawda dekoder mi się nie ścina ale mój pilot to dramat, wiesza się co kilkanaście minut. Też tak macie ?

 

Pozdrowienia,;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - czy obecnie ten dekoder odbiera kanaly tylko z HB czy HB+Astra ?

 

2 - czy mozna sobie recznie dopisywac transpondery ?

 

3 - czy to jedyny model dostarczany abonentowi czy mozna wybrac sobie jakis inny ?

 

4 - czy ma wyjscie HDMI - YPbPr - RGB ?

 

 

pytam, bo na infolinii malo co wiedza ...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Po instalacji dekodera SHD-85 nie mogę zainstalować żadnych kanałów. Wszystko podłączone jest zgodnie z instrukcją. Wyskakuje komunikat o niewystarczającym sygnale z anteny. I tu zaczyna się problem. Kabel do talerza jest w 100% sprawny (wiem, bo go sprawdzałem). Wszedłem więc na dach i lekko zmieniałem położenie anteny (na odbiór z Hot Birda, którego częstotliwości to 11681 mhz), ale sygnał nawet nie drgnął. Problemu zacząłem szukać więc w zewnętrznych ustawieniach dekodera. Może należy zmienić częstotliwość górną, albo dolną? Jeśli tak to na jaką? Może miał ktoś podobny problem? Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Po instalacji dekodera SHD-85 nie mogę zainstalować żadnych kanałów. Wszystko podłączone jest zgodnie z instrukcją. Wyskakuje komunikat o niewystarczającym sygnale z anteny. I tu zaczyna się problem. Kabel do talerza jest w 100% sprawny (wiem, bo go sprawdzałem). Wszedłem więc na dach i lekko zmieniałem położenie anteny (na odbiór z Hot Birda, którego częstotliwości to 11681 mhz), ale sygnał nawet nie drgnął. Problemu zacząłem szukać więc w zewnętrznych ustawieniach dekodera. Może należy zmienić częstotliwość górną, albo dolną? Jeśli tak to na jaką? Może miał ktoś podobny problem? Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

 

Witam jestem tu nowy ale wydaje mi się że wiem... Niech zgadne... na tym samym położeniu anteny łapie też Astre z silniejszym sygnałem? przekręć antene o kilka stopni na zachód od południa. Sygnał zniknie ale znów pojawi się ten właściwy z Hotbirda. Sam tak miałem wtedy znajdzie Ci też kanały. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...