Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem info z infolini od jakiegoś kumatego gościa który jeszcze dziś próbował reanimować go ale ogólnie przywrócił głos, obrazu nie. Aktualizacja była lewa, potem wprowadzili stary soft ale z nowszym numerem by dekoder go łykął i u niektórych poszło a u niektóych jak u mnie nie i własnie nowy instaluje dekoder. Swoją drogą coś jest nie tak skoro najpierw N spiedzieliła swój soft a teraz taki sam numer z ORANGE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie u nas przewodnim ruszy po aktualizacji, tylko nie wiadomo kiedy ona będzie.

Minęło 10 dni, moim zdaniem powinni już poprawić tą psującą aktualizację i ją z powrotem wrzucić.

Podobno w niej chodziła telegazeta a to by się przydało, albo w końcu ten przewodnik.

 

 

Na stronie tp teraz patrzę i promocja Antena satelitarna za 50zł, to się nam udało za 1,22zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie stało się tak jak u was. tylko napis TV na SHD i nic więcej

zadzwoniłem do TP i ... naprawili mi w kilka minut

zaraz mogłem oglądać :jupi:

Pozdro4all i dla TP :o:)

 

A możesz powiedzieć jak Ci to naprawili bo ja do nich się nawet dodzwonić nie umiem. Raz się dodzwoniłem to kazali mi odpiąć dekoder od anteny, liveboxa i zasilania. Potem podpiąć tylko do zasilania i gdy pojawi się komunikat o braku połączenia z boxem to podłączyć kabel ethernet. Tak też zrobiłem. Pojawiło się menu. Kazali mi wybrać dział "telewizja" i miał się pojawić komunikat o braku podpiętej satelity ale nic takiego się nie stało. Kazał mi powtórzyć czynność a potem nie odzywał się przez 10 min więc rozłączyłem się ze złości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast telewizja bierzesz moje konto -> moje ustawienia -> wejdź do katalogu -> kanały tv sat -> instalacja krok po kroku -> przejdź do ustawień -> dekoder -> 10600 -> 9750 -> zatwierdź -> Hot Bird ->

wyszukiwanie kanałów tv(Bez Anteny) -> po wyszukaniu bierzesz menu główne i zaczynamy od nowa.

Podłącz antenę - moje konto -> moje ustawienia -> kanały tv sat -> Szybka instalacja -> uruchom szyb. inst. i ci zaczyna szukać po wyszukaniu zamłucasz telewizję i git :D

Pozdro

P.S. Pytałem o VoD na DTH ale słyszę to samo - jest w fazie testów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nie wiedzialem gdzie napisac.Mysle ze tutaj jest idealne miejsce

Mam problem z dekoderem TP.SA (moj model to SHD 85) ktory polega na tym iz nie moge wlaczyc go za pomoca pilota,lecz tylko i wylacznie za pomoca czarnego klawisza sieciowego z tylu dekodera.Gdy to zrobie rozpoczyna sie proces wlaczania :lol2: najpierw duzy znak Orange a po ok 30 sekundach zamiast telewizji mam ciemny obraz.Pilot jak wczesniej napisalem nie reaguje,aby wylaczyc dekoder musze znowu użyc klawisza sieciowego.nie ma mowy o tzw.stanie spoczynku dekodera pomocy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...