Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Krzysiek11:) napisał:

Jak myślicie, jak Polacy podejdą do tematu świat?

Ja uważam, że 50% społeczeństwa zrobi na złość i odmrozi sobie uszy. Jeśli co roku zapraszali 4 osoby, a teraz wolno 5, to zaproszą 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jaszek napisał:

Brak pracy. Ja o swoją jestem spokojny, bo sam ją sobie daję. A Ty? Bo jak rząd wszystko pozamyka z konieczności i zacznie się fala bankructw, to sądzę, że co najwyżej do pośredniaka się udasz, tyle będziesz miał wtedy do gadania. Ale cóż - Twój wybór, Twoje życie.

Ja też o pracę nie muszę się martwić. Dzięki za troskę. A życie może niszczyć dużo więcej rzeczy, aniżeli brak pracy. Ale widzę, że tego nie rozumiesz. Powodzenia w dalszym koronawirusowym straszeniu ludzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TimesSquare napisał:

Powodzenia w dalszym koronawirusowym straszeniu ludz

A co ja mogę kolego? Czyta mnie tu może z 10-20 osób. Dajże spokój. Jak w telewizji będę, to mi tak napisz :) Niektórzy tu wierzą może, że pisząc swoje posty świat zmieniają :) Ja tak nie uważam ;) Ale napisać nie zaszkodzi. 

 

O straszenie ludzi obwiniaj prof. Simona i innych. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jaszek napisał:

Ja uważam, że 50% społeczeństwa zrobi na złość i odmrozi sobie uszy. Jeśli co roku zapraszali 4 osoby, a teraz wolno 5, to zaproszą 10.

Nie zgadzam się z Tobą.

Nie wiem skąd czerpiesz taką wiedzę.

Może za mało rozmawiasz jednak z innymi ludźmi. ?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w sobotę wszedłem głupi do galerii handlowej, choć apteka ma też wejście od zewnątrz. To mi wystarczy do wyrobienia sobie mojego zdania. Ale szanuję Twoje ;)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 minut temu, jaszek napisał:

Ja uważam, że 50% społeczeństwa zrobi na złość i odmrozi sobie uszy. Jeśli co roku zapraszali 4 osoby, a teraz wolno 5, to zaproszą 10.

Chyba Polacy zaczęli rozsądniej podchodzić do epidemii, bo mamy jednak obecnie jakiś promyk poprawy. Oby tego nie zaprzepaścić.

 

Część moich znajomych ma zamiar spędzić święta jak zawsze, czyli w dużym rodzinnym gronie. Mają nawet nadzieję, że dzięki powrotowi do stref zielonych i żółtych po świętach, będą mieli szansę pobawić się na imprezach sylwestrowych w restauracjach.

 

Nie wiem, czy już było, ale w wyniku nowego rozporządzenia od wczoraj w zakładach pracy obowiązują maseczki, jeżeli w danym pomieszczeniu pracuje więcej niż jedna osoba. 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

mamy jednak obecnie jakiś promyk poprawy.

Promyk poprawy wynika wyłącznie z poważnych obostrzeń. Ograniczenie galerii (już tego nie ma), szkoły, uczelnie, wesela, imprezy sportowe, kina, etc. To nie odpowiedzialność ludzi, a odgórne decyzje zaowocowały. Ludzie w większości myślą już o sylwestrowej imprezie. No bo jakże tak bez.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , część osób ostrożniej podchodzi do tematu Świąt inni spędzą jak zawsze.

Nie ma sensu tu wprowadzać teorii spiskowej , że na złość ( przepraszam komu ?) mają sobie odmrozić uszy.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie wielu tu pisze o pracy i pieniądzach, że to życie rujnuje, gdy nie ma. Kiedyś, na studiach, byłem wolontariuszem w hospicjum dla dzieci. Jakbyście takim ludziom (dzieciom, ich rodzicom) tak powiedzieli, że to praca i pieniądze są w życiu najważniejsze, a nie zdrowie, to by z lekka was wyśmiali. Boże, gdzie nas zaprowadzi taka cywilizacja...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jaszek napisał:

Boże, gdzie nas zaprowadzi taka cywilizacja...

Nie filozofuj tylko weż się w garść zrób prezenty rodzinie na Mikołaja , pod choinkę zajmij się czymś innym jak rozmyślaniem , czy sąsiad będzie robił Sylwestra na 30 osób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

zrób prezenty rodzinie na Mikołaja , pod choink

Napisałem list do Mikołaja. A na poważnie to już mam prezenty. Kupiłem online. Był problem z dostawą, bo się paczkomaty zatkały. Pewnie zatkali je Ci sami ludzie, którzy bali się "kopert śmierci" wiosną :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jaszek napisał:

Tak na marginesie wielu tu pisze o pracy i pieniądzach, że to życie rujnuje, gdy nie ma. Kiedyś, na studiach, byłem wolontariuszem w hospicjum dla dzieci. Jakbyście takim ludziom (dzieciom, ich rodzicom) tak powiedzieli, że to praca i pieniądze są w życiu najważniejsze, a nie zdrowie, to by z lekka was wyśmiali. Boże, gdzie nas zaprowadzi taka cywilizacja...

Oczywiście że życie i zdrowie jest najważniejsze, ale wolontariusze nie utrzymają służby zdrowia w 38 mln państwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marrak napisał:

Oczywiście że życie i zdrowie jest najważniejsze

Tak czytam posty tu i widzę, że chyba nie dla każdego. Dla niektórych ważniejsze w życiu.są puby, knajpy, wesela i narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 19:36, jaszek napisał:

 Cóż, wrócę tu po świętach sprawdzić jak humory dopisują

 

 

W dniu 24.11.2020 o 13:14, bugmenot napisał:

@jaszekA Ty nie miałeś wrócić po świętach?

 

 

 

To jak to z tobą jest? Święta już były? Czy nudzi ci się , bo lubisz ten dział  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jaszek napisał:

Tak czytam posty tu i widzę, że chyba nie dla każdego. Dla niektórych ważniejsze w życiu.są puby, knajpy, wesela i narty.

Cóż, można [beep] w portki i czekać na trumnę..jak kto woli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
6 minut temu, jaszek napisał:

Tak czytam posty tu i widzę, że chyba nie dla każdego. Dla niektórych ważniejsze w życiu.są puby, knajpy, wesela i narty.

Mimo zamkniętych klubów, restauracji czy zakazu organizowania imprez coraz częściej słyszy się, czy na portalach społecznościowych można zobaczyć imprezy orgaznizowane w "podziemiach" - tak sami nazywają takie imprezy osoby, które się tym chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, umek napisał:

jak kto woli;)

Ja nigdy nie byłem szczęśliwszy. Spędzam wreszcie dużo czasu z dziećmi, odmroziłem swoją pasję - wędkarstwo - i 2-3 razy w tygodniu robię kilka km idąc na spinning. Pozwiedzałem z rodziną "leśne" atrakcje turystyczne (bunkry, okopy, grodziska, stare cmentarze, pruską architekturę), na co wcześniej nie było czasu, mamy za sobą udane wyprawy z wykrywaczem metali, ...

 

I ja mam się czuć gorszy od tych, co obgryzają paznokcie czekając na otwarcie H&M'u w galerii??? :) Polecam spróbować.

 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...