Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2022 o 20:51, pawel21 napisał:

1. Rejestracja przez VPN. Skorzystałem z Nord VPN (wykupiłem na miesiąc) przy darmowych były problemy.

Podawane darmowe w temacie - zero problemów z rejestracją, sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kunkore said:

@VisionNie, tylko na systemie Android jest taka opcja


Dzięki. Mamy może kogoś na sali, kto uzywa Apple TV? Skoro nie ogarnę tego na WebOS, to będę musiał kupić jakiegoś sticka/przystawkę, a większość rzeczy mam od Apple. Zastanawiam się, czy tam Sky działa normalnie + czy da się zmienić ścieżkę dźwiękową. 

Niestety mój router nie obsługuje VPNów, więc pewnie z tym też musiałbym pohackować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na smartfonie można uruchomić VPN, a potem hotspot Wi-Fi i połączyć przystawkę z tym hotspotem. Co do Apple TV chyba nikt tutaj nie ogarnął tematu więc nie wiadomo do końca jak to ugryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś to interesowało to od wczoraj Sky Ch wykrywa mi Cyberghosta oba serwery jakie oferuje.

W Windscribe jeden też już blokowany.

@Zuzia

Chcesz mi powiedzieć, że dają tylko jeden mecz PL w UHD i na dodatek ten piątkowy?

Bidnie to mało powiedziane.

Wielki minus na start ode mnie przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę tylko mecz o 13,30 nie koliduje z Bundesligą 1 lub 2, a w niedzielę wszystkie 3 mecze PL nakładają się na Bundesligę.

Jak dla Sky Bundesliga będzie priorytetem to kiepściutko to widzę.

Tym co zacytowałeś to sie nie sugeruj bo piszą o 1 meczu Bundesligi, a w sobotę są dwa w UHD.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 tak wytrawnego konesera jakości i fana Premier League może zadowolić tylko platforma NOWE z Hong Kongu, w każdej kolejce Premier League pokazują wszystkie mecze plus cztery w 4K, ale cena z kosmosu i język komentarza egzotyczny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy to samo źródło dobrych informacji :) Jeśli komentarz angielski dostępny, to może mieć sens przy Premier League.

W Europie nikt nie da czterech transmisji w 4K PL w streamingu, nawet Sky. 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zuzia napisał:

Mamy to samo źródło dobrych informacji :) Jeśli komentarz angielski dostępny, to może mieć sens przy Premier League.

W Europie nikt nie da czterech transmisji w 4K PL w streamingu, nawet Sky. 

 

Tych transmisji w 4K na NOW są aż 4 w ten weekend. Oczywiście pakiecik mam wykupiony i będę się delektować PL :)

Godzinę temu, Zuzia napisał:

@tracer10 tak wytrawnego konesera jakości i fana Premier League może zadowolić tylko platforma NOWE z Hong Kongu, w każdej kolejce Premier League pokazują wszystkie mecze plus cztery w 4K, ale cena z kosmosu i język komentarza egzotyczny.

 

 

Jest dostępny angielski komentarz na każdym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky UK mecze Premier League pokazuje wszystkie w jakości 4K co są transmitowane w telewizji ale jest to przez satelitę oraz Sky Glass internetowo. W tej kolejce wychodzi 4 spotkania plus w BT Sport jedno spotkanie. Niestety jeden wielki minus to brak spotkań o 15😕

Edytowane przez stanley840
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i minusem cena bo do Sky musisz kupić BT+ irlandzką wersję Premier Sports dla meczu o 16. Samo Sky UK to tylko 128 live na sat + bodaj 52 mecze w BT.

Z 380 to srednio na jeża.

 

@frankie1905 zobacz dziś wieczorem jaką jakość oferuje NOWE i podziel się spostrzeżeniami.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z NowE korzystam od kilku miesięcy. Nie mam co prawda na Samsung TV podejrzenia aktualnej przepływności obrazu zarówno w FULL HD czy 4K, ale wizualnie sztos. Moim skromnym zdaniem lepiej niż 4K z FUBO TV. Oglądałem najbardziej popularne mecze piłkarskie w trakcie ubiegłego sezonu, w tym finał LM i praktycznie zero zacięć, czy smużenia obrazu. Pojawiały się drobne zacięcia sporadycznie, ale moim zdaniem była to po pierwsze kwestia mojego łącza: 50mb/s i faktu, że oglądałem przez Express VPN. Aktualnie mam 300 mb/s i będę oglądać za pośrednictwem Streamlocator Hub, bowiem na moją prośbę dodali obsługę NowE wczoraj - ich serwery są dużo szybsze niż DNS FLEX czy VPN. W każdym razie zobaczę jak to będzie hulać i dam cynk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainstalowalem paki Sky i Sky preview na Chromcast 4. Interesuje mnie wybor sciezki na angielski komentarz dla meczow PL. W opcjach mam do wyboru niemiecka, brak i wloska np. w lidze wloskiej mam do wyboru az 4 w tym angieslki. Czy cos mozna zmienic w apce/ustawieniach by na Chromcast (google TV) ogladac angielska PL po angielsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, angusszarpidrut napisał:

Witam

Zainstalowalem paki Sky i Sky preview na Chromcast 4. Interesuje mnie wybor sciezki na angielski komentarz dla meczow PL. W opcjach mam do wyboru niemiecka, brak i wloska np. w lidze wloskiej mam do wyboru az 4 w tym angieslki. Czy cos mozna zmienic w apce/ustawieniach by na Chromcast (google TV) ogladac angielska PL po angielsku ?

Nie ma angielskiej sciezki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...