Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ neo_patryk wlacz go i wylacz z sieci na chwile,i aktualizuj liste.
Wyłącz go z prądu na pół godziny. i po poł godzinach spróbuj wykonać tą operację. TZW aktualizacje kanałów.
To niestety nic nie dało. Wygląda na to, że będę musiał wymienić dekoder. Wie ktoś, jak to wygląda w przypadku abonentów posiadających umowę na czas określony, oraz dekoder na własność, bez gwarancji :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia tego jaki masz pakiet, możesz skorzystać z podmiany SD na SD, automatycznie przedłużona jest wtedy umowa o rok lub dwa. kwestia wyboru jaki dekoder Cię interesuje ( do wyboru w zależności od dostępności w punkcie są MINI, Echostary 717A lub Samsungi 305). a co do dekodera to kilka razy już tak miałem nawet przy nowych dekoderach, zmieniałem parametry na jakieś wymyślone i ponownie wpisywałem poprawne i jakoś to szło zawsze. więc może Tobie też się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia tego jaki masz pakiet, możesz skorzystać z podmiany SD na SD, automatycznie przedłużona jest wtedy umowa o rok lub dwa. kwestia wyboru jaki dekoder Cię interesuje ( do wyboru w zależności od dostępności w punkcie są MINI, Echostary 717A lub Samsungi 305).
Mam pakiet RM + HBO. Interesuje mnie Samsung 305, bo podobno można w nim tworzyć listy ulubionych. Jutro zamierzam wymienić dekoder w APS, więc chciałbym wiedzieć, co będzie mi potrzebne (na pewno PESEL, numer karty, obecna umowa), jaka jest cena wymiany, oraz długość umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana próbuję wykonać ręczną aktualizację listy kanałów, ponieważ dekoder nie zrobił tego automatycznie. Niestety za każdym razem dekoder zawiesza się lub resetuje. Może znacie jakieś dobre rozwiązanie. Mój dekoder to Thomson DSI 30 PO.

 

Coś mi się wydaje ( a raczej jestem pewien) że to nie wina Twojego dekodera tylko coś chyba pogrzebali nam w sofcie bo ja mam to samo - chciałem też wyszukać te nowe kanały i zaczęły dziać się te same numery jak u Ciebie,w sumie dekoder sam dodał nowości do listy, ale powiem Ci że ten problem występuje nie tylko jak chcesz przeszukać cały CP, lecz również jak próbowałem przeszukać częstotliwość 12.188 (chyba w poziomie) też robił się restart w polaryzacji pionowej ( chyba) wszystko było ok.

Jak jest teraz to nie sprawdzałem bo i po co jak samo kanały dodało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondensatory wyglądają mniej-więcej tak:

526_kondensator_1.jpg

Tak, jak pisze jacekplacek trzeba zlokalizować, które padły. A jeśli dobrze pamiętam, to w wątku poświęconym Echostarowi DSB 616 (na którejś podstronie) były nawet podane, które to kondensatory są winne za ten stan rzeczy.

Ich koszt, to powinny być groszowe sprawy, góra kilka złoty. Co do wymiany, to jak umiesz lutować, to trudno być nie powinno, jeśli nie umiesz lutować i boisz się, że możesz jeszcze gorzej popsuć dekoder, to zanieś dekoder do kogoś kto umie lutować (może jakiś twój znajomy umie to zrobić :roll:) lub do jakiegoś serwisu RTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też miał/ma taki problem polegający na wywalaniu komunikatu "Dostęp do programu został zablokowany"? Dodam, że ten komunikat wywala nagle, ni z gruszki ni z pietruszki, o różnych porach dnia i jest to niesamowicie denerwujące. :evil: Restarty i wyciąganie wtyczki z gniazdka niczego nie zmienia. Pomaga jedynie ponowne przesłanie uprawnień przez ICOK, ale to trwa często parę godzin.

 

Dekoder to prepaidowy Samsung H370G, poziom sygnału na każdym kanale zielony, ponad 80% (tak na oko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w sprawie dekodera Samsung DSB-H370G. Mam go od prawie roku, do tej pory zero problemów. Od dzisiaj zauważyłem dość kłopotliwy problem- podejrzewam że to wina dekodera, bo obraz z telewizora jest w porządku.

Otóż po włączeniu dekodera- obraz staje się przyciemniony, z przewagą koloru różowego (lub jego odcienia). Da się oglądać, ale barwy są jakby przyciemnione, co kilka minut dekoder "próbuje" wyrównać poziom barw ale trwa to krótko i wraca do stanu powyższego.

Czy to wina dekodera, a może konwertera? Z góry dzięki za odpowiedź. Dodam że kompletnie się na tym nie znam ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...