Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po raz pierwszy. Mam zamiar wyjść z NC+ i w związku z tym pytanie. Czy jak podłączę dekoder Evobox PVR do instalacji po NC+ czyli poprzez dwa kable antenowe do gniazd w nowym dekoderze SAT1 i Sat2, to będę miał wszystkie funkcje dekodera aktywne łącznie z możliwością nagrywania trzech programów ?  Jeżeli jest na to odpowiedź już gdzieś w innym miejscu, to proszę o wyrozumiałość ponieważ muszę podjąć szybką decyzję czy dokupować antenę i konwerter Unicable czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie. Aby zawsze nagrywać 3 kanały i oglądać 4 potrzebujesz konwerter unicable.

 

A czy w proponowanej konfiguracji 2 kabli SAT1 i SAT2 bez wymiany na UNICABLE dekoder EVOBOX w ogóle zadziała? Czy będzie chociaż taka opcja jak w obecnie posiadanym przeze mnie SAGEMCOM - nagrywam jeden kanał, drugi oglądam (i też np. nagrywam, ale nie mogę przełączyć na trzeci kanał)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czy to normalne, że ten dekoder zacina się w stanie czuwania, o godzinie 3 w nocy już kolejną noc z rzędu (czas zatrzymuje się na wyświetlaczu i dekodera nie można uruchomić bez resetu wtyczkowego)?

 

EDIT. Niedzielny poranek i dekoder po raz kolejny z rzędu się zawiesil, tym razem 03:01 (wcześniej 03:00,03:06 i 03:07).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder HD5000 i sprawia mi problemy. Wiesz mi się na godzinie 3:04 (dokładnie) oraz jak oglądam to obraz zanika ale ten pasek pomarańczowy pasek z informacjami o kanale po naciśnięciu OK się pojawiają. Po kilku sekundach obraz powraca i po paru minutach znowu znika aż w końcu dekoder się zawiesza całkowicie i trzeba wyciągać z gniazdka. Byłem w salonie polsatu dali mi nowy dekoder ale znowu jest to samo. Czyli raczej to nie będzie winna dekodera chociaż nie wiem. Ojciec ma ten sam dekoder i odbieramy sygnał z jednego talerze i mu działa.

Poradzie coś bo nie da się oglądać, jak muszę co jakiś czas wstawać i resetować.

Edytowane przez grzechotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...