Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mam takie pytanie:

Jak pójde naprzykład 2 stycznia podpisać umowe do CP na HBO to czy oni mogą mi od razu wymienić kartę z nagravision 2 na nagravision 3?I czy będzie ona działała?Mam dekoder samsung dsb-305g

 

PS.Chodzi mi o to,żeby nie składać zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały które nie odbieram to te na tp. 12188/V i 12284/H. mam dekoder Echostar DSB-717 i kartę Nagravision3

Na początek zrób reset tunera, znaczy odłącz go na chwilę od zasilania.

Jeśli nie pomoże, zaloguj się do ICOK i ponów uprawnienia sygnału.

Jeśli i to nie pomoże, przywróć ustawienia fabryczne w tunerze.

To tyle pomysłów na tą chwilę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie:

Jak pójde naprzykład 2 stycznia podpisać umowe do CP na HBO to czy oni mogą mi od razu wymienić kartę z nagravision 2 na nagravision 3?I czy będzie ona działała?Mam dekoder samsung dsb-305g

 

PS.Chodzi mi o to,żeby nie składać zamówienie.

 

Pomoże ktoś?Bo to dla mnie baaaardzo ważne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kodowanie w nagrze 3 to może specjalnie?żeby piraci nie pooglądali?Może to taki "chwyt zabezpieczjący"? :D

No to jest jasne, że to po to aby nie można było piracko oglądać, od stycznia albo będzie piracko, bo dołączą do kanałów HBO Nagravision2 albo nie będzie dostępu piracko do tej oferty, bo nie dołączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrazenie,ze jestes z kolei z Policji,albo swiety :) .Wszystko Ci przeszkadza co zwiazane jest z tym,ze ktos za cos nie placi,a ma.Zal Ci,czy co?Bo ja nie rozumiem tego...Co mnie to obchodzi i tak nic na tym nie zyskam,ze bedzie mniej piratow.Ceny i tak z tego powodu nie spadna.Zadam jedno pytanie i nie odpowiadaj mi,bo nie chce zeby sie OT rozwijal,a odpowiedz i tak znam...Nigdy nie miales niczego na lewo chociaz przez chwile?Prosze nie odpowiadaj,bo ten temat jest bez sensu.Zastanawia mnie tylko samo podejscie do tego tematu(moze i sluszne),ale czy warte az takiej uwagi...nie sadze.I tak sie tego w najmniejszym stopniu nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...