Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder HD5000 przy pakiecie Premium i pakiecie Familijnym HD z obowiązkiem na minimum jeden pakiet dodatkowy jest za 1zł, przy obowiązku tylko na pakiet Familijny HD za 49zł, natomiast przy obowiazku na pakiet Mini HD - 149zł przy umowach na okres 15 lub 29 miesięcy. Sagemcom ESI-88 w tych samych cenach jak HD 5000 tylko do abonamentu nalezy doliczyć 5zł czynszu, Sagemcom nie jest dostępny przy pakiecie Mini HD. Dodatkowo przy pakiecie Premium można zapłacić 99zł przy podpisaniu umowy za aktywacje oraz dysk na własność i nie płacić w ten sposób comiesięcznego czynszu 5zł. Umowy z Sagemcom są tylko na okres 29 miesięcy. Na dzien dzisiejszy oferty CP nie zostały jeszcze odwołane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem Samsung DSB-H370G (jestem nie 1szy i ostatni). Problem polega na tym że za każdym razem gdy w spokoju chcę pooglądać telewizję wyskakuje znany wszystkim komunikat "Szukam sygnału". Dzisiaj dokręciłem kabel od anteny do dekodera ponieważ był za luźny ale problem pojawia się nadal. Czytałem gdzieś w internecie że może to być wywołane przez konwerter (mam 2) a moje konwertery są dość stare bodajże z 2002 roku. Czy powinienem je wymienić bo już nie wiem co jest przyczyną tych zawiasów. Proszę o pomoc. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z odbiorem kanałów z tp71 na satelicie ASTRA, częstotliwość: 11.836 H SR 27500 (nadaje tu m. in. niemieckie ARD). Dekoder zacina się na kanałach z tej częstotliwości. Jeśli chodzi o inne transpordery to nie ma żadnych problemów. Posiadam polsatowski Echostar DSB 717. Czy ktoś ma podobny problem? Ewentualnie, czy może ktoś sprawdzić jak u niego zachowuje się dekoder na kanałach z tego transpordera. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tym samym 717A nie da rady przeszukać tego traspondera pojedynczego,może by znalazł po przeszukaniu całej Astry ale nie będę zaśmiecał ,zreszta kończę tą zabawę z Polsatem 12 luty .Mam na własność dekoder,który spir...lił mi Polsat softem,zresztą jak każdemu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderze HD 5000, jest możliwość ułożenia swoich list. Tylko po 1: nie ma możliwości ich przesuwania na liście. Po drugie: nie ma możliwości ich usunięcia. Po 3: z 4-5 razy na tej liście kanał dla abonentów. Ps. Dokładnie nie wiem, bo na co dzień używam samsunga hd. Tam tylko raz, na kanale 21 jest kanał dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z odbiorem kanałów z tp71 na satelicie ASTRA, częstotliwość: 11.836 H SR 27500 (nadaje tu m. in. niemieckie ARD). Dekoder zacina się na kanałach z tej częstotliwości. Jeśli chodzi o inne transpordery to nie ma żadnych problemów. Posiadam polsatowski Echostar DSB 717. Czy ktoś ma podobny problem? Ewentualnie, czy może ktoś sprawdzić jak u niego zachowuje się dekoder na kanałach z tego transpordera. Z góry dzięki za odpowiedź.

U mnie chodzą kanały z tego transpondera - Das Erste , Bayer , WDR Koln , SWR , musisz sprawdzić antenę , lub konwerter . Sprawdzałem pół godz. temu i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ut temu

 

Witam mam małe pytanie. Posiadam dekoder Sagemcom. Do tej pory miałem kanał RU TV, ale zmieniono częstotliwość tegoż kanału i nie wiem jak to przestawić czy coś pisze tylko że parametry są takie:

 

Częstotliwość: 10815

FEC: 5/6

 

Transporter 115

 

i jakieś SR: 27500 nie wiem co to jest.

 

Bardzo proszę o pomoc będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo będę musiał wybrać jakiś dekoder hd od nich dla wujka.Jak nie uda się korzystnie wyrwać któregoś z nagrywaniem to który z dekoderów hd polecacie? Głównie chodzi mi o to żeby się nie zacinał,możliwość utworzenia listy mile widziana ale jak nie będzie to trudno,to nie dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam pytanie zwiząne z TV LG Led i dekoderami Cp Echostar DVR-7400 HD i Cyfry plus Philips HD PVR 7201.Dlaczego przy ustawionej rozdzielczosci 1080i pokazują mi sie przez ułamek sekundy cieniutkie paski przy przełączaniu kanałów lub przy włączaniu menu ? na innych rozdzielczosciach mi sie to nie pokazuje .Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...