Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Xivu coś czuję że nie do końca ustawiłeś antenę a wyjdzie Ci to po podpięciu kablem do dekodera, najpierw musisz poprawić złączki bo masz zwarcie ekranu z rdzeniem kabla.

 

Jak już podłączysz to albo będzie sygnał albo nie, jeśli nie to musisz zmienić podejście do ustawiania anteny :)

 

Pomoce to oczywiście strona kolegi z pl.rec.telewizja

o ustawianiu anteny http://sci.pam.szczecin.pl/~pastupam/sa ... index.html

oraz główna http://sci.pam.szczecin.pl/~pastupam/satel/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym się dowiedzieć od posiadaczy DVR-747 co sądzą o dzisiejszej/wczorajszej aktualizacji oprogramowania? Mnie bardzo poirytował fakt, że na każdej liście "ulubionych" domyślnie wstawiany jest na pozycji 21 kanał "Info VoD" i nic nie można z nim zrobić, tzn. ani wywalić ani przesunąć. Do tego nie można zmieniać nazw kanałów które są na liście CP. A ja jednak chciałbym aby kanał np. "Discovery" nazywał się "Discovery Channel". Z mniejszych dolegliwości zniknęły informacje nt. częstotliwości, bitrate, sieci itp. dla danego kanału. Z dobrych i bardzo przydatnych rzeczy to przełączanie kanałów działa wyraźnie szybciej a EPG chodzi jak burza. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu do szału doprowadza mnie czarny pasek reklamowy pojawiający się ni z tąd ni z owąd na dole ekranu. Co ciekawe paska nie emituje nadawca (wysyła sygnał do dekodera, więc poniekąd to on go nadaje) tylko sam dekoder (włączenie i wyłączenie dekodera powoduje ze pasek znika i jest spokój na pewien czas).

 

Czy znacie może jakiś sposób na pozbycie się tego szajsu, Ja radzę sobie w następujący sposób:przełączam na inny kanał nienależący do listy kanałów polsatowskich,a następnie znowu powracam do oglądanego kanału i już nie ma tego denerwującego paska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę montował mi fachowiec. I to taki fachowiec przez duże F. Właśnie mieszkam kolo lasu i wydaje mi się ze stad ten problem. No chyba ze coś się samo poprzestawiało wcześniej nie interesowałem się tym jaki mam sygnał. Dopiero jak mam nowy dekoder i kanały HD to mnie to interesuje. Możliwe ze na antenie mogło se coś zrobić samo i teraz trzeba znów poprawić jej ustawienie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam takie pytanko. Posiadam dekoder HD 5000 i w instrukcji jest napisane ze istnieje mozliwosc wprowadzenia 8 ulubionych list. Jedna liste zrobilem i nie bylo z tym zadnego problemu, ale jak utworzyc listy nastepne?? Czy ktos z kolegow moglby odpowiedziec mi na to pytanie. A wracajac do dekodera HD 5000, to niestety ale jestem naprawde rozczarowany tym badziewiem za 1 zl.. Po pierwsze sam dekoder,: brak mozliwosci sortowania kanalow, po drugie jak mozna bylo w nim zamontowac tak razacy wyswietlacz !!! Kolor zielony bylby idealny, ale nie taki jasny pomaranczowy! Mam nadzieje ze przy ktorejs zmianie oprogramowania zciemnia to badziewie. No i rzecz trzecia to pilot...zupelny koszmar, male guziczki, wszystko na "kupie"....jest o wiele za krotki, wciskajac przycisk " 0" nie wiem jak mam go zlapac....najgorsze wedlug mnie sa jednak przyciski do zmiany glosnosci i zmiany kanalow...male pryszcze umieszczone pomiedzy innymi przyciskami. APOKALIPSA. No ale juz koniec tego narzekania...moze sie przyzwyczaje. Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od m-ca posiadam tv SAMSUNG UE 40 C 6000 oraz dek. DSB- H370G od ponad dwóch lat. Od początku "współpracy " tych urządzeń nie mogę korzystać z telegazety tv przez kabel HDMI. Natomiast telegazeta działa z pozycji dekodera. Próbowałem przez scarta i component - równiez nie działa. Co tutaj jest nie tak?. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podłączyłem dzisiaj dekoder cyfrowego polsatu HD5000 i wyświetla błąd 09 problem z kartą. Zaktualizowałem soft i nadal to samo. Od dwóch godzin czekam z dekoderem włączonym na kanale 31 "dla abonentów" i dalej to samo. Przy ponownej próbie aktualizacji oprogramowania wyświetla komunikat, że nie znaleziono nowej wersji. Jest to wina CP czy dekodera?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...