Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:

 

Czy na Diablo Cam 2 będzie chodziła karta z dekodera CP, który mam na własność ?

 

Nie chce mi sie zamawiać modułu pre-paid wolałbym raz a dobrze zamówić jeden,

który legalnie czytałby mi karty w różnych systemach.

Nie ma takiej możliwości, bo karty CP są "parowane" z dekoderami/modułami CP, tzn. karty są przypisane do dekoderów/modułów CI (CAM), które oferuje CP i z żadnym innym sprzętem (dekoderem i modułem, choćby był nawet od CP) nie będzie działać, a tylko z tym dekoderem w którym jest już umieszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż mam cyfrowy polsat wszystko pięknie chodziło aż do dzisiaj przychodzę włączam i pisze "tego kanału niema w twoim abonamencie" i się dziwe sprawdzam inne też nie działają wchodzę na program tylko dla abonamentów i działa więc ocb? tak jest opłacone.

dodam ze pisze w górnym lewym rogu jakieś av1 niewiem co to jest "dawniej tego nie było albo nie widziałem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się poradzić w następującej sprawie. Otóż z końcem stycznia br. kończy mi się umowa z Cyfrą, po której zostanie mi antena wraz z okablowaniem. Zamierzam teraz wypróbować Cyfrowy Polsat, jednak nie chciałbym się wiązać żadną umową. Czy można odbierać Cyfrowy Polsat na antenie Cyfry? Chodzi mi o to czy antena przystosowana do odbioru Cyfry może bez zmiany ustawienia (położenia) odbierać Cyfrowy Polsat i czy po zakupie i podłączeniu np. takiego zestawu CYFROWY POLSAT MINI + 6 M-CY GRATIS będę mógł odbierać programy Polsatu?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić ustawienia Transpondera 11,508 z 3/4 na 5/6 w Familijnym CP2 co wpisze poprawnie przy wyszukiwaniu ręcznym to zaraz mi spowrotem przemienia na 3/4 pomimo że wcześniej usuwałem te nie aktywne stacje i od nowa je wyszukałem on ma Fabrycznie te Transpondery wpisane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zamierzam wymienić stary dekoder Sagem na Samsunga dsb370g. Starego sagema chciałbym jednak używać do stacji FTA. Sagem posiada wejście i wyjście LNB. Czy kabel od konwertera z anteny można podłączyć do wejścia LNB Sagema w 1 pokoju, a nowego Samsunga z 2 pokoju do wyjścia LNB w Sagemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że tuner jest ok. i instalacja antenowa też , ale może masz problem z wejściem w gnieździe telewizora .

Nie napisałeś jaki masz tuner i czym ( jakie kable ? euroscard , component , HDMI ) łączysz się z TV .

Za mało szczegółów podałeś .

 

Prawdopodobnie wina dekodera :) - Podpiety inny , pod ta sama linie , te same kable - i sygnal jakosc sygnalu - max , moc sygnalu - 95 %

Nie wymieniam , koniec umowy 11 luty :) ( I prawdopobnie przezyje badziew z neo , a pozniej n-ka :) )

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w następującej sprawie:

mam dekoder Sagem z przelotka LNB. Podłączam satelitę do Sagema, a przez przelotkę samsunga HD. Chciałbym aby oba dekodery działały jednocześnie ( 2 pokoje) - 1 z pakietem familijnym (sagem), a Samsung do FTA. Na antenie mam zeza na astrę i tu pytanie: jeśli 1 dekoder odbiera z astry, a w tym samym czasie ktoś na 2 dekoderze włączy program z hot birda to co wówczas - po prostu 2 dekoder się nie przełączy, czy może spali się DISEqC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...