Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP HISTORIA,sterowana przez system oparty na przepychankach politycznych wg mnie, miała by małe szanse powodzenia?

Co innego TVN? to wolna grupa,pozbawiona nacisku, budowana na fundamęcie pasji i prowesjonalizmu pozbawionego awersji,więc w obliczu

tego taki kanał jak TVN HISTORIA ma szanse zaistnieć ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na kanalik o tematyce komputerowej (nazwa np. "TVN IT", "TVN Tech", albo "TVN Komp" :) ) i to nie tylko o grach i różnych bajerach (komórkach itp.), ale też z poradami typu jak samemu złożyć komputer, czy zainstalować system operacyjny.

 

Taki kanał według mnie byłby bardzo przydatny !

 

Poprawiam się - właśnie tę propozycję miałem w zamyśle:

Dla mnie, to byłby kanał extra, ale czy dane nam będzie się uczyć w TVN-enie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w TVN bardzo promują pasmo superkino pasmo ma własne logo, które w głownym przekazie jest pokazywane jako jedyne bez logo tvn (dopiero na plaszy końcowej znajduję się logo tvn obok superkino). Tak się zastanawiam czy ewentualny kanał filmowy nie bedzie nazywał się właśnie superkino.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie przebija c+ :D

 

takie stwierdzenie jest niepoprawne, bo Cyfry nie przebiją jak na razie. patrz na CP konkuruje z C+ już szesc lat i dobiero teraz jest bliski dorównania konkurencji w liczbie abonentów. Tak samo będzie z ITI, na początku mało abonentów, poźniej rożne promocje, az w kńcu za 5 lat będzie na równym poziomie z konkurencją.

tak tylko jeszcze z czym stratował Polsat? Z naprawdę kiepską ofertą. Prawdziwą platformą stał się 2-3 lata temu.

ITI chce zaproponować to czego jeszcze nie ma na rynku. Sami klienci early beginners stanowią dosyć dużą część rybku TV SAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej nikt by sie nie pchal na ten rynek.Juz w tej chwili sa 2 identyczne platformy(roznia sie 5-6 kanalami),trzecia taka sama zabilaby rynek.Rywalizacja powinna byc takze na zupelnie inne oferty,a nie tylko ceny.Sama cena nie zawsze mozna wygrac,podobnie zreszta jak sama jakoscia oferty.Najwazniejsze jest dobrze to wyposrodkowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to my abonenci będziemy musieli, jak napisałeś, wypośrodkowywać.

Grupa ITI naprzykład taki pakiet TVN, TVNsiedem, TVN24, TVNStyle, TVN + TVP1, TVP2 i TVP3 może czasowo zaproponować zadarmo, aby tylko pozyskać abonentów. W końcu marketing jest dźwignią handlu a handlować przecież umieją. :lol:

-p- :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie przejdzie..Chybaze np w formie 3 miesiecznej promocji,przy 2 letniej umowie i kupnie dosc drogiego przeciez sprzetu.Jak dla mnie jednak nie ma to wiekszego sensu.Wolalbym miec jasny cennik bez pseudo promocji,dobrze skalkulowany i placic te 5-10 taniej przez caly czas,niz przez nawet pol roku miec cos niby za darmo,a pozniej przeplacac,jak to ma miejsce w dzisiejszej "rzeczywistosci" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to my abonenci będziemy musieli, jak napisałeś, wypośrodkowywać.

Grupa ITI naprzykład taki pakiet TVN, TVNsiedem, TVN24, TVNStyle, TVN + TVP1, TVP2 i TVP3 może czasowo zaproponować zadarmo, aby tylko pozyskać abonentów. W końcu marketing jest dźwignią handlu a handlować przecież umieją. :lol:

-p- :wink:

 

To ma jak najbardziej sens. Jeszcze jakiś tani dekoderek do tego. :D W mojej okolicy wiele osób kupuje zestawy do odbioru analogowego TVNu.

Z siatki mamy dostęp tylko do Polasatu, 1,2 i 3. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sposób jest dobry. Natomiast kusić i wabić nas będą pozostałymi atrakcyjnymi kanałami, do których my będziemy coraz bardziej zmierzać, bo w nas taka natura. Iść ku lepszemu. Pakiet wymyśliłem i jest przykładowy ale trwać, jako darmowy może i rok. W końcu to ich programy i ich platformę będziemy oglądać i to się liczy, bo liczyć będą czas reklamy i nas, bo to są poprostu pieniądze. Wielkie pieniądze. :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI to nie "dziewica" dla wybranych! ale towar jak na Mlecznej w pewnym

mieście? im więcej "opcji" się zamówi tym zabawa będzie bardziej......

przednia,a jak mówił Zulugula Polska to dziwny kraj i niestety ale bez...

ukrytych kosztów wte czy wewte w Polsce nic się za darmo nie dostanie..

nawet jak by człowiek chodził na rzęsach i klaskał uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem dziś artykuł na stronach "wirtualnemedia_pl" to śmiać mi się zachciało...!!! Tak dużo było o rewolucji w programach HDTV, tyle zapewnień że wystartują z porządną ofertą kanałów HD...

A tu piszą, że na początek będą "co najmniej 3 kanały w HD"... sic!

 

Także żadnej rewolucji nie wniesie ITI, tylko tyle że zapoczątkuje rozwój technologii Hd w Polsce tak na swojej platformie, jak i pozostałych...

 

Podaje link:

 

http://wirtualnemedia_pl/document,,1690 ... a_ITI.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem dziś artykuł na stronach "wirtualnemedia_pl" to śmiać mi się zachciało...!!! Tak dużo było o rewolucji w programach HDTV, tyle zapewnień że wystartują z porządną ofertą kanałów HD...

A tu piszą, że na początek będą "co najmniej 3 kanały w HD"... sic!

 

Także żadnej rewolucji nie wniesie ITI, tylko tyle że zapoczątkuje rozwój technologii Hd w Polsce tak na swojej platformie, jak i pozostałych...

 

Podaje link:

 

http://wirtualnemedia_pl/document,,1690 ... a_ITI.html

 

Ale od samego poczatku była mowa o tylu kanałach HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...