Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jakimi kanalami N Nas jeszcze zawojuje. Juz wiadomo ze beda nadawane wszystkie kanaly spod znaku Zone, nawet Romantica sie znalazla - szczegolnie zapomniana przez platformy cyfrowe, dzieki ITI o tym kanale przypomnial sobie PC. Zapewne i obydwa Viasaty tez sie pojawia. I moze jeszcze TMT. Jezeli abonament beda utrzymywac na obecnym startowym poziomie to moze byc ciekawie. Chociarz tak wole poczekac, co najmniej rok za nim sie zdecyduje na ta platforme :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/?polskie_kanaly/&kat=150&id=34222

 

Nie wiem,dla mnie to oznacza przynajmniej czesciowo nowe technologie..

 

news został napisany na podstawie tego wywiadu: http://sport.gazeta.pl/sport/1,65026,36 ... as=1&ias=3

 

przeczytaj, bo ja wywnioskowałem że tą nową technologią to ma być własnie przejście w studiuo całkowicie na technologie cyfrową.... ale nie będe polemizował z nikim kto inaczej uważa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zgodnie z zapowiedziami rusza Discovery Historia w połowie listopada(dokładnie 15)

15 listopada rusza Discovery Historia

2006-11-09 11:47:15 | Magda Kowalczyk

Ostatnia aktualizacja: 2006-11-09 11:59:26

Źródło: inf.wł./wirtualnemedia

Na 15 listopada wyznaczono datę startu kolejnego kanału grupy TVN – Discovery Historia wramach platformy n. Kanał powstaje przy współpracy z Discovery i będzie skierowany do miłośników tematyki historycznej. TVN planuje także ekspansję na rynki zagraniczne.

 

TVN zamierza do końca 2006 roku kolejną ekspansję na rynek zagraniczny. Po tym jak w III kwartale iTVN i TVN24 zostały udostępnione w Irlandii, tym razem celem jest rynek kanadyjski.

 

Żródło: Satkurier

 

A kiedy startuje Wojna i Pokój??

 

Sorry,jak nie trafiłem w temat,ale nie wiedziałem,jaki najbardziej pasuje do tego newsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lord_m jak zwykle mijasz sie z prawda- tvp podobny system stosuje ale wlaczyli go dopiero po canal+. fakt wczesniej stosowali same eblematy klubow na plycie boiska- ale sam w sobie zaczeli stosowac dopiero po c+- do tego system tvp nie ma lini spalonego. system tvp jest podobny do systemu stosowanego przez ard , natomiast canal+ jest taki sam jak we francji czy we wloszech.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie “Film” miał być kanał z filmami HD.

 

 

Takie informacje również będą do zdobycia na konferencji prasowej

17 listopada. Wtedy dowiemy się wszystkich nowości dotyczących oferty programowej n. I nie tylko :)

 

 

Czy i kiedy pojawią się nowe kanały w n?

 

N ciągle prowadzi rozmowy z kanałami z całego świata. Nasza "włączona" ciekawość nowości w ofercie programowej zostanie częściowo zaspokojona już 17 listopada na konferencji prasowej.

 

To informacje z forum N od ich samych.Wieć plaanują nowośćie,ktoś może domyśla się jakie?

Szkoda,że nie włączą pewnie Disneya i SportKlubu bo według mnie to byłyby ich największe nowośćie plus kanał filmowy ale myślę,że tak nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cyfry wyleciał bo chcieli za dużo kasy za umieszczenie go w liście Kanałów.

 

wylecieli dlatego że Cyfra po fuzji z Wizją nie widziała i nie chciala TMT w nowej platformie.A po za tym cchciala oszczędzić miejsce na swoich transponderach dla kanałów z pakietu Wizji

 

Edycja Burli: Nie cutyjemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. To moje ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnym razem wykasuję całą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił sie nowy kanał w ofercie tej platformy. Jest nim Discovery Historia.

http://skysunsat.pl/portal,news,786.htm

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego CNN International tak bardzo sie podoba naszym platformom. Także i dla N został włączony i jest pobierany z tp. 12.597V.

http://skysunsat.pl/portal,news,784.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zadnej paczki MTV,tylko MCM-y.Oferta ma sie roznic,a nie ciagle ten sam badziew.

 

A ja jestem jak najbardziej za paczką MTV tylko, że nie polskie bo polskie to gniot. U mnie mi się widzi VH1 Europe VH1 Classic no i ciekawe rytmy ma MTV Base. Wiem , że nie realne ale pomarzyć można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...