Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach wspólnej akcji kanału TVN Turbo i spółki ITI Neovision, stacja TVN Turbo pokaże piłkarskie mecze Ligi Mistrzów. Mecze Chelsea Londyn - Werder Brema oraz Olympique Lyon - Real Madryt będzie można zobaczyć w TVN Turbo - 12 września i 13 września od 20.15.

 

W związku z pojawieniem się Ligi Mistrzów na antenie TVN Turbo, spodziewany jest wzrost oglądalności kanału szczególnie w męskich grupach widowni, w wieku 16-49 lat z miast powyżej 50 tys. mieszkańców.

 

W związku z tym Biuro Reklamy TVN24 i kanałów tematycznych TVN postanowiło wprowadzić zmiany w sprzedaży reklam w tym czasie.

 

W tzw. "otwartym oknie", czyli paśmie odkodowanym, fani piłki nożnej będą mogli śledzić relacje "na żywo" z rozgrywek fazy grupowej.

 

Skoro piszą że na TVN Turbo będą tylko 2 mecze w dniach 12-13 września....

Może to oznaczać że nowa platforma ITI wystartuje po 13 września... wraz z nowym kanałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wspólnej akcji kanału TVN Turbo i spółki ITI Neovision, stacja TVN Turbo pokaże piłkarskie mecze Ligi Mistrzów. Mecze Chelsea Londyn - Werder Brema oraz Olympique Lyon - Real Madryt będzie można zobaczyć w TVN Turbo - 12 września i 13 września od 20.15.

 

W związku z pojawieniem się Ligi Mistrzów na antenie TVN Turbo, spodziewany jest wzrost oglądalności kanału szczególnie w męskich grupach widowni, w wieku 16-49 lat z miast powyżej 50 tys. mieszkańców.

 

W związku z tym Biuro Reklamy TVN24 i kanałów tematycznych TVN postanowiło wprowadzić zmiany w sprzedaży reklam w tym czasie.

 

W tzw. "otwartym oknie", czyli paśmie odkodowanym, fani piłki nożnej będą mogli śledzić relacje "na żywo" z rozgrywek fazy grupowej.

 

Skoro piszą że na TVN Turbo będą tylko 2 mecze w dniach 12-13 września....

Może to oznaczać że nowa platforma ITI wystartuje po 13 września... wraz z nowym kanałem...

Pierwsze mecze jak napisałeś 12-13 września w TVN-Turbo, to rzeczą oczywistą jest dla kibica, że następna kolejka rozegrana zostanie 26-27 września. Nic to nie oznacza i nie widzę w tym związku. Start platformy nastąpi zgodnie z zapowiedziami. Zapis tego, co pokażą w TVN-Turbo, był w zamyśle z terminem startu platformy ITI.

 

-witam i pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłonie się do takiej małej lużnej refleksji,aby sobie to trochę poukładać

:wink:

Wrzesień-TVN LINGUA (dzieci idą do szkoły)

Pażdziernik-TVN HISTORIA (urodziny Tvn)

Listopad-TVN MED (zbliżają sie podwyżki dla lekarzy)

Grudzień-TVN 24 SPORT (zbliżają się sporty zimowe,np skoki,hokej)

:lol:

 

A tak poważnie to TVN TURBO,miał ostatnio problemy z haraczem za

swój program w sieciach kablowych,ciekawe ile teraz na tym straci(cą)?..

chyba że się coś zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłonie się do takiej małej lużnej refleksji,aby sobie to trochę poukładać

:wink:

Wrzesień-TVN LINGUA (dzieci idą do szkoły)

Pażdziernik-TVN HISTORIA (urodziny Tvn)

Listopad-TVN MED (zbliżają sie podwyżki dla lekarzy)

Grudzień-TVN 24 SPORT (zbliżają się sporty zimowe,np skoki,hokej)

:lol:

 

A tak poważnie to TVN TURBO,miał ostatnio problemy z haraczem za

swój program w sieciach kablowych,ciekawe ile teraz na tym straci(cą)?..

chyba że się coś zmieniło?

Te problemy haraczowe (podwyżka) w TVN Turbo wynikały z tego, że TVN nic nie mówiąć, chciał uzyskać dodatkowe oplaty za pokazanie w tym kanale pierwszych meczy LM. Start platformy i tak przyniesie nowy cennik kablówkom i niekoniecznie na wszystko podwyżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecze na tvn turbo mają być pokazywane do końca fazy grupowej czyli do grudnia,to ma im pozowlić na pokazanie meczy szerszej widowni i pokazania że warto potme kupić dekoder iti dla tvn sport,

tvn sport w kablókach?chciałbym bardzo

no czyli jakies studio przed meczme będzie jak o 20:15 się zaczynać będzie,no ale myślałemże i tak studio będzie dłuższe,ale ciekawe czy pokazywac tam będą skróty meczów pozostałych w tpv sport ma to być,ale tez ciekawo czy będzie w kablówce choc to prawdopodobne,

magazyn ligi polskiej będzie tak jak był w tvn i tvn24,przecież tak mówi ich dyrektos plaza i mają umowę że liga będzie w stacjach niekodowanych,

 

ciekawe mecze wybrał tvn turbo/

jak widzicie ramówkę tego tvn 24 sport kanału?ja widzę to tak:serwisy sportowe pokazywane równolegle w tvn24 sport co w tvn24 i tvn-ie plus ligi mistrzó(studio,mecz na żywo,studio,skróty pozostałych meczy,retransmisje meczy wszytskich),ponadto w niedziele magazyn ligi polskiej równolegle co w tvn24 oraz oczywiście na wiosne uefa cup i czasem boks_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowdopodobnie 1 października bedziemy mieli w ITI kanał

Discovery HD!

Kanał tez zapowiadała Cyfra+, zobaczymy jak to bedzie

 

News:::

 

Prawdopodobnie kanał Discovery Channel w HD pojawi się na polskim rynku już w październiku. Discovery HD najprawdopodobniej pojawi się w ofercie programowej nowej platformy grupy ITI. Od 1 października ma ruszyć pierwsza produkcja w HD – cykl podróżniczy Atlas HD.

 

 

 

Na zlecenie Discovery Networks powstaje film dokumentalny „Solidarność, początek rewolucji”. Ma on być wyemitowany na kanale Discovery HD w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 2006 roku. Emisja oczywiście w Discovery HD.

 

Kanał Discovery HD Deutschland w wysokiej rozdzielczości jest dostępny w DVB-S2/MPEG-4 w ofercie niemieckiej i austriackiej Premiere HD z Astry 19,2E z 11,914 H. Jest też Discovery HD UK w brytyjskim pakiecie Sky HD (DVB-S2/MPEG-4) z satelity Astra 2B - 28,2E z 12,324 V - tu jest kodowany w NDS.

 

 

5138.jpg

 

 

Discovery HD nadaje również w Kanadzie i USA.

 

Pojawienie się Discovery HD w Polsce zapewne zainteresuje posiadaczy telewizorów HD Ready o najwyższej rozdzielczości.

 

SatKurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o najważniejszej stacji - TV Trwam HD :D a tak na serio to cieszę sie że nareszcie HD zawita także i u nas. Odnosnie kanału National Geographic HD to jestem przekonany że trafi on tak samo jak Discovery HD na nasz rynek. Mam nadzieję że podobnie będzie z Eurosportem HD. A kto wie co czeka nas później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to troche za sprawą nowej platformy(ITI) która zaczyna wyglądać na to że będzie prokursorem rozwinięcia tej technologi w Polsce

Ja planuje zakup plasmy w przyszłym roku,a najbardziej to bym się cieszył właśnie z National Geographic HD,bo to jeden z moich ulubionych

kanałów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to troche za sprawą nowej platformy(ITI) która zaczyna wyglądać na to że będzie prokursorem rozwinięcia tej technologi w Polsce

Ja planuje zakup plasmy w przyszłym roku,a najbardziej to bym się cieszył właśnie z National Geographic HD,bo to jeden z moich ulubionych

kanałów 8)

 

Prokursorem rozwinięcia nowej technologii zapewne tak. Natomiast martwi mnie zawartość metoryczna całego przedsięwzięcia - jaka ona będzie ? - właśnie jaka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia co oni kombinują z tym "TVN Historia" (temat jakoś mi do "TVN" nie pasuje :) )...

 

Powinni zrobić coś nowego (historią ma się zajmować "TVP") !

 

Ja mam pomysł na kanalik o tematyce komputerowej (nazwa np. "TVN IT", "TVN Tech", albo "TVN Komp" :) ) i to nie tylko o grach i różnych bajerach (komórkach itp.), ale też z poradami typu jak samemu złożyć komputer, czy zainstalować system operacyjny.

 

Taki kanał według mnie byłby bardzo przydatny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...