Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgoda, tam mogą sobie zorganizować dosył (zamiast korzystać z Amosa). Jednak sprawa się rozchodzi, gdzie na Hot Bird to umieszczą. Bo przecież jakoś to do abonentów musi docierać (nie będą sobie przecież abonenci montować kolejnej anteny na 33 East :P ).

Zagwozdki:

- czy będzie simulcrypt z transponderów Cyfry

- czy będą upychać na któryś swój transponder (DVB-S2, MPEG4)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dopchają to jeszcze do British Telecom. HBO HD trafi chyba do N i C+ dla tego, że w N gwałtownie zwiększy to ilość abonentów a w C+ bo ta ma już taką tradycję ;) tzn. zawsze były w niej HBO. HBO w Cyfrowym Polsacie to już mało prawdopodobne, ale może skorzystają z transponderów C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jeśli będzie się chciało dołączyć w N opcję dodatkową np. kanałów SPI oraz HBO, to trzeba mieć najpierw dołączony pakiet hity filmowe? A więc bez tego pakietu nie można dołączyć opcji dodatkowych...

 

Opcje dodatkowe dokladasz do dowolnych 2 pakietow jakie masz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze bedą one liczone jako normalny pakiet(np.bierzez sport i hbo),zatem bedzie liczony jako pakiet premium za większa cenę ale będzie mozna go brac jako 2 pakiet jak np.cinemax wteyd będzie super

raczej będziesz musiał mieć wykupiony pakiet Film a do niego będzie można dokupić opcje dodatkowe, a cena :?: Nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium to premium ;p więc oddzielnie, tak samo jest w kablówkach cyfrowych, u nas wszystkie kanały HBO Polska są w oddzielnych paczkach, jeżeli chodzi o HBO dają albo samo kanały HBO,HBO 2,HBO Comedy (27,90zl bez promocji, możliwe ze w n też tak będzie) albo HBO MaxPak (za 47,90 bez promocji, HBO+Cinemaxy+Tematyczne AXNy, takiej paczki nie da się zaaplikować w n bo Cinemaxy i AXN'y są w i normalnych pakietach ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie konferencje, doszedłem do podsumowania :> prezentacja pakietów filmowych i... spostrzegłem szczegół ;>

 

truehbosf8.png

 

Widzicie niebieską linię okalającą HBO+Cinemax? dokładnie ją widać na zoomie ;p

Wygląda na to że HBO będzie rozdawane razem z Cinemax'ami albo w jakieś promocji,... w sumie to była by śmierć samotnych Cinemaxów w n po wejściu HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie można kupić oddzielnie HBO lub Cinemax, ale będzie też możliwość zakupu obydwu opcji taniej, tak jak u mnie w kablu jest (5 PLN taniej wychodzi), czy też tak jak jest z kolekcjami VOD.

 

Powinna być opcja taka, że możnaby mieć Hity filmowe i pakiet z HBO. Albo dowolny inny+HBO. Tak wskazuje logika. Nie sądzę, żeby HBO było trzecim pakietem na dokładkę.

HBO nie będzie pakietem, tylko opcją dodatkową, a to różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie konferencje, doszedłem do podsumowania :> prezentacja pakietów filmowych i... spostrzegłem szczegół ;>

 

truehbosf8.png

 

Widzicie niebieską linię okalającą HBO+Cinemax? dokładnie ją widać na zoomie ;p

Wygląda na to że HBO będzie rozdawane razem z Cinemax'ami albo w jakieś promocji,... w sumie to była by śmierć samotnych Cinemaxów w n po wejściu HBO.

 

Śmierć Cinemax-ów będzie ale nie z powodu HBO tylko NonstopKino HD i Filmbox, które będą pewnie w podobnej cenie.

 

Wdług mnie będą dwa pakiety z HBO, HBO PAK i HBO Max PAK (z Cinemaxami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie HBO i Cinemax są w osobnych ramkach, co może znaczyć, że będą w osobnych pakietach, jest też jedna duża ramka obejmująca dwie mniejsze, więc biorąc HBO + Cinemax możemy liczyć na niższą cenę.

 

ps. Zauważyłem jeden mały szczegół, przy pakiecie z kanałami Filmbox i NonstopKino jest napisane "opcja dodatkowa", a przy HBO i Cinemax "opcje dodatkowe", czyli będzie można wykupić osobno HBO i Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeden mały szczegół, przy pakiecie z kanałami Filmbox i NonstopKino jest napisane "opcja dodatkowa", a przy HBO i Cinemax "opcje dodatkowe", czyli będzie można wykupić osobno HBO i Cinemax.

 

Coś mi się wydaje, że ta "opcja dodatkowa" oznacza, że aby wziąć pakiet HBO i/lub Filmbox musisz mieć najpierw wykupiony pakiet "hity filmowe". Tak mi się zdaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...